Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TorrentAlemindeki tema kodları buyurun.
view-source:http://torrentalemi.10tl.net/

istediğiniz sitenin önüne "    view-source:   " koyun tema kodlarını alın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Avatarından anladığım kadarıyla yüce türk milletine sanal ortamda heçkırlık yaparak hizmet ediyorsun. Bu keşfettiğin yeni hack yöntem için seni gönülden tebrik ederiz.Umarım bir gün fbi ve cia gibi dev terörist örgütleride hackleyebilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2017 Saat: 16:12)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: view-source:http://torrentalemi.10tl.net/

istediğiniz sitenin önüne "    view-source:   " koyun tema kodlarını alın
vaov
vov.
PGM
Teşekkür verenler:
Hahahaha :D :D :D Hiç güleceğim yoktu heçkır abe
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Böyle yapman doğru olmaz onun css kodlarına çekmelisin ki temayı alırsın bu kadar ve bazı yerleride düzeltmen gerek biraz zor iş :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Valla ümstad sen olmasan bişey yapamazdık heçkırsın belliki ama yasal değil yöntemin :D
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Harcanıyorsun buralarda kardeşim acilen anonymous ya da lizard squad ' a başvurman lazım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ismaililhan tema Medet Erdal'ın değil mi? "by Quartzo" yazıyor.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yapımcısını tanımıyorum açıkcası ayrıca hiçbr yerdede bu tema benim gibi bir iddamda olmadı??
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2017 Saat: 20:36)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapımcısını tanımıyorum açıkcası ayrıca hiçbr yerdede bu tema benim gibi bir iddamda olmadı??

Footer'da böyle bir iddiada bulunmuşsun.

Buyur bu arada;

Kod:
http://mybbdepo.com/natura-mybb-1-8-responsive-forum-temasi-konusu.html
atakaj

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sen buralarda harcanıyorsun :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aynen, temayı ben yaptım çok uğraştık inan bana yakında satışada çıkartmayı düşünüyorum...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2017 Saat: 21:25)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynen, temayı ben yaptım çok uğraştık inan bana yakında satışada çıkartmayı düşünüyorum...

Yaptığın şeyin troll'lemenin ötesinde, bir emek hırsızlığı olduğunu kabullenmen bu kadar zor olmamalı. Temanın yapımcısının uzunca zaman harcadığı ve satışa koyduğu bir çalışmayı satın almayıp, üstüne üstlük temanın alt kısmında "temanın yapımcısı benim" tarzında bir mesaj koyarak resmen temanın yapımcısıyla dalga geçmişsin. Crack, w@rez kullanmayı bırakıp insanların emek verdikleri şeylere biraz saygılı olsanız böyle şeyler olmayacak.
atakaj

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkes bir birini bulmuş güzel. Bakalım birda ki sefer neyle gelinecek, "İsmail niye nefes alıyorsun ya alma gibisinden."
Eyn8zz.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-09-2017 Saat: 21:52)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkes bir birini bulmuş güzel. Bakalım birda ki sefer neyle gelinecek, "İsmail niye nefes alıyorsun ya alma gibisinden."
Eyn8zz.png

Seninle bir sorunum olmadığını, aksine emek hırsızlığıyla sorunum olduğunu biliyorsun. Kişisel olarak algılamayıp olgun davranabilirsin.
atakaj

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bana Tepki Veren Herkese;
Benim Heçkırlık Yaptığım falan yok herkes istediği gibi avatar koyabilir. Bu sandığınız gibi AYT nin avatarı değil bu avatar hoşuma gitti kullandım. Sizin avatarlarınız çok mu güzel? kendinizi bişi zannedip kız resimi koymuyorum en azından. Kendinizi bi bok zannetmeyin. hemen dalga geçeceğinize belki bilmeyenler için yazmıştır diye hüsni zan etseydiniz Günahımı almazdınız. Neyse ben sevindim günahımı aldınız. Hakkım varsa haram zıkkım olsun :)

(07-09-2017 Saat: 20:07)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harcanıyorsun buralarda kardeşim acilen anonymous ya da lizard squad ' a başvurman lazım

Anonymous u değilde deepweb deki tor chat ağında anonhackerZ oda sını ben kurdum

(07-09-2017 Saat: 16:17)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Avatarından anladığım kadarıyla yüce türk milletine sanal ortamda heçkırlık yaparak hizmet ediyorsun. Bu keşfettiğin yeni hack yöntem için seni gönülden tebrik ederiz.Umarım bir gün fbi ve cia gibi dev terörist örgütleride hackleyebilirsin.

Şu an KGB (rus istihbaratı) ye sızdım ama daha sıra gelmedi cia'e fbi ı çoktan hallettim

(07-09-2017 Saat: 16:53)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle yapman doğru olmaz onun css kodlarına çekmelisin ki temayı alırsın bu kadar ve bazı yerleride düzeltmen gerek biraz zor iş :)

Evet bir tek edit işi sıkıntılı genellikle yeni açılan içi boş sitelerde veya demo larda kullanmak daha faydalı olabilir.

(07-09-2017 Saat: 17:20)emiryntrk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla ümstad sen olmasan bişey yapamazdık heçkırsın belliki ama yasal değil yöntemin :D

Ben heçkır değilim heykır ım taammı cmd yi açıp senin ip ni bulucam

color a
cls
tree
ping -t mal emiryntrk ün ip sini bul ve onu hackle

pardon yanlış yere yazdım :i
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Millegal mayat moruk. Who am i izledin mi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-09-2017 Saat: 12:15)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Millegal mayat moruk. Who am i izledin mi

Yok ben Mr robot takılıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
"Anonymous u değilde deepweb deki tor chat ağında anonhackerZ oda sını ben kurdum"
Birşey öğrenmişsin ve onu kullanacak yer arıyorsun şuana kadar 1 tane priv8 kullandın mı desem o ne diye sorarsın :D Heykır abi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Helper bu mesajda http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93392&pid=614187#pid614187 "Mal Emir" diye hitap ediyor, gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping