Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TorrentAlemindeki tema kodları buyurun.
(08-09-2017 Saat: 13:04)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Anonymous u değilde deepweb deki tor chat ağında anonhackerZ oda sını ben kurdum"
Birşey öğrenmişsin ve onu kullanacak yer arıyorsun şuana kadar 1 tane priv8 kullandın mı desem o ne diye sorarsın :D Heykır abi

projelerıin asm kodu ile kodlanıp assembly ile korunması olayıdır diye biliyorumda :)

(08-09-2017 Saat: 12:51)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2017 Saat: 12:15)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Millegal mayat moruk. Who am i izledin mi

Yok ben Mr robot takılıyorum.

Dostum sen bana hakaretmi ettin? öyleyse emin ol skype vermeni isterim mal emir demişsinde.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ulan siz yazın yazın ben trolleyince suç mu? Bi b**a yaradiginiz yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-09-2017 Saat: 13:08)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2017 Saat: 13:04)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Anonymous u değilde deepweb deki tor chat ağında anonhackerZ oda sını ben kurdum"
Birşey öğrenmişsin ve onu kullanacak yer arıyorsun şuana kadar 1 tane priv8 kullandın mı desem o ne diye sorarsın :D Heykır abi

projelerıin asm kodu ile kodlanıp assembly ile korunması olayıdır diye biliyorumda :)

Priv8 log tutmayan script shell grubuna denir :) Log tutmadığı ve şifreli kodlandığı için sunucu tarafından normal index.php gibi okunur.Assembly ile yakından uzaktan alakası yok.Bypass olarakta kullanılabilir tabi
http://www.turkhackteam.org/3894269-post3.html
diye biliyorumda..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yavaş Hacker Bey Ciğerimi söktün yahu
PGM
Teşekkür verenler:
(08-09-2017 Saat: 13:13)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-09-2017 Saat: 13:08)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Priv8 log tutmayan script shell grubuna denir :) Log tutmadığı ve şifreli kodlandığı için sunucu tarafından normal index.php gibi okunur.Assembly ile yakından uzaktan alakası yok.
http://www.turkhackteam.org/3894269-post3.html
diye biliyorumda..

İfşalandım:DÇWQEQ:D tebrikler :D ama üyeyim thtyede :D
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sinirim bozulmaya başladı. Moruq falan ne ya yaşlarınız kaç sizin?
Ayrıca 10TL.Net dışı link zorunlu olmadıkça kullanılması yasaktır, zorunlu olduğunuz durumlarda [code] etiketi arasına almanız gerekmektedir.
PGM
Teşekkür verenler:
Bu dorumu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-09-2017 Saat: 13:15)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sinirim bozulmaya başladı. Moruq falan ne ya yaşlarınız kaç sizin?
Ayrıca 10TL.Net dışı link zorunlu olmadıkça kullanılması yasaktır, zorunlu olduğunuz durumlarda [code] etiketi arasına almanız gerekmektedir.

Dostum  moruk  lafını ona karşı gerçekten söylemedim sürekli kullandığım bir kelime real'dada forumlar'dada
Ama yinede düzelttim mesajımı.uyarı için sağol
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yaşı 9 felan herhalde. Yaşına verip gerekli olgunluğu gösterin bence
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-09-2017 Saat: 13:27)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaşı 9 felan herhalde. Yaşına verip gerekli olgunluğu gösterin bence

Yaşı 9 Olabilir  haklısın
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu bir yetkili kilitlesin buralar kızışacak ( ‾ʖ̫‾)

@Tardis - @Ainsworth
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilit kullanıcının üslubuna uyarı verilmiştir.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping