Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Iyi Kazanc Gunlum 8 tl
Edit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://organikhitsitesi.com/

Boyle referanssiz linkini de vermen daha hos olurdu ne ise büyük ihtimal ile konu kaldirilacak. Benim kini kaldırdılar link kisaltma sitesini konu acmistim kaldırıldı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler ben bi'de başka dolandırıcılara bakayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2017 Saat: 00:02)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler ben bi'de başka dolandırıcılara bakayım.

Millet ekmeğinin peşinde. İnsanları bu şekilde karalamanız çok yanlış. Adamın o site için ne kadar uğraştığını veya dolandırıcı olup olmadığını bilemezsin. Yorum yaparken biraz düşünerek yorum yap. Konuyu paylaşan üye referans için paylaşmış site sahibinin bir suçu yok ama googleda herhangi birisi bu siteyi arattığında burası çıktığında sizin yorumunuzu görecek ve yanlış düşünecek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2017 Saat: 00:15)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-08-2017 Saat: 00:02)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler ben bi'de başka dolandırıcılara bakayım.

Millet ekmeğinin peşinde. İnsanları bu şekilde karalamanız çok yanlış. Adamın o site için ne kadar uğraştığını veya dolandırıcı olup olmadığını bilemezsin. Yorum yaparken biraz düşünerek yorum yap.

Ekmeğinin peşinde olan adam klavye başında ise eğer ya devlet memurudur ya girişimci. PTC ile şuana kadar evine ekmek götüreni görmedim ben? Referans linki verilmiş, sitede sahte kullanıcılar oluşturulmuş 3768 kullanıcının tamamı SÖZDE bugün üye olmuş. Ve muhteşem bir fiyat tarifesi ile 1 Kuruş öneriyor site. Evet ekmeğinin peşinde sen de haklısın. Bir daha bana cevap verirken 5 düşün, 1 yaz. Ben senin bildiğin normal mybb kullanıcılarından değilim. Şimdi tartışmayı burada noktalıyorum, itirazın varsa özelden bana itirazını bildirirsin burada da bu konuyu uzatma ekmeğinden olursun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2017 Saat: 00:20)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-08-2017 Saat: 00:15)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Millet ekmeğinin peşinde. İnsanları bu şekilde karalamanız çok yanlış. Adamın o site için ne kadar uğraştığını veya dolandırıcı olup olmadığını bilemezsin. Yorum yaparken biraz düşünerek yorum yap.

Ekmeğinin peşinde olan adam klavye başında ise eğer ya devlet memurudur ya girişimci. PTC ile şuana kadar evine ekmek götüreni görmedim ben? Referans linki verilmiş, sitede sahte kullanıcılar oluşturulmuş 3768 kullanıcının tamamı SÖZDE bugün üye olmuş. Ve muhteşem bir fiyat tarifesi ile 1 Kuruş öneriyor site. Evet ekmeğinin peşinde sen de haklısın. Bir daha bana cevap verirken 5 düşün, 1 yaz. Ben senin bildiğin normal mybb kullanıcılarından değilim. Şimdi tartışmayı burada noktalıyorum, itirazın varsa özelden bana itirazını bildirirsin burada da bu konuyu uzatma ekmeğinden olursun.

Ne? Tehdit mi ediyorsun? Kimsin bilmiyorum ama benim gözümde bir hiçsin bunu önce anla ondan sonra şöyleyim böyleyim dersin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu düzenledim yeni kurallara göre 10tl.net dışı siteler yasak. Bu bölümde kalıplaşmış firmalar hakkında bilgilendirici konu açabilirsiniz. (örn:adsense)
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kapatıyorum. Gereksiz yere birbirimizi kırmanın manası yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping