Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurban Bayramı Geliyor. Çok Önemli Hatırlatma (Klasik Değil Sürpriz Haber)
Selamünaleyküm Dostlar Kurban Bayramı Yaklaşıyor. Kurbanlar kesilecek Allah'ın izniyle ama ben bugün klasik şeylerden değil daha önemli bir hatırlatma yapacağım. Meraklandınız mı? tamam tamam hemen yapıyorum hatırlatmayı. Sanal Paranın Zekatını Verdiniz mi?
---> Öncelikle Zengin olan kardeşlerim adına zekat miktarı hesabı için 10tl diyanet başkanlığı olarak sizin SP lerinizden bağış vereceğiniz oranı açıklamak için açtım bu konuyu öncelikle fakir olan kullanıcılarımız'a (Dilenen değil de parayı hak edene vermek lazım) SP nizin sadece %5 ini istediğiniz bir kullanıcıya (teknoplatform a vermek makbul dür.) bağışlamanız gerekmektedir. Eğer vermezseniz o SP lerden hayır görmezsiniz mümin kardeşlerim cömert olalım. 
Yardım ve Paylaşma Kulübü Olarak Gerçekten İhityacı olan kişilere hibe para veriyoruz. 
Bu kulübe girmek için sadık, dürüst ve cömert kullanıcı olmanız gerekmekte Forum kurallarına da uyuyorsanız bu kulübe girebilirsiniz. Değerli mümin kardeşlerim sohbetimi ımı son şu ayetler ile bitirmek istiyorum.
17. Sure (İsrâ Suresi), 29. Ayet
Eli sıkı olma, büsbütün eli açık da olma. Sonra kınanır ve çaresiz kalırsın.

92. Sure (Leyl Suresi), 5. Ayet
Onun için kim (elinde bulunandan) verir, Allah'a karşı gelmekten sakınır ve en güzel sözü (kelime-i tevhidi) tasdik ederse, biz onu en kolay olana kolayca iletiriz.

92. Sure (Leyl Suresi), 17. Ayet

Temizlenmek için malını hayra veren en muttekî (Allah'a karşı gelmekten en çok sakınan) kimse o ateşten uzak tutulacaktır.

DEĞERLİ DOSTLARIM BU SOHBET DE HİÇ BİR ŞEKİLDE DİNİMİZ İSLAM İLE DALGA GEÇİLMEMİŞTİR. SADECE CÖMERTLİĞİN ÖNEMİNİ DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE ANLATMAYA GAYRET ETMEKTEYİM, SP Miktarım Artınca İslamı soru sorup ilk cevabı bilene Hem SP hem de dükkandan Hediye VERECEĞİM, ALLAHA EMANET OLUN...

--- SP BAĞIŞLAMAK İSTEYEN  --- http://destek.10tl.net/newpoints.php?action=donate
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başlıktan ünlemi kaldırınız .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2017 Saat: 14:28)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başlıktan ünlemi kaldırınız .

Kaldırdım dostum sağol uyarı için konumda bir sıkıntı yok değil mi? --- iyi niyetli olarak açtım konuyu

(23-08-2017 Saat: 14:28)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başlıktan ünlemi kaldırınız .

Bu arada dostum web siteni ziyaret ettim oradaki müziği sen mi yükledin youtube'a
--- Web siten de tek müzik değilde 2-3 tane daha eklersen güzel olur
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2017 Saat: 14:29)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kaldırdım dostum sağol uyarı için konumda bir sıkıntı yok değil mi? --- iyi niyetli olarak açtım konuyu

Bu arada dostum web siteni ziyaret ettim oradaki müziği sen mi yükledin youtube'a

O siteyi ilk index yaptığımda açmıştım :D Hala orada kalmış yani kullanmıyorum :)

edit: siteyi kaldırdım
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2017 Saat: 14:36)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2017 Saat: 14:29)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O siteyi ilk index yaptığımda açmıştım :D Hala orada kalmış yani kullanmıyorum :)

edit: siteyi kaldırdım
haha iyi ki söylemişim o zaman index in o muydu?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#Comertlikicinguncel (velet gibi her seyse heyctek "#" kullanmıyorum sadece tek seferligine espri olsun diye yazdim)
SP zekati vermek için
--> http://destek.10tl.net/newpoints.php?action=donate
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Boş işler ile uğraşıyorsun,haberin olsun.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-08-2017 Saat: 22:47)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boş işler ile uğraşıyorsun,haberin olsun.

Tamamini okudun mu? Ben de oyle düşünüyorum...

Dostum bir ara bos insanlar ne yapar sesim bu cikti ortaya :) bu arada bazen beynim yaniyor anakart değişim inde uyumsuzluk olunca boyle hatalar veriyor sonra orjinal ini resetleyip takinca eski haline dönüyor :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O kasayı komple çöpe atmanı tavsiye ederim
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-08-2017 Saat: 20:28)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O kasayı komple çöpe atmanı tavsiye ederim

Sen de yok diye kıskanma fazla yüksek özellikli ama kullanilan yer patika yol kullanilmasi gereken otoban gibi bir sey bu yuzden bazen sıkıntı veriyor. Yani herkes olmasi gerektigi yerde olmali asfaltta traktör olmamalı

@escobar @helper @edvard konuyu kapatırsanız sevinirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı isteği üzerine kapatılmıştır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform