Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdBlock Kullananları Tespit Ederek Adblocklarını Kapattıran Kod. Buyrun...
Star 
Selamünaleyküm Şimdi bizim diyelim web sitemiz ya da forum adresiz vb. var bunlara reklam vs. ekleyerek az bi gelir sağlıyoruz. Ve bağzı kişiler Adblock kullanarak reklamları engelliyor. Ben de buna çözüm olacak süper bir script var. Bu scripti para ile falan satmıyorum. Bana gönlünüzden ne geçerse SP Atın (bağış işte) Hemen alttaki yorum'a kodları atıyorum...
-------- Şimdiden Sevinmeye başlayın çünkü artık daha fazla kazanacaksınız. :) ---------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(Arkadaş yorumunu düzenlemiş)
İşi bence menfaate dökmeyin. Burada hazırı var:
Kod:
https://www.koddostu.com/2016/02/adblock-engelleme-kodu-tum-adblockerlar-icin.html
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rep - teşekkür falan atmasanız da olur işinize yarasın yeter...

Kod:
<div id="koddostu-com-adblocker-engelleme">
   <div id="fsdsgag">
   <div><b>Selamun Aleyküm!</b><br/>
   Adblock kullanıyorsunuz ve bizim tek gelirimiz reklamlardan sağlanıyor.Adblock'u kapatıp yenile butonuna basmayı unutmayınız.İyi forumlar...!<br/>
 <a href="javascript:void(0)" onclick="location.reload();" class="btaq">Yenile</a><a href="javascript:void(0)" onclick="document.getElementById('koddostu-com-adblocker-engelleme').style.display='none';" id="ebknaea" class="btaq">Geç</a>
   </div></div>
</div>
<style>
#koddostu-com-adblocker-engelleme{
   display:none;
   position:fixed;top:0;left:0;
   width:100%;height:100%;
   background-color:rgba(0,0,0,0.8);
   z-index:9999999;
   }
#koddostu-com-adblocker-engelleme #fsdsgag{background:#f10007 url(http://4.bp.blogspot.com/-gsezolfgX2k/VsdCeH1SsrI/AAAAAAAA6eI/t1D0cZhCw6Q/s80/eafafefeafae.jpg) no-repeat 60px 16px;
position:absolute;top:50%;left:50%;
margin-top:-140px;margin-left:-100px;
width:200px;
height:290px;
border-radius:3px;
-webkit-border-radius:3px;
-webkit-box-shadow: 0 8px 17px 0 rgba(0,0,0,0.5); box-shadow: 0 8px 17px 0 rgba(0,0,0,0.5);
}
#fsdsgag div{padding-top:110px;text-align:center;}
#fsdsgag div,#fsdsgag div b{line-height:18px;font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;font-size:15px;color:#ffffff;}
#fsdsgag div a.btaq{display:inline-block;
padding:7px 12px;background:rgba(0,0,0,0.4);
color:white;
font-weight:bold;
border-radius:3px;
-webkit-border-radius:3px;margin:8px;
cursor:pointer;
text-decoration:none !important;
text-transform:uppercase;}
</style>
<script>
if(window.koddostu_com_adblock_yok === undefined){
   document.getElementById('koddostu-com-adblocker-engelleme').style.display='block';
   if(kapanabilsin != true){
       document.getElementById('ebknaea').style.display='none';
       }
}
</script>
<script src="https://www.koddostu.com/duzelt.js?no=321"></script>
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin bu Sanal Paragözlü tavrın beni çok bunalttı haberin olsun. Hoş değil. Ne o öyle? Dilenci gibi gönlünüzden ne koparsa falan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 03:13)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin bu Sanal Paragözlü tavrın beni çok bunalttı haberin olsun. Hoş değil. Ne o öyle? Dilenci gibi gönlünüzden ne koparsa falan.

Dostum reklam yapmak için (forum adresimin reklamını vereceğim)başka ne amacım olabilir istemezsen vermezsin bu kadar basit. Bir de ne desydim SP vermezseniz beddua okurum falan mı deseydim? Uzatma nazik dille uyar ben de dostça tavsiyeni göz önünde bulundırayım. Maalesef parayı basıp  reklam veremiyorum (Maddi sıkıntılardan dolayı - Amacım kendimi acındırmak değil) Neyse ne yazarsam art niyet ile bir şey bulup yazarsınız zaten yazmıyorum. SP Falan da sana illa ver diyen olmadı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
reklamı abartanlarda var yanlız ? pcleri kastırıyor vürüs gibi bişey indirtiyor fln yani sıkıcı birşey. reklam sadece 1 tane eklenmeli bence ozaman insanlar sıkılmaz. ve adblock kullanmazlar diye biliyorum benim cevabım budur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Weblost'ada ekledim,düzenledim gayet güzel iş görüyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 07:44)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: reklamı abartanlarda var yanlız ? pcleri kastırıyor vürüs gibi bişey indirtiyor fln yani sıkıcı birşey. reklam sadece 1 tane eklenmeli bence ozaman insanlar sıkılmaz. ve adblock kullanmazlar diye biliyorum benim cevabım budur

Dostum adam adblock kullanıyor kullansın da ama benim sitem de sıkıntılı bir şey yok daha yeni sadece 1 reklam var virüssüz ve zararsız. Benim siteme girecekse reklamlarımı engellemeyecek sonra tekrar açar adblock'u.

Dediğin gibi haklısın ben de adblock kullanıyorum ama bilmediğim sitelerde faydalı ve güzel sitelerde özellikle kapatıyorum. Çünkü onların hakkı para kazanmak. Hem adamlardan ücretsiz bilgi veya hizmet alacaksın hem de tek gelirleri olan reklamlarını engelleyeceksin?! Ayıp olur değil mi? 

Ben adblocku güvenmediğim site ve pop-up çıkmasın diye kullanıyorum. iyi forumlar...

(26-08-2017 Saat: 12:28)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Weblost'ada ekledim,düzenledim gayet güzel iş görüyor :)

işe yaradığına sevindim. tek gelirimiz olan reklamları engellemelerine karşı güzel bir yöntem. Fakat sitelerimize pop-up veya zararlı yazılım bulunduran saçma reklamlar koymayalım lütfen, 
iyi forumlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 03:43)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2017 Saat: 03:13)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin bu Sanal Paragözlü tavrın beni çok bunalttı haberin olsun. Hoş değil. Ne o öyle? Dilenci gibi gönlünüzden ne koparsa falan.

Dostum reklam yapmak için (forum adresimin reklamını vereceğim)başka ne amacım olabilir istemezsen vermezsin bu kadar basit. Bir de ne desydim SP vermezseniz beddua okurum falan mı deseydim? Uzatma nazik dille uyar ben de dostça tavsiyeni göz önünde bulundırayım. Maalesef parayı basıp  reklam veremiyorum (Maddi sıkıntılardan dolayı - Amacım kendimi acındırmak değil) Neyse ne yazarsam art niyet ile bir şey bulup yazarsınız zaten yazmıyorum. SP Falan da sana illa ver diyen olmadı.

Ben zaten bendeki reklam eşyalarının hepsini sana verecektim. Neden daha fazlasını istiyorsun?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-08-2017 Saat: 13:32)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2017 Saat: 03:43)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben zaten bendeki reklam eşyalarının hepsini sana verecektim. Neden daha fazlasını istiyorsun?
Dostum sağolasın fakat ben borç olarak istedim parasını vereceğim sadece SP fazla kullanmayanlar atar belki diye (yazmıştım bi ara aldığım sp leri forum da yarışma yaparak dağıcaktım) Yani kendim için değil dostum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping