Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TurkNet, Türkiye’nin Her Yerinde AKN’yi Kaldırdıklarını Duyurdu!
Önce kendi altyapısında bulunan kullanıcılarının AKN’sini kaldıran TurkNet, bu işlemi ülkenin her yerindeki aboneleri için de gerçekleştirdiğini duyurdu.

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler ve Bireysel İş Birimi'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş, katıldığı basın toplantısı ile Türkiye’nin her yerindeki aboneleri için Adil Kullanım Noktası’nı (AKN) kaldıran ilk operatör olduklarını duyurdu.

İnternetin ilk gününden itibaren fırsat eşitliğine önem verdiklerini ve bu değeri yaşatmak için bundan sonra da ellerinden geleni yapacaklarını belirten TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, herkesin hız ve kota derdini düşünmeden gönül rahatlığıyla internet hizmetlerinden faydalanacağı bir platform oluşturdukları için mutlu olduklarını söyledi. Çelebiler, "Önce taahhüdü kaldırarak kullanıcılara seçme ve memnun kalmadığında hizmetini değiştirme şansı sunmaya başladık. Şimdi de tüm Türkiye'deki müşterilerimizi ve TurkNet'e yeni gelecek herkesi AKN'siz internetle buluşturuyoruz. TurkNet'liler artık AKN hız sınırlamasına takılmayacak. İnternet kullanıcısı olarak bizler bir servis sağlayıcıdan ne istiyorsak müşterilerimize de onu sunuyoruz. Kendini müşterilerimizin yerine koyabilen, en yetkin, en yenilikçi insanlarla çalışarak yepyeni çözümler üretiyoruz, yaratıcı fikirlerle sektör ve teknolojinin sınırlarını genişletiyoruz. Biz internet çağının bireyleriyiz" şeklinde konuştu.

AKN’yi kaldırmak adına ilk adımı 2016’nın Mart ayında attıklarını belirten Çelebiler, Yerel Ağın Paylaşıma Açılması (YAPA) uygulamasıyla, sadece bakır kablolar gibi pasif bileşenleri kiralayarak, kendi aktif altyapıları üzerinden kullanıcılarına ulaşmaya başladıklarını, böylece maliyetlerinde önemli bir düşüş sağladıklarını söyledi. Üçüncü adım olarak 20 Nisan’dan itibaren altyapıda bulunan tüm TurkNet abonelerinin AKN’siz internet kullanmasını sağladıklarını belirten Çelebiler, son adım olarak AKN’leri 250 GB’a çıkararak altyapılarını test ettiklerini söyledi. Test sonrası uzun yıllardır planlı şekilde büyüttükleri altyapılarının bu artışı rahatlıkla kaldırdığını belirten Çelebiler, final aşamasında ise tüm aboneleri için AKN’yi kaldırdıklarını ifade etti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cok Güzel Birşey Bu Akn Kalktıgını Görmek Cidden Türkiye İcin Cok İyi Birşey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel oldu ama hala maalesef Türk Telekom kullanıyorum
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TTNet mağduruyum maalesef.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ttnet mağduru olunmaz siz ttneti' seçmişsiniz zorla sizi üye yapmadılar herhalde :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende TTNET mağduruyum. İlk önce o kadar hızlıydı ki şuan 3 gb oyunu 9 saat de indiriyor bende (sınırsız) vodafone internetine baktım arkadaşla 2 3 saat de indi. İnşallah Vodafone ye geçmeye çalışacağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2017 Saat: 08:40)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende TTNET mağduruyum. İlk önce o kadar hızlıydı ki şuan 3 gb oyunu 9 saat de indiriyor bende (sınırsız) vodafone internetine baktım arkadaşla  2 3 saat de indi. İnşallah Vodafone ye geçmeye çalışacağım.

Vodafonenet çok sıkıntılı. Arkadaşın yakınında mı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet bana çok hızlı dedi
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Turkcell varken bence diğerlerine yönelmemek lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
250 gb'ya çıkarmışlar bu unlimited(sınırsız) değilki film indiren olsun filmi yüksek çözünürlükte izleyen olsun 250 gb hız sınırını doldurunca gene hızları yavaşlayacaktır ama kaldırdıklarını söylemiyorlar kotanın yükseldiğini söylüyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En iyi internet araştırması yapıyordum çoğu kullanıcı TURKCELL Superonline tercih ediyormuş gayette memnunlarmış burada da yorumları atıyorum .

Alıntı:Ben Turkcell SuperOnline Fiber interneti tavsiye ederim.

Alıntı:Altyapi varsa SuperOnline kullan bizim ev 7 katta ben apartmanin bahcesinden giriyorum :)

Alıntı:Biz ttnet kullanıyoruz ama hiç memnun değiliz. Arkadaşlarım bizim yarı paramızı verip daha hızlı Turkcell süperonline'ı kullanıyorlar. Ben kullanamasam bile turkcell'i öneriyorum.

Alıntı:TURKCELL SUPER ONLİNE VEDE AİRTİES COMBO MODEMLERİ TERCİH ETMELİSİN

Alıntı:Ben superonline fiber internet kullanıyorum. 50mbps Sınırsız 100gb 24 ay tahütle ilk 12 ay 69tl sonraki 12 ay 89tl ilk paketini kullanıyorum kendisinin verdiği modem huawie 200m2 evde oturuyorum her yerde çekiyor.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2017 Saat: 20:20)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 250 gb'ya çıkarmışlar bu unlimited(sınırsız) değilki film indiren olsun filmi yüksek çözünürlükte izleyen olsun 250 gb hız sınırını doldurunca gene hızları yavaşlayacaktır ama kaldırdıklarını söylemiyorlar kotanın yükseldiğini söylüyorlar
@metinaydin
Kod:
AKN’leri 250 GB’a çıkararak altyapılarını test ettiklerini söyledi. Test sonrası uzun yıllardır planlı şekilde büyüttükleri altyapılarının bu artışı rahatlıkla kaldırdığını belirten Çelebiler, final aşamasında ise tüm aboneleri için [u]AKN’yi kaldırdıklarını[/u] ifade etti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler ismail,
fakat benim düşüncem gene akn'yi kaldırmak şimdilik olacak şey değilki bana göre yabancı ülkelerdede var fakat verilen kota 1000 2000 gb şeklinde bence böyle yani sınırsız sağlama yapmıyorlardır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-09-2017 Saat: 21:22)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler ismail,
fakat benim düşüncem gene akn'yi kaldırmak şimdilik olacak şey değilki bana göre yabancı ülkelerdede var fakat verilen kota 1000 2000 gb şeklinde bence böyle yani sınırsız sağlama yapmıyorlardır.

Çoğu ülkede AKK kullanılmıyor. ABD, Güney Kore, Almanya gibi ülkeler başı çekiyor.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping