Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son 60 Yılda Kaç Müslüman Öldü?

21192938_1445650545532089_16216238906820...e=5A5AA9DB
Yepyeni projelerle dönüyoruz..
G İ R İ F İ T
F A N T A S T İ K S E R İ L E R

Üye>Uzman Üye>Bölüm Şefi Adayı>Bölüm Şefi 1. Seviye>Banlı Üye>Bölüm Şefi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 2. Seviye>AR-GE Ekibi Lideri>ONURSAL
Teşekkür verenler:
Acaba bizim dinimizi ne zaman kötülemeyi bırakacaksın? Gerçekten çok merak ediyorum. Ya şizofrenisin ya da kişisel sorunların var anlamıyorum gitti.
03.03.2012-16.02.2018
Teşekkür verenler: ismaililhan , yusufkoc , Siscont
(09-01-2017, 05:02 PM)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Acaba bizim dinimizi ne zaman kötülemeyi bırakacaksın? Gerçekten çok merak ediyorum. Ya şizofrenisin ya da kişisel sorunların var anlamıyorum gitti.

Saydıklarının hepsiyim size göre. Şeytan beni ele geçirmiş,şeytana uymuşum. Ama sizin inanç kaynaklarınızın şizofreni hastası insanlar olduğunu ne zaman anlayacaksanız bilmiyorum.
G İ R İ F İ T

Üye>Uzman Üye>Bölüm Şefi Adayı>Bölüm Şefi 1. Seviye>Banlı Üye>Bölüm Şefi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 1. Seviye>AR-GE Ekibi 2. Seviye>AR-GE Ekibi Lideri>ONURSAL
Teşekkür verenler:
Benim dinime,inancıma hiç bir şekilde böyle kabaca veya başka türlü hiç bir şekilde hakaret etmene ne burada ne de başka bir yerde izin veririm. Burada hiç bir Müslüman kardeşim rahatsız olmasa bile ben olurum ve oluyorum da. Kötüleyeceksen git ateist forumlarında kötüle.
@ismaililhan Biz ateistin müslüman olması videosunu atarız konu kilitlenir,adamın biri dinimi bana burada kötüler hakaret biçiminde konu açar sizde öylece izlersiniz bravo.
03.03.2012-16.02.2018
Teşekkür verenler: ismaililhan , yusufkoc , Siscont
(09-01-2017, 05:08 PM)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Benim dinime,inancıma hiç bir şekilde böyle kabaca veya başka türlü hiç bir şekilde hakaret etmene ne burada ne de başka bir yerde izin veririm. Burada hiç bir Müslüman kardeşim rahatsız olmasa bile ben olurum ve oluyorum da. Kötüleyeceksen git ateist forumlarında kötüle.
@ismaililhan Biz ateistin müslüman olması videosunu atarız konu kilitlenir,adamın biri dinimi bana burada kötüler hakaret biçiminde konu açar sizde öylece izlersiniz bravo.

Ben resimde herhangi kötü bir amaç göremiyorum. İslami bir bilgi bu. İslami forumda paylaşılmış hemde. Sen neden öyle düşündünki?
G İ R İ F İ T

Teşekkür verenler:
Kod:
Saygısızca, ırkçı bir biçimde, dengesizce ve seviyesizce hareket eden veya yorum yapan herkesin ceza alacağını bilmelisiniz.
(Sonra geri gelip veryansın etmeyin)

Kod:
Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Yahudi, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Göçmen gibi.)

Yetkili bir insanın ayrıca geçtim bir üyenin bu tür paylaşımlar yapması senin için pek iyi olmayacak gibi. 'At Gözlüğünü' kafandan indir biraz büyü yada.

Kilit.

+ Konu açılmayacak gerekli cezai işlemi yaparım.
Destek.10tl.net - Admin
Her türlü soru ve sorunlarınız için Ö.M yolu ile ulaşabilirsiniz.
MİKA ^^
Mükemmeliyetçilik adına..

Teşekkür verenler: yusufkoc , Siscont
(09-01-2017, 05:21 PM)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
Kod:
Saygısızca, ırkçı bir biçimde, dengesizce ve seviyesizce hareket eden veya yorum yapan herkesin ceza alacağını bilmelisiniz.

Kod:
Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Yahudi, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Göçmen gibi.)

Yetkili bir insanın ayrıca geçtim bir üyenin bu tür paylaşımlar yapması senin için pek iyi olmayacak gibi.  'At Gözlüğünü' kafandan indir biraz büyü yada.

Kilit.

Gerekli cezayı göz önünde bulundurarak konuyu açıyorum. Ben konuda hiçbir ırka,medeniyete yada dine hakaret etmedim. Gördüğünüz İslami Tarih'dir. Eğer İslami tarih utanacak biçimdeyse bu benim suçum değil. Paylaşmak en doğal hakkım.

x
G İ R İ F İ T

Teşekkür verenler: Antares
(09-01-2017, 05:21 PM)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
Kod:

Kod:

Yetkili bir insanın ayrıca geçtim bir üyenin bu tür paylaşımlar yapması senin için pek iyi olmayacak gibi.  'At Gözlüğünü' kafandan indir biraz büyü yada.

Kilit.

Bu resimde herhangi bi ırka falan kötü bir yazdı göremiyorum. Bu bildiğiniz facebookta dolaşan capslerden işte niye ciddiye alıyorsunuz ki. Hemen de triggerlandınız ha. Resimde doğru bir bilgi paylaşılıp sitem edilircesine eleştiriliyor. Bu yazı normal bir insan için tahrik edici falan değil siz bağnazsınız.
Ben eski bir yetkiliyim fakat bu serüvenimi ya da yetkili olma tarihlerimi imzama yazmam. Ben bu foruma yapmış olduğum hizmeti, hizmeti bitirdikten sonra imzama yazmak için yapmadım.
Teşekkür verenler: Hypnos
İnsanoğlunun var oluşundan beri 100 binlerce din yaratılmıştır, hepside ihtiyaçtan.AMA İSLAM EN DOĞRUSUDUR (!) Çünkü Allah kadınların baş örtüsüne karışacak kadar mükemmeldir.

Yöneticiler bırakın da laik bir şekilde konuşalım.Ya da siz arabistana yerleşin.
Teşekkür verenler: Hypnos
Biz ayakIarı şişene kadar namaz kıIan peygamberin gözIeri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz. - Necip FazıI Kısakürek
Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür verenler: yusufkoc , Knooker
(09-01-2017, 06:45 PM)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Biz ayakIarı şişene kadar namaz kıIan peygamberin gözIeri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz.  - Necip FazıI Kısakürek

RTE GALP <3 KUN FEYE KUN 
SADECE ISHIDLILAR DM ATSIN LTFN
AHSEN TV 
MoRuQ OsMaNLı AnLyNmI ?

623 yıl hüküm sürdük hüloğğğğğğğğğğğ
Teşekkür verenler:
niye böyle şeyler acarsınız ki anlamıyorum. yazık cidden yazık

sizi engelledim..
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Teşekkür verenler:
(09-01-2017, 06:47 PM)lambax Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(09-01-2017, 06:45 PM)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Biz ayakIarı şişene kadar namaz kıIan peygamberin gözIeri şişene kadar uyuyan ümmetiyiz.  - Necip FazıI Kısakürek

RTE GALP <3 KUN FEYE KUN 
SADECE ISHIDLILAR DM ATSIN LTFN
AHSEN TV 
MoRuQ OsMaNLı AnLyNmI ?

623 yıl hüküm sürdük hüloğğğğğğğğğğğ

Türkçe konuşta bizde anlayalım @lambax
03.03.2012-16.02.2018
Teşekkür verenler: yusufkoc
@lambax bu arkadaşı banlayın yoksa kendimi camdan atcam
Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür verenler: yusufkoc
Bu knuda bir sorun göremiyorum yetkili amcalar
* A w P *
Taraf tutmayın, adaletli olun. Ozaman saygı göreceksinizdir.
Mika's a king. That's all.
Teşekkür verenler:
Her şeyin fanatikliği zarar. Size göre doğru olan bir başkasına göre yanlış olabilir ya da size göre yanlış olan bir başkasına göre doğru olabilir. Herkesin kendi tercihleri, kendi kararı. Ateist de olsanız, Müslüman da olsanız, başka bir dinin mensubu da olsanız karşınızdakini yargılayamaz, hakaret edemezsiniz. Karşınızdakinin de bir insan olduğunu unutmayın.
.ainsworth - 2017 ©
"Once there was only dark. If you ask me, the light's winning."

deviantart

Teşekkür verenler: * A w P * , bretwskin , Antares , Graphifex
Herkesin dini kendine ister inansın ister inanmasın. Bu konuda Tardis'i haklı buluyorum, şöyle ki islam kağıt üzerinde barış dini olarak gözüküyor biliyorsunuz. Peki bu müslümanlar neden sürekli savaş savaş savaş derdinde? Bunlar müslüman değil mi? Müslümanım diye dolaşıp Tanrılarının koyduğu tüm yasakları yapan kafirledir. Amacım müslümanları kötülemek değil amacım ''MÜSLÜMANIM'' diye gezen mahlukatlara. Kendi ülkemin müslüman insanları bile iç savaş derdinde, affedersiniz gerçekten ''yobaz'' lakabını hak eden kişiler. Bir insan açık giyiniyor diye saldıran imam ATATÜRK heykelini yıkmaya çalışan imam. Yok neymiş putmuş. O HEYKEL TAPMAK İÇİN DEĞİL HATIRLATMAK İÇİNDİR. Nereden geldiğimizi unutturmaya çalışan koyun sürüsü doldu ülke. Gözünüzü seveyim böyle insanları da savunmak için yazmayın buraya.
Gerçek, esrarengizdir, kaypaktır ve her zaman yeniden kuşatılmak ister.
Özgürlük tehlikelidir; ne kadar heyecan verici ise, birlikte yaşamak o kadar güçtür.
-Albert Camus

Teşekkür verenler:
Kendı kıtabını bılmeyen adamlar bana saldırıyorlar. Ayetler kafırlerın boynunu vurmanıxı emredıyor
G İ R İ F İ T

Teşekkür verenler: Knooker
(09-01-2017, 09:57 PM)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kendı kıtabını bılmeyen adamlar bana saldırıyorlar. Ayetler kafırlerın boynunu vurmanıxı emredıyor

Keşke yaşadıkları dini biraz tarihi anlamda da bilselerdi, belki daha geniş bakarlardı.
Gerçek, esrarengizdir, kaypaktır ve her zaman yeniden kuşatılmak ister.
Özgürlük tehlikelidir; ne kadar heyecan verici ise, birlikte yaşamak o kadar güçtür.
-Albert Camus

Teşekkür verenler:
Konuyu açma sebebiniz nedir? Ortada bu konuya ait bir şikayet varken konuyu daha da büyütme amacınız nedir? AÇMAYIN.
Ben Hakan. 8 Ekim 2012'de kayıt olduğum forumda; Ağustos 2013 Bölüm Şefi yetkisine, Ekim 2013 Tema Sorumlusu Adaylığına, Nisan 2014 Tema Sorumlusu görevlisine, Ağustos 2014 Şef görevine başladım. Takriben 2015 yılının sonları, 2016 yılının başları gibi Admin Adaylığına, oradan Denetleme Ekibi Liderliğine getirildim. Ağustos 2016'ya kadar Admin olarak görev yaptım ve forumu bıraktım. 2017'nin başlarında tekrar foruma döndüm ve Denetleme Ekibi Liderliğine getirildim. Son olarak Mart 2017'den itibaren sürdürmekte olduğum Adminlik görevini Eylül 2017'de bıraktım.

Sitedeki görevimi kendi isteğimle bıraktım.Arada uğrarım. (24.09.2017)
Teşekkür verenler: Martialish , Siscont

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal