Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretli Tema Çizimi İtinayla Kodlanmaktadır
Merhabalar,
Çizmiş olduğunuz temalarınız, profesyonelce kodlanmaktadır. Bu benim ilk tema işim olduğu için, şimdilik referansım yok. Bu nedenden ötürü temalarınızın kodlaması bittikten ve kullanıcıya gösterildikten sonra ödeme alınır.

HTML, CSS ve PHP konusunda geniş deneyim ve tecrübe sahibi olduğumdan dolayı kâr elde etmek amaçlı bu hizmeti yürütmekteyim.

İletişime E-Posta, Ö.M yoluyla geçeceğiz.

Kodlama Ücreti: 30 ₺'dir.
Ödeme Yöntemleri: İninal, Papara, EFT

Kullanıcılara duyrulur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
30 Türk Lirası biraz fazla değil mi? Zaten temayı satsan satsan 20-30 Türk Lirası karşılığında satarsın. Dolayısıyla fiyatı düşürmelisin. Hayırlı satışlar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@yusufkoc Benim kodladığım temalarda emek var emek :D O emeği 30'dan aşağı satmam hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 21:54)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 30 Türk Lirası biraz fazla değil mi? Zaten temayı satsan satsan 20-30 Türk Lirası karşılığında satarsın. Dolayısıyla fiyatı düşürmelisin. Hayırlı satışlar dilerim.

Ciddi değilsiniz umarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu sahibi ile bir postbit kodlama çalışmamız bulunmakta, detayları ve sonucu iş sonucunda paylaşıp kişiye referans olabilirim. İlgili, saygılı bir coder olduğunu gördüm ilk izlenimimde. Bakalım sonuç nasıl olacak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 22:04)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu sahibi ile bir postbit kodlama çalışmamız bulunmakta, detayları ve sonucu iş sonucunda paylaşıp kişiye referans olabilirim. İlgili, saygılı bir coder olduğunu gördüm ilk izlenimimde. Bakalım sonuç nasıl olacak :)

Bende bir ekleme yapayım o kadar başarılıki açtığı 30 multidende farklı sebeplerden ban yemiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 22:07)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2017 Saat: 22:04)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu sahibi ile bir postbit kodlama çalışmamız bulunmakta, detayları ve sonucu iş sonucunda paylaşıp kişiye referans olabilirim. İlgili, saygılı bir coder olduğunu gördüm ilk izlenimimde. Bakalım sonuç nasıl olacak :)

Bende bir ekleme yapayım o kadar başarılıki açtığı 30 multidende farklı sebeplerden ban yemiş :)

Ben yetkili değilim ki IP taraması yapayım. Belki de VPN kullanıyordur...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Tardis hatamın farkındayım ve özrümüde diledim öyle değil mi?
İnsanlara niçin hatalraını yüzlerine vuruyorusunuz? Ayıp olmuyor mu bu yaptığınız?
Lütfen konumu kirletmeyin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşa bir hak daha verilmesini isterim. Arkadaşın saygısı ve uslubu gayet iyi. Bu devirde böyle insanlar pek bulunmuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Referans var mı ? En az 10+.
*- Şuanlık güzel gibi bakalım.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 22:49)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Referans var mı ? En az 10+.
*- Şuanlık güzel gibi bakalım.

Alıntı:Bu benim ilk tema işim olduğu için, şimdilik referansım yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşın isteğine göre yapılmıştır.
@ASiPaTRoN Görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 23:27)Michigan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşın isteğine göre yapılmıştır.
@ASiPaTRoN Görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.

Açıkçası ben yapılanı "fazla" beğenmedim. Eline sağlık.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir Benden bulmayın hocam arkadaş çizdi :D
Düzelteceğim postbiti tam bitmedi yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 23:32)Michigan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir Benden bulmayın hocam arkadaş çizdi :D
Düzelteceğim postbiti tam bitmedi yani.

Çizim bana ait. Arada ayrıntılar var yapılmayan.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir Farkındayım düzeltmek istiyorum da yetkim alındı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Michigan arkadaş derken hitap ettiğin kişi forumda 5 senedir bulunan benim, çizimi yapan kişi de beni suçladığın @beratdemir .
İthamlarına dikkat edersen sevinirim, postbiti yaparken bütün forumu bozmasaydın keşke, akşam akşam nereden başka koder bulacağız?
Çizimle kodlamanın alakası dahi yok bu arada :D Gecen güzel geçsin. Yaptıklarını toparlayacak koderin masraflarını ödeyeceksen mesaj atarsın bana...
Not düşeyim, sitenin sahibi de benim orada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-08-2017 Saat: 23:34)Michigan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir Farkındayım düzeltmek istiyorum da yetkim alındı.

Hmm. Ben forumu yönetmiyorum, projede değilim. @Asipatron rica etti diye çizdim zaten. Kolay gelsin diyeyim o halde.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam hocam böyle olacağını bilseydim özür dilerim yani. Ama emek verdim cidden.
Siz bilirsiniz yine de Allah razı olsyun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping