İyi Bayramlar ! (June 15)

Yeni İnstagram Sınırsız Şifresiz Beğeni Scripti
BirimHost - Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz hosting servisi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hypnos (Tardis) AR-GE Ekibi Liderliği Başvurusu

(13-09-2017 Saat: 19:17)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(13-09-2017 Saat: 19:14)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  http://destek.10tl.net/showthread.php?ti...#pid573450

Bir kural olarak göremiyorum. Ekip dolu olsa ben başvuru yapsam tamam hadi de ekipte kimse yok farkınadmısın?

İyi beni de ekibine al :D

Başarılar
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Değişim rüzgarı geldimi önünde duramazsınız.

Yüzünü güneşe dön TÜRKİYEM !

Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 19:18)Hyponies Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hyponies diye okudum. Ben de Tardis mi yapsam acaba. :D

xoxox dışında herkes istediği nicki kullansın :P
eski araştırma geliştirme lider şeysi
Teşekkür verenler:
Talip olduğun yetkiden en son ayrılan @L34DRi olunca, çıta hayli yüksek oluyor. Bu yetkiyi talep ettiğin için gerek çekemeyenler gerekse yoluna taş koymak isteyenler olacaktır, bu çok normal.
Sabırlı birisi olduğuna inanıyorum, uzun zamandır da sohbetimiz var seninle. Lakin, görev alınca yatanlardan olma. Ortaya bir şeyler çıkar, en azından kendin ortalarda görün ki ekibinde olacak insanlar liderlerini bilsinler.
Sana bol şans diliyorum, umarım istediğin mevkiye ulaşırsın.
Teşekkür verenler: Hypnos , beratdemir , yusufkoc , L34DRi-O
(13-09-2017 Saat: 19:37)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Talip olduğun yetkiden en son ayrılan @L34DRi olunca, çıta hayli yüksek oluyor. Bu yetkiyi talep ettiğin için gerek çekemeyenler gerekse yoluna taş koymak isteyenler olacaktır, bu çok normal.
Sabırlı birisi olduğuna inanıyorum, uzun zamandır da sohbetimiz var seninle. Lakin, görev alınca yatanlardan olma. Ortaya bir şeyler çıkar, en azından kendin ortalarda görün ki ekibinde olacak insanlar liderlerini bilsinler.

Yorumun için teşekkür ederim Kaan abi.
Teşekkür verenler: ASi
Başarılar dilerim, hakkınızda hayırlısı olur inşAllah.
Teşekkür verenler: Hypnos
Hak ettiğini pek düşünmüyorum bana göre deneyim ve bilgi açısından yeterli değilsin sanırım görevi bugün bırakmış Leadri hocam ve hemen başvurman ne bileyim pek anlam veremedim sözün özü yeterli bulmuyorum başarılar.
Start Date - 03.03.2012
Aynalar yaşlanmış,gösterse bile.
Teşekkür verenler: Martialish , Hypnos , yusufkoc
(13-09-2017 Saat: 20:14)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hak ettiğini pek düşünmüyorum bana göre deneyim ve bilgi açısından yeterli değilsin sanırım görevi bugün bırakmış Leadri hocam ve hemen başvurman ne bileyim pek anlam veremedim sözün özü yeterli bulmuyorum başarılar.

Yas tutmaya gerek yok diye düşünüyorum. Teşekkürler yorumunuz için
Teşekkür verenler:
Daha yeni terfi aldın, hemen başvurmanı doğru bulmuyorum, başarılar.
(13-09-2017 Saat: 21:22)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Daha yeni terfi aldın, hemen başvurmanı doğru bulmuyorum, başarılar.

1. seviyede olsam 2. seviyede olsam 3. seviyede olsam pek birşey değişmez. Dediğim gibi ekipte kimse yok
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 19:37)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Talip olduğun yetkiden en son ayrılan @L34DRi olunca, çıta hayli yüksek oluyor. Bu yetkiyi talep ettiğin için gerek çekemeyenler gerekse yoluna taş koymak isteyenler olacaktır, bu çok normal.

Böyle biri olursa ben de varım usta.
UI Designer & Illustrator & Photographer
"Ben iç dünyama dönüyorum, orada hayal kırıklığına yer yok."
"Vous devenez responsable, à jamais, de ce que vous avez apprivoisé."
Teşekkür verenler: Martialish
İlk güncelimizi atalım
Teşekkür verenler:
İlk başarılar :D
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Değişim rüzgarı geldimi önünde duramazsınız.

Yüzünü güneşe dön TÜRKİYEM !

Başarılar ^^
Builds mobile apps or something
Teşekkürler arkadaşlar
Teşekkür verenler:
Yeterli bulmuyorum,ama zamanla gelişeceğini düşünüyorum,başarılar.
I cannot teach anybody anything, I can only make them think.
İletişim İçin : TIKLA
(13-09-2017 Saat: 20:14)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Hak ettiğini pek düşünmüyorum bana göre deneyim ve bilgi açısından yeterli değilsin sanırım görevi bugün bırakmış Leadri hocam ve hemen başvurman ne bileyim pek anlam veremedim sözün özü yeterli bulmuyorum başarılar.

Forumun %90'i yetersiz ki zaten. Eğer üsttekiler bunu idrak edebilseydi, bence forum çoktan kapanmıştı.. o yüzden çokta şey yapmamak lazım :D

(13-09-2017 Saat: 19:37)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Görev alınca yatanlardan olma. Ortaya bir şeyler çıkar, en azından kendin ortalarda görün ki ekibinde olacak insanlar liderlerini bilsinler.

Asipatron'a katılıyorum, başarılar.
˙·٠•● Bilsoft Design ●•٠·˙

Özel tema yapmıyorum, çizdiğim kod dökülmemiş temalara BURADAN ulaşabilirsiniz. Onun dışında grafik işlerine uzun bir süre ara verdim.

Oradan bakınca neyimi görebiliyorsun?
İçimi? Dışımı? Karakterimi? Kişiliğimi? Düşüncelerimi? Sevgimi? Nefretimi? Değerimi ? Değerini ?
Görmediğin hiç bir şeyin peşine düşme.. / Not : Terazi Erkeği.

-

Ar-ge ekibini canlandırmak için lider olmak mı gerekiyor şimdi :) Ayrıca canlandırmaktan kastın nedir ? Zaten bitane sen varsın..
Teşekkür verenler: beratdemir , Hypnos
(14-09-2017 Saat: 14:54)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ar-ge ekibini canlandırmak için lider olmak mı gerekiyor şimdi :) Ayrıca canlandırmaktan kastın nedir ? Zaten bitane sen varsın..
Ekibe yeni alımları oynaylayamam yada reddedemem. Lider olursam sistemi yenileyeceğim. Sağol yorumun için
Teşekkür verenler:
Büyük ihtimal onaylanmayacak. Yanlış anlaşılmasın, 2.seviyesin ve 3.seviyede başvuru yapılıyor. Dream41'e aynı şeyi yapmışlardı.
(14-09-2017 Saat: 22:06)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Büyük ihtimal onaylanmayacak. Yanlış anlaşılmasın, 2.seviyesin ve 3.seviyede başvuru yapılıyor. Dream41'e aynı şeyi yapmışlardı.

Ben başkasının başvurusuna bakarak haraket etmedim. Taarruz adminin konusunda böyle bir şey yok. Olsa başvuru yapmazdım
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Oyunbox Güncel Oyun Forumu / 2017 -