Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Script projesi (konu devamı)
Evet şunu söyleyim bu renkler admin panelinden değiştirilebilecek çok özel bir tema sistemi düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu tip şeyler için burayı kullanmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hypnos Böyle bir şey kural ihlali mi? Hangi kural belirtir misiniz? Ben sadece insanlardan öneri & fikir alıyorum. Neresi kötü bunun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89879 buyrun size kural. 1 yıldır ağzımda tüğ bitti şurayı farklı amaçlarla kullanmayın diye.

1-Bu kategoride tema isteği vs yapılamaz. Hack teması vs altında başlık açılamaz. Kodlama vs ilede ilgili içerikler atılamaz. Hepsinin kategorisi vardır ve bu kategoriyle alakası yoktur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hypnos Tema isteği yapmıyorum hackle de alakası yok zaten. Tamam bir zahmet konuyu taşıyın o zaman.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 11:01)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hypnos Tema isteği yapmıyorum hackle de alakası yok zaten. Tamam bir zahmet konuyu taşıyın o zaman.

1-Bu kategoride tema isteği vs yapılamaz. Hack teması vs altında başlık açılamaz. Kodlama vs ilede ilgili içerikler atılamaz. Hepsinin kategorisi vardır ve bu kategoriyle alakası yoktur.

Diğer e taşıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aktif.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu baştan başlatıyorum buradan.

PHP bilgisi olan, benimle bu yolda uzun süre devam edebilecek birisi varsa şayet; iletişime geçsin. Modemo'yu yazalım.

Kodlamacı ve Tasarımcı olarak eleman alacağım.

Kodlamacı ile beraber kodlayacağız scripti. Ve tasarımcı da temayı tasarlayacak.

Discord'dan iletişim e geçilecek. Github'ta ortak çalışma yürütülecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Scripti geliştirmeye devam ediyorum...
Arkadaşlar aranızda PHP bilgisi olan varsa veya HTML/CSS'i iyi olup tasarımları güzel olan varsa iletişime geçerse modemoya dahil edebiliriz duruma bağlı olarak. Bir ekip kurmam lazım artık cidden zorlaşıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekip kurma öyle basit bir sey değil ki bunun için ekibinize alacağınız adamlara aylık veya ücret vermesseniz yapacağı işler baştan savma olur. O yüzden yani kolay gelsin şimdiden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping