Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unity basit oyun yapımı (KODSUZ)

Kodsuz emeksiz oyun olmaz bazı oyun motorları buna izin veriyor fakat onlar eğitim için bu arkadaşın dediği şeyler biraz garibime gitti .

Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür verenler: isimsizlordo
kodsuz oyun olurmu

yapsan bile ne işe yarayacak

gta 5 gibi mi olacak crysys gibi mi olacak :)

prx-prz
Teşekkür verenler:
Sadece kişi kendi oynar. Oyun yapmak isteyen biri varsa size önerim şu; basitte olsa mobil oyun yapmaya çalışın. Yuvarlak şekiller olsun amacı olsun vesaire. Basitten başlayarak gelişirsiniz en kötü

#HAILSITHIS
# Önemli olan Tasarımı yapmak değil, kafanda kurgulamaktır.
# Taklitler aslını her zaman yükseltmez. Taklit edilenlerin sözüdür. Seni taklit edenden başarılı değilsen, bu senin başarısızlığındır. - Her zaman zirveye oyna!

Teşekkür verenler:
Konu ile alakasız olacak ama imzandaki foruma bir bakayım dedim. Forumda admin adlı şahsın hesabını inci sözlük ele geçirmiş galiba. :D Adam tüm entryi aktarmış. (bkz. Tık)
Teşekkür verenler:
(09-12-2017, 08:55 PM)Hyponies Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Konu ile alakasız olacak ama imzandaki foruma bir bakayım dedim. Forumda admin adlı şahsın hesabını inci sözlük ele geçirmiş galiba. :D Adam tüm entryi aktarmış. (bkz. Tık)

İnci sözlük botu var yorumları çekerek aktarıyor :)
Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür verenler:
(09-13-2017, 01:24 PM)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-12-2017, 08:55 PM)Hyponies Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Konu ile alakasız olacak ama imzandaki foruma bir bakayım dedim. Forumda admin adlı şahsın hesabını inci sözlük ele geçirmiş galiba. :D Adam tüm entryi aktarmış. (bkz. Tık)

İnci sözlük botu var yorumları çekerek aktarıyor :)

:D

prx-prz
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal