Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretli Konu Kasımı

Sitem için ücreti olarak konu kasımı yapacak kişiler arıyorum.

100 konuya 10 TL vereceğim. 10 x 10 formülüm bu.

İsteyen varsa iletişime geçsin.
İletişim Kanalları:
Teşekkür verenler:
(09-11-2017, 11:48 PM)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sitem için ücreti olarak konu kasımı yapacak kişiler arıyorum.

Adam kendisi site kurar 100 konu paylaşır 10 değil 100 tl dan fazla kazanır ve o para durmaz okunduça az az para gelir. yinede kolay gelsin
Teşekkür verenler:
@teknoplatform sizce o kadar kolay mı? .com lu siteniz olsa bile o işler öyle kolay değil. 100 ₺ den fazla kazanan sitem olsa zaten burada işim olmaz. :D
İletişim Kanalları:
Teşekkür verenler: * A w P *
Hit ile fazla kazanacağını zannetmiyorum. Reklam altyapınız ve sağlam trafiğiniz olmak zorunda.
Teşekkür verenler:
(09-11-2017, 11:56 PM)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @teknoplatform sizce o kadar kolay mı? .com lu siteniz olsa bile o işler öyle kolay değil. 100 ₺ den fazla kazanan sitem olsa zaten burada işim olmaz. :D

:) Tabi ki kolay değil. Çok emek istiyor da 100 konusu var ise açar bi blog (free bile açsa blogger dan veya wordperess den) 100 konu ile yavaş yavaş kazanır :) iserse .com a geçer sonra
Teşekkür verenler:
(09-11-2017, 11:53 PM)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-11-2017, 11:48 PM)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Sitem için ücreti olarak konu kasımı yapacak kişiler arıyorum.

Adam kendisi site kurar 100 konu paylaşır 10 değil 100 tl dan fazla kazanır ve o para durmaz okunduça az az para gelir. yinede kolay gelsin

O kadar kolay olsaydı şuan binlerce liram vardı 5 bin üstü konulu Dw içerikli forumum var kazancım yani aylık kazancım 30 tl bile değil
==> root <==
Hi admin

Teşekkür verenler: yusufkoc
C/P içerik serbestte detaylar pm
leojely.design

Şimdi ben nerdeyim, sen nerde ?

Bu yerlerde trenler doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider gelirdi... Bu yerlerde demiryolunun her iki yanında ıssız, engin, sarı kumlu bozkırların özeği sarı özek uzar giderdi. Coğrafyada uzaklıklar nasıl greenwich meridyeninden başlıyorsa, bu yerlerde de mesafeler demiryoluna göre hesaplanırdı. Trenler ise doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider, gelirdi...

Know your role,shut your damn mouth.

Teşekkür verenler:
Gönderildi. @radison
İletişim Kanalları:
Teşekkür verenler:
(09-12-2017, 12:00 AM)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-11-2017, 11:53 PM)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  

O kadar kolay olsaydı şuan binlerce liram vardı 5 bin üstü konulu Dw içerikli forumum var kazancım yani aylık kazancım 30 tl bile değil

Forum adresini p.m ile atarmısın reklam olmasın?
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:foru -