Anket Başlığı: En Güncel ve Kaliteli 10tl.net Forumu Hangisi?
wtsupport.10tl.net
28.57%
4 28.57%
torrentalemi.10tl.net
28.57%
4 28.57%
Teknoplatform.10tl.net :)
7.14%
1 7.14%
Bilginin50hali.10tl.net
7.14%
1 7.14%
Cevapvadisi.10tl.net
0%
0 0%
hilehocam.10tl.net
21.43%
3 21.43%
Fulloyuntr.10tl.net
7.14%
1 7.14%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En güncel (son zamanlarda en fazla hit alan)10tl.net forumları
Ankete ekleyebilirsin siteleri ekliyorum. oy kullanmayın şimdi eklemek gereken siteleri yazın. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
wtsupport.10tl.net
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anket eklendi eklenmesi gereken forumları soyleyiniz...

(28-08-2017 Saat: 00:00)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: wtsupport.10tl.net

Webeksen i de ekliyorum :)

Anket eklendi oy kullanabilirsiniz eklemek gereken forumları yazarsaniz hemen eklerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
wt support
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eklemek gereken başka güncel forum varmı

Eee yetkili varmı duzenleyemiyorum 10dk dir arıyorum düzenleme butonu hem yok hem de anketi duzenleyemiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsi kendini salmış forumlar nedense. Torrentalemi diycektim ama baktığımda oda bırakmış gibi. Ayrıca bilginin50hali ve cevapvadisi spam site konumunda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 00:23)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklemek gereken başka güncel forum varmı

Eee yetkili varmı duzenleyemiyorum 10dk dir arıyorum düzenleme butonu hem yok hem de anketi duzenleyemiyorum

10tl.net dışı linkli siteler eklemeyin. Ayrıca başlık 10tl.net forumları değil mi?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TorrentAlemi sürpriz bir dönüş yapıcak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç biri
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz sadece :) Teşekkürler destekleyenler için..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 11:38)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2017 Saat: 00:23)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklemek gereken başka güncel forum varmı

10tl.net dışı linkli siteler eklemeyin. Ayrıca başlık 10tl.net forumları değil mi?

dostum zaten 10tlnet dışı forum eklemedim? yani neden ekliyim ki? Anket de hangi site 10tl net li değil?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ölü forumları ekleyip en güncel yazman garip cevapvadisi ve bilginin50hali bu siteler spam zaten .

Şuanlık torrent alemi önde .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2017 Saat: 11:24)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepsi kendini salmış forumlar nedense. Torrentalemi diycektim ama baktığımda oda bırakmış gibi. Ayrıca bilginin50hali ve cevapvadisi spam site konumunda

gördüm dostum peki bu forumlar neden kapatılmıyor? sadece istatistiklere göre koydum. Şimdi baktım spammış.

(28-08-2017 Saat: 14:38)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ölü forumları ekleyip en güncel yazman garip cevapvadisi ve bilginin50hali bu siteler spam zaten .

Şuanlık torrent alemi önde .

Sonradan farkettim Kaldırırsan sevinirim (anket düzenleyemiyorum)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel forumları yazarsanız sevinirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform