Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlam İnstagram Takip Satışı Yapan?
Başlıkta gördüğünüz gibi bu işle uğraşan sağlam güvenilir birazda ucuz satış yapan bir site bilenler konuya yazabilirlermi?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücretsiz olarak 100 takipçi atabilirim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç takipçi civarı istiyorsun??
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10k civarı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2017 Saat: 13:33)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10k civarı
Aktifmi botmu?
Türk mü Yabancımı?
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fark etmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
https://www.instavevo.com/

Kod:
http://instager.net/index.php

bunlara bir bak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyatları çok pahalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ücretsizdi sanırım

fiyatlara bakmamıştım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Takipçisi çok olunca elinize ne geçiyor ki? :S İnstangram'da gençlere bakıyorum 250k takipçisi var ama fotoğraf paylaşınca 200-250 beğeni atıyor, verdiği paraya yazık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2017 Saat: 14:05)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Takipçisi çok olunca elinize ne geçiyor ki? :S İnstangram'da gençlere bakıyorum 250k takipçisi var ama fotoğraf paylaşınca 200-250 beğeni atıyor, verdiği paraya yazık.

Göster bana 250000 takipçisi olan bir hesap nasıl 200 250 beğeni alıyor gösterde inanalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2017 Saat: 14:10)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2017 Saat: 14:05)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Takipçisi çok olunca elinize ne geçiyor ki? :S İnstangram'da gençlere bakıyorum 250k takipçisi var ama fotoğraf paylaşınca 200-250 beğeni atıyor, verdiği paraya yazık.

Göster bana 250000 takipçisi olan bir hesap nasıl 200 250 beğeni alıyor gösterde inanalım

Niye göstermek zorunda mıyım? Mantıklı olmanız gerek. Takipçi hilesi kullanıyorsunuz, instagram hesabınız çalınıyor. O kadar takipçilerin içinde, gerçek hesap olan var mı yada kullananı var mı? Hesabınıza giriş yapıyorlar diye, hesabı bırakıp yeni hesap açıyorlar ama takipçi hilesi olmadan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2017 Saat: 14:32)Kyb£L£ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2017 Saat: 14:10)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Niye göstermek zorunda mıyım? Mantıklı olmanız gerek. Takipçi hilesi kullanıyorsunuz, instagram hesabınız çalınıyor. O kadar takipçilerin içinde, gerçek hesap olan var mı yada kullananı var mı? Hesabınıza giriş yapıyorlar diye, hesabı bırakıp yeni hesap açıyorlar ama takipçi hilesi olmadan.

Uzun zamandır bu seksördeyim böyle mantıklı olmayı önerip mantıksız konuşan birisini görmedim. Cookie olayını çözememişsin.İşlem id:pass şeklinde çalışıyor.Sen şimdi gidersin yaparsın her sitede hileni.En sonunda şifreni değiştirirsen checkpoint noktasında şifre yanlış gözükünce 3 gün içerisinde silinir hesabın site veritabanından.Niye göstermek zorunda mıyım demişsin.Arkasında duramayacağın laflar etme 250000 takipçili kişisel hesaplarında 200 beğeni alması imkansız sayfalarında.Düpedüz yalan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sözümün arkasındayım. O kadar takipçi oldukları da size göstermek zorunda değilim. İster inanın ister inanmayınız umurumda değil. Ayrıca ben sizin askerlik arkadaşınız değilim. Sen diye hitap edemezsiniz. Tanımadığınız insanları böyle mi konuşuyorsunuz? Kınıyorum size. Konuyu burada kapatıyorum. Sizinle muhatap olamayacağım. O kadar takipçisi olunca elinize ne geçiyor diye yazdım orada gözüme çarpanları yazdım zaten. Para mı kazanıyorsunuz, takipçisi çok olunca beğeniniz çok olunca çok mu mutlu oluyorsunuz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bionluk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler konu tartışmaya dönüşmesin lütfen. Benim işime yarayacak yorumlar yapın.
@Radison
@Kyb£L£

(09-09-2017 Saat: 15:18)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bionluk

@Tardis 
Kod:
https://bionluk.com/takipcisatisi :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
https://www.popileriz.com/

Buradan satın aldım , 15 TL Verdim işte ama tam gelmedi desteğe falan ulaştım sonradan ekleme yaptılar gayet iyi hizmet veriyorlar biraz geç de olsa fiyatları biraz kabartmışlar .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10k aktif türk 50 tl ye bulmuştum. Kampanyaları bitmiş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gruplarda çekilişleri takip et, ben 15k kazanmıştım çekilişten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar hangi gruplar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping