Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretli Konu Kasımı
Sitem için ücreti olarak konu kasımı yapacak kişiler arıyorum.

100 konuya 10 TL vereceğim. 10 x 10 formülüm bu.

İsteyen varsa iletişime geçsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 00:48)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitem için ücreti olarak konu kasımı yapacak kişiler arıyorum.

Adam kendisi site kurar 100 konu paylaşır 10 değil 100 tl dan fazla kazanır ve o para durmaz okunduça az az para gelir. yinede kolay gelsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@teknoplatform sizce o kadar kolay mı? .com lu siteniz olsa bile o işler öyle kolay değil. 100 ₺ den fazla kazanan sitem olsa zaten burada işim olmaz. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hit ile fazla kazanacağını zannetmiyorum. Reklam altyapınız ve sağlam trafiğiniz olmak zorunda.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 00:56)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @teknoplatform sizce o kadar kolay mı? .com lu siteniz olsa bile o işler öyle kolay değil. 100 ₺ den fazla kazanan sitem olsa zaten burada işim olmaz. :D

:) Tabi ki kolay değil. Çok emek istiyor da 100 konusu var ise açar bi blog (free bile açsa blogger dan veya wordperess den) 100 konu ile yavaş yavaş kazanır :) iserse .com a geçer sonra
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 00:53)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2017 Saat: 00:48)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitem için ücreti olarak konu kasımı yapacak kişiler arıyorum.

Adam kendisi site kurar 100 konu paylaşır 10 değil 100 tl dan fazla kazanır ve o para durmaz okunduça az az para gelir. yinede kolay gelsin

O kadar kolay olsaydı şuan binlerce liram vardı 5 bin üstü konulu Dw içerikli forumum var kazancım yani aylık kazancım 30 tl bile değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
C/P içerik serbestte detaylar pm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gönderildi. @radison
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 01:00)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-09-2017 Saat: 00:53)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O kadar kolay olsaydı şuan binlerce liram vardı 5 bin üstü konulu Dw içerikli forumum var kazancım yani aylık kazancım 30 tl bile değil

Forum adresini p.m ile atarmısın reklam olmasın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping