Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sınırsız Üyelik veren Mail sistemi

Türk Yapımı http://mail.com.tr/ 
sizlere sınırsız Üyelik hakkı tanıyor 
Facebook hesap açanlar Sınırsız Üyelikle Açabilir
En azından G-maili kullanmak yerine Yerli sistemimizi kullanabiliriz.
Sadece Türk

Teşekkür verenler:
O yüzden indexin bazı yerleri çevirilmemiş.
Sanatın özü bu, nasıl acaba sokağın haricinde düzgün konumlansın?
Teşekkür verenler: Siscont , * A w P * , RootYntrk , beratdemir , isimsizlordo
Türk g-maili ? zaten gmail Türkiye'de de hizmet veriyor bu onun çakması(klonu) gibi .
Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür verenler:
Gmail değil mail sistemi. Gmail, Google Mail'in kısaltmasıdır. Ayrıca o sistem rus sistemi.
leojely.design

Şimdi ben nerdeyim, sen nerde ?

Bu yerlerde trenler doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider gelirdi... Bu yerlerde demiryolunun her iki yanında ıssız, engin, sarı kumlu bozkırların özeği sarı özek uzar giderdi. Coğrafyada uzaklıklar nasıl greenwich meridyeninden başlıyorsa, bu yerlerde de mesafeler demiryoluna göre hesaplanırdı. Trenler ise doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider, gelirdi...

Know your role,shut your damn mouth.

Teşekkür verenler: isimsizlordo
[quote pid='615703' dateline='1505412656']
Murat#BaykamTürk g-maili ? zaten gmail Türkiye'de de hizmet veriyor bu onun çakması(klonu) gibi .
Türk gmaili benzetme sadece gmail zaten yerli bir yapım değil mail.com.tr yerli bir mail sistemi
[/quote]
Sadece Türk

Teşekkür verenler:
Alıntı:Ripbyrustavi02 : O yüzden indexin bazı yerleri çevirilmemiş.
Interface that adapts to phones and tablets
Free IMAP/POP3/SMTP through SSL (activation required)
IMAP with PUSH for mobile devices

Yok ya zaten arkadaş yerli diyor bu yukarıda yazanlar türkçe.
* A w P *
Taraf tutmayın, adaletli olun. Ozaman saygı göreceksinizdir.
Mika's a king. That's all.
Teşekkür verenler:
Domaini ".com.tr" olan siteler yerel mi oluyor ? Google.com.tr'de var Google yerel firma mı ?
leojely.design

Bu yerlerde trenler doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider gelirdi... Bu yerlerde demiryolunun her iki yanında ıssız, engin, sarı kumlu bozkırların özeği sarı özek uzar giderdi. Coğrafyada uzaklıklar nasıl greenwich meridyeninden başlıyorsa, bu yerlerde de mesafeler demiryoluna göre hesaplanırdı. Trenler ise doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider, gelirdi...

Teşekkür verenler: beratdemir
Bende bunu sadece gmaile benzettiğim için türk gmaili dedim @Murat#Baykam gmailin çakması :D

(09-14-2017, 09:22 PM)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Domaini ".com.tr" olan siteler yerel mi oluyor ? Google.com.tr'de var Google yerel firma mı ?
Hayır internetten bakmıştım buna yerli olduğu söyleniyordu :) ama yanlış bir bilgiyse affola :)

@Ripbyrustavi02 Konu ismini Sınırsız Üyelik veren Mail sistemi diye yapabilirmisin? Hata yapmışım bu konuda
Sadece Türk

Teşekkür verenler:
http://mail.com.tr/terms

Kesinlikle yerli malı
CarryPotter Forever <3
Teşekkür verenler:
1) Yerli malı olsa örnek vereceği
Ahmet.mehmet_34@mail.com.Tr
Orada verdiği;
John.smith@mail.com.Tr

2) Gmail Google mail kısaltması yoksa neden hep g ile başlıyor sanıyorsunuz mesela Google Maps - Google Translate - Vs. Vs.

3) Bu arada @Radison Rus değil Bulgar sistemi merkezi Sofia da imiş ;)

4) Yerli Sistem olsa sizce site de Türk Bayrağı falan olmaz mıydı? Yani Tr sistemine hiç benzemiyor
Teşekkür verenler:
(09-15-2017, 11:47 AM)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  1) Yerli malı olsa örnek vereceği
Orada verdiği;
John.smith@mail.com.Tr

2) Gmail Google mail kısaltması yoksa neden hep g ile başlıyor sanıyorsunuz mesela Google Maps - Google Translate - Vs. Vs.

4) Yerli Sistem olsa sizce site de Türk Bayrağı falan olmaz mıydı? Yani Tr sistemine hiç benzemiyor

Konu ismi değişti zaten gördüğüm sitede yanlış bilgi verilmiş .

ARKADAŞLAR Site Türk Sitesi değişmiş bende bu siteyi internetten görüp konu yararlı olur diye açtım
Sadece Türk

Teşekkür verenler:
(09-15-2017, 11:47 AM)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  1) Yerli malı olsa örnek vereceği
Orada verdiği;
John.smith@mail.com.Tr

http://barid.com/

Ana sistem burası gözüküyor
leojely.design

Teşekkür verenler: isimsizlordo

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam ! -