Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Last Man Standing Optimizasyon Sorunu
Laptop Özelliklerim ;
İntel Core i7 4720HQ İşlemci
Nvidia GeForce GTX950m 4GB
4G RAM
PUBG ve H1Z1 benzeri ücretsiz bir oyun bu Last Man Standing. Ultra ayarlda 29 fps falan alıyorum. High da biraz daha artıyor mediumda 40 50 arası genellikle 35 40 falan fps alıyorum fakat oyun yine kasıyor internette 30 fps ile akıcı oynayanlar var. Ben high da akıcı bir şekilde oynamak istiyorum ama mediumda bile kasıyor. İnternette duyduğuma göre optimizasyon sorunları falan varmış. Siz daha iyi bilirsiniz yardımcı olabilir misiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternette gördüğün videoların hızı saniyede 30 karedir (30fps). O yüzden oynadıkları oyunu akıcı olarak görebilirsin. Oyunun akıcılığı monitörünün frekansıyla saniyede aldığın karenin oranına bağlıdır. 60Hz frekansta çalışan bir monitör için min. 60fps almalısın optimal akıcılık düzeyinde oynamak için.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bana çözüm lazım anlamıyorum.

@Ainsworth
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
CpuCores tarzı programlar sorununu bir nebze olsun çözebilir. Ayrıca mobil kartlara önerilmese de overclock deneyebilirsin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dikey senkronizasyon yani vsync açarsan akıcı oynadığını farkedebilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ainsworth Hocam Nvidia Experience Diye Resmi Bir Uygulama Var Oyunları Optimize Ediyor. Onu kullansam işe yarar mı? Tabi oyunu algılarsa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping