Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerbahçe - Beşiktaş Maçı
EFENDİ(niz)
https://i.hizliresim.com/g9kQ6R.jpg
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fb'nin hükmü karşısına beşiktaş gelinceye kadardır :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maçı hakem kısmen de olsa katletti denilebilir.

Kararlar doğru muydu; tartışılır. Negredo(olması gerek; pek tanımıyorum oyuncuları)gol pozisyonu(golü) ofsayt değildi. Yanlış görmüş de olabilirim. Ancak o karar "devam" olarak verilseydi maçı her türlü Beşiktaş alırdı.

Fenerbahçe'nin oyunu iyiydi ancak pozisyon üretmekte zorluk çektiler. Bomboş kaleye gol atamayan Ozan gibi.

Beşiktaş oyun stili olarak 2. yarıda kendini gösterdi. Hemen hemen her pozisyonu tehlikeli sonuç aldı. En mutlak pozisyonlardan biri de Kameni'nin penaltı noktasına kadar çıkmasıydı. Gerçi Mehmet Topal(yada Hasan Ali) iyi kapattı. Sonuç olarak; sosyal medyayı takip ediyorsanız bol küfürlü yorumlar görmeniz bayağı yüksek. Ancak ne kadar küfür edilirse edilsin, ne kadar hakeme, oyunculara yada takımlara küfür edilirse edilsin skorun FB: 2 - 1 BJK olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
feneraglama.jpg
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat Fenerbahçeli miydin? :3 :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-09-2017 Saat: 23:08)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: feneraglama.jpg

#Kolbozuk
https://i.hizliresim.com/7yojlm.png
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kim yendi :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maçın Yıldızı Ali Palabıyık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hakem vs bjk (gsliyim) ama sonuç bunu gösterdi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fenerbahçenin başkanı Aziz yıldırım olduğu sürece ve tff başkanı yıldırım denen kişi olduğu sürece böyle hakemlerin katlettiği maçlar devam edecektir ve fenerbahçenin bu ligde korunduğunu biliyoruz. tff gerçek işlerini üzerine düşeni yapsaydı fenerbahçe 2011 de bir alt lige düşecekti çünkü tescilli şike yaptığı kanıtlandı cas,fıfa,uefa onayladı başka söze gerek yok hak eden beşiktaştı ama maçın adamı Ali palabıyık
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ali Koç gelene kadar Fenerbahçeye olan antipatim devam edecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Maçın yıldızı ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o paylaştıgın resim bir kavga cıkarmak icin mi bilmiyorum her takım dostur. iyi olan kazanır
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beşiktaş 2 Leipzig 0 Avrupada taraflı hakemler olmayınca.

Bkz; Beşiktaş 3 Porto 1

Vardar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakemler Beşiktaş'ın demiyorsunuz da :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App