Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blogları Takip Edebileceğiniz Harika Bir Uygulama; Feedly
feedly-logo-june-2012-black-color.png

Eğer blog okumayı seviyorsanız ve takip ettiğiniz blogların paylaşımlarını anlık olarak görmek istiyorsanız bunun için çeşitli uygulamalar var. Bu uygulamalardan bazıları çok karmşık ve kullanışsız iken  bazıları ise çok kaliteli  bu yazımda istediğiniz herhangi bir bloğu veya internet sitesini takip edebileceğiniz bir uygulama hakkında bilgilendirme yazısı paylaşmak istiyorum. Eminim kibu uygulamayı bir çok kişi biliyor ve kullanıyordur. Fakat belki bilmeyenler vardır düşüncesiyle paylaşmak istedim. Bahsettiğim uygulamanın adı Feedly 

Feedly Nedir?

Feedly sayesinde her gün onlarca siteyi takip gezmek yerine takip ettiğiniz siteleri tüm web site veya blogların içerik özetlerini görebilirsiniz. Feedly Rss kaynaklarından faydalanarak istediğiniz tüm web servislerini bir yerden takip etmenize yarayan bir uygulamadır. Feedly size, takip ettiğiniz sitelerin sadece bir kısmını gösterir yani özetini gösterir eğer o yazının tamamını okumak istiyorsanız yazı başlığına tıklayarak yazının paylaşıldığı siteye girebilirsiniz.

Feedly Nasıl Kullanılır?

Feedly istediğiniz yerden kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Yani ister masaüstü tarayıcıda kullanırsınız, isterseniz akıllı telefonlarınız da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ben bilgisayarımda  ve android telefonumdan kullanıyorum chrome tarayıcıda da eklentisi kurulu eğer siz isterseniz mozilla firefox tarayıcınızda kullanabilirsiniz tamamen size kalmış. Uygulamayı kurduğunuzda ister Google, isterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz ayrıca farklı bir mail adresinizle de  kayıt olabilirsiniz  ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sol tarafta bulunan  Add Content seçeneği ile arama yapabilirsiniz.  İstediğimiz bir siteyi veya Feedly hesabımıza eklemek için yani takip etmek istediğimiz siteleri eklemek için yine yan tarafta bulunan Add Content seçeneğine tıklayarak takip etmek istediğimiz sitenin RSS linkini arama bölümüne yazıp arama yapmamız gerekiyor. Örneğin benim blogumun Rss linki aşağıda, tabi her sitenin Rss linki farklıdır. 

Feedly'nin şöyle güzel bir yönü var, diyelim ki bir yazı gördünüz okumak istiyorsunuz ama vaktiniz yok o yazıyı arşivleyip istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Feedly size dünyada popüler web siteleri keşfedebilmeniz için size ayrı bir alan sunuyor. Feedly'nin sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın ücretli sürümünü de var. Tabi ücretli sürümde daha çok özellikler sizleri bekliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping