Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
berArt Logo v2 #
https://i.hizliresim.com/PO5Yl8.png
Yapınca kullanılacak diye bir şey yok. Güzel olduğuna inanıyorum, göze batan simetrik hataları düzelttim normalde fontlar bu şekilde değil :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş eline sağlık Berat.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2017 Saat: 22:51)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoş eline sağlık Berat.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim yorumlarınız için. (:
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnsan banada yapar anca kendine yap :D eline sağlık güzel olmuş ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat her zamanki gibi güzel olmuş.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam olarak hoş gözükmedi gözüme. Farklı bir şey çıkartmaya çalışmışsın ama b ve a ile ilgili çıkartsan daha hoş olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2017 Saat: 12:54)Neon Bariol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tam olarak hoş gözükmedi gözüme. Farklı bir şey çıkartmaya çalışmışsın ama b ve a ile ilgili çıkartsan daha hoş olur.

Boş boş oturacağıma iki harfin simetrisini ayarlama çalışması gibi bir şeydi bu. Yani asıl logom olarak zaten grafik tablet ile imza atmayı daha çok seviyorum. Yorumun için teşekkürler.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş, beğendim; emeğinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping