Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.net in adı neden 10tl?
10TL.net in adı neden 10tl?
evet arkadaşlar sorum bu? gerçek cevabını bilen varsa yazsın bilmeyenler tahmib yazsın ha bir de d10 ne oluyo?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
d10 destek.10tl.net'in kısaltılması oluyor 10tl.net büyük ihtimalle ihale olayları felan vardı bi aralar ordan geçmiş olması lazımdı yanlış bilmiyorsam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum fakat D10, genel olarak 10TL forumlarında yaşadığınız sorunları, aldığınız hataları gönüllü arkadaşlar ile çözmeyi amaçlayan bir platform.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2017 Saat: 01:10)traqul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: d10 destek.10tl.net'in kısaltılması oluyor 10tl.net büyük ihtimalle ihale olayları felan vardı bi aralar ordan geçmiş olması lazımdı yanlış bilmiyorsam

dostum sağolasın gerçekten merak ediyordum. kendimi cahil hissetmeye başlıyacaktım :)

(27-08-2017 Saat: 01:12)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum fakat D10, genel olarak 10TL forumlarında yaşadığınız sorunları, aldığınız hataları gönüllü arkadaşlar ile çözmeyi amaçlayan bir platform.

yani destek.10tl.net işte  sağol arkadaş da cevaplamış sağolun dostlar. haydi rastgele...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eskiden 10tr idi yani türkiyede 10numara gibi bi domain anlamı adına açıldı heralde sonradan domain değişti 10tl oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-08-2017 Saat: 10:12)proallturkey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden 10tr idi yani türkiyede 10numara gibi bi domain anlamı adına açıldı heralde sonradan domain değişti 10tl oldu.

10tr gelmeden önce vardı 10tl, 10tr sonradan devir tarzı olaylardan geçti yada direkt alındı bilmiyorum ama 10tr adresinden önce 10tl vardı zaten.

Mizahi olarak söylemek gerekirse 10 tl ye almış olabilir zamanında :)

Neden olduğunu, nasıl bir amaca hizmet ettiğini bilemezsiniz. Sahibine sorarsanız belki cevap verebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yav hu hic kimse merak etmedi mi simdi? @admin hocam bu 10tl ya da 10tr nin adi neden böyle,?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10TL ilk açılan isimdi. Bi ara 10tr'ye geçildi sonra tlye döndü. Bu cevabı sadece admin verebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sagol helper neyse ya simdi düşündüm de ogrenince elime bir sey gecmicek ogrenmesem de olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
d10: 10tl.net veya 10tr.net in destes sitesinin kısa adı. ben koymadım bu adı, üyeler kullana kullana bu oldu... fena da olmadı.
İlk 10tl.net olarak açıldı. sonradan 10tr.net eklendi, ona geçtik. sonra çeşitli nedenlerle 10tl.net e döndük.
10tl.net in özel bir anlamı yok. sadece kısa, 4 harfli bir alanadı olması yönünden kullandık. direk forum hosting olarak açıldı. özel bir anlamı yok. ticaretle şimdilik bir ilgisi yok. ticarete en yakın yerimiz SP ve reklamlar.
3 harfli alanadı olan varsa onunla görüşebiliriz.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2017 Saat: 00:45)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: d10:  10tl.net veya 10tr.net in destes sitesinin kısa adı. ben koymadım bu adı, üyeler kullana kullana bu oldu... fena da olmadı.
İlk 10tl.net olarak açıldı. sonradan 10tr.net eklendi, ona geçtik. sonra çeşitli nedenlerle 10tl.net e döndük.
10tl.net in özel bir anlamı yok. sadece kısa, 4 harfli bir alanadı olması yönünden kullandık. direk forum hosting olarak açıldı. özel bir anlamı yok. ticaretle şimdilik bir ilgisi yok. ticarete en yakın yerimiz SP ve reklamlar.

hocam izinliyim ama yazayım cin.com 3 harfli alan adı

(espiri amaçlı)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-09-2017 Saat: 01:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-09-2017 Saat: 00:45)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: d10:  10tl.net veya 10tr.net in destes sitesinin kısa adı. ben koymadım bu adı, üyeler kullana kullana bu oldu... fena da olmadı.

hocam izinliyim ama yazayım cin.com 3 harfli alan adı

(espiri amaçlı)

3 harfli alan adı asD:Asd Çıldırmalık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

üç harfli alan adım var : xx7.us
sitemin takma adı olarak kullanıyorum

2 harfli tc uzantılı bile var :) uygun fiyata satabilirim lm.tc
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

teşekkür ederim admin'im 3 harfli olarak nasıl bir alan adı lazım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping