Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 64 bit (0xc00007b) Hatası
Selam arkadaşlar hatam bu 
bütün DLL Dosyalarını kurdum visual'leri kurdum fakat hata devam ediyor Photoshop ve skypede ne yapmalıyım
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll" böyle yazı hatası da veriyor mu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 16:39)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll" böyle yazı hatası da veriyor mu?
4 Defa açmaya çalıştığımda evet.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harddisk'im yanmıştı. Harddisk'i değiştirdiğimde benim PC'me Windows 8.1 yüklemişlerdi. Herhangi bir program yüklediğimde, "api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll" hatasını alıyordum. Bilgisayar'dan anlayan arkadaşıma sormuştum. Windows 8.1 tam güncel değil, yani dosyalar eksik olduğu için hata alıyorsun demişti. Ben de Windows 8 veya 8.1 anlamadığım için, Windows 7'ye geçiş yaptım hiçbir hata sıkıntısı yaşamadım. Acaba sizde ondan kaynaklı olabilir, diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 16:48)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harddisk'im yanmıştı. Harddisk'i değiştirdiğimde benim PC'me Windows 8.1 yüklemişlerdi. Herhangi bir program yüklediğimde, "api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll" hatasını alıyordum. Bilgisayar'dan anlayan arkadaşıma sormuştum. Windows 8.1 tam güncel değil, yani dosyalar eksik olduğu için hata alıyorsun demişti. Ben de Windows 8 veya 8.1 anlamadığım için, Windows 7'ye geçiş yaptım hiçbir hata sıkıntısı yaşamadım. Acaba sizde ondan kaynaklı olabilir, diye düşünüyorum.

Nasıl geçiş yaparım Wİndows 10'dan windows 7.ye
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 16:54)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-09-2017 Saat: 16:48)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harddisk'im yanmıştı. Harddisk'i değiştirdiğimde benim PC'me Windows 8.1 yüklemişlerdi. Herhangi bir program yüklediğimde, "api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll" hatasını alıyordum. Bilgisayar'dan anlayan arkadaşıma sormuştum. Windows 8.1 tam güncel değil, yani dosyalar eksik olduğu için hata alıyorsun demişti. Ben de Windows 8 veya 8.1 anlamadığım için, Windows 7'ye geçiş yaptım hiçbir hata sıkıntısı yaşamadım. Acaba sizde ondan kaynaklı olabilir, diye düşünüyorum.

Bilgisayar Tamircisine veya İnternet Cafelerde yaptırabilirsiniz. CD'yle geçiş yapıyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel Destek olun ya PHOTOSHOP'suz kalamam ben :)
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 16:58)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-09-2017 Saat: 16:54)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bilgisayar Tamircisine veya İnternet Cafelerde yaptırabilirsiniz. CD'yle geçiş yapıyorlar.

[quote pid='615621' dateline='1505393894']
windows 10u bırakma birde 64 bit :D ciddiyim windows 10 WannaCry den etkilenmeyen işletim sistemii
[/quote]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping