Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
leojely - Radison / kesinlikle güvenmeyin
Kendisine sitemde admin yaptım ftp verdim ama o ne yaptı...
Kod:
https://image.prntscr.com/image/69otndThQwWwWY0MOZr0vg.png
Bir olay oldu adamın banını açtık ve banlanan kişi haklı, leojely de bir şey demedim kendisi atarlandı bırakıyorum falan dedi gitti sonra site hacked. haha
ftp yetkisi var shell soktu siteye cpanel falan girdi.
Kendini hacker sanıyor işte.

Bu şahısa sakın ama sakın güvenmeyin.

-Hiç bir kural ihlali yoktur konu çöp kutusundadır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sakın bu herifle site açmayın. Biraz satıcıdır kendisi.
PGM
Teşekkür verenler:
Etme bulma dünyası.İsteyen güvenir güvenmez.Kimse benim emeğimle bir yere getirdiğim forumu yatarak kullanamaz.Yeniden açın forumunuzu.Siz 5. rüyanızı görürken ben sitenin konfigurasyonu ile uğraşıyorum size yedirir miyim o siteyi.Hadi sıfırdan başla şimdi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
vay be bende bu kisiyi insan sanıyordum neyse artık güvenmiyorum sağolasın bilgi icin enson adminligini almıstım iyiki almısım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 01:37)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Etme bulma dünyası.İsteyen güvenir güvenmez.Kimse benim emeğimle bir yere getirdiğim forumu yatarak kullanamaz.Yeniden açın forumunuzu

Alkış sana alkış hacker bey.
Senin yetkini alan mı var sana laf atan mı var kardeşim ? atar gider yapıyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Radison @Tugrul olayı açarak anlatır mısınız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 01:38)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: vay be bende bu kisiyi insan sanıyordum neyse artık güvenmiyorum sağolasın bilgi icin enson adminligini almıstım iyiki almısım

Abi böyle mi olduk ? Sunucunu vermiştin sana birşey yaptım mı ben ? Gecelerce senin içinde uğraşmıştım neyse görmüş olduk seninde yüzünü.15 kb internetin felan vardı hatta
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Banlanan kişilerden biri bendim. Böyle olacağını biliyordum zaten. Neyse siteyi kurtarırsın inşallah. Geçmiş olsun. Arkandayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dostum ben siteye 20 saat uğraştım 2 gün içinde.Adam benden yetkisi küçük bana abilik yapmaya çalıştı. @SnowyNight şahittir.Spam üyelikler açıp bana küfür ettiler konunun üste gidip emek verdiğim forumu yiyecekler düşüncesi ile erkenden shell soktum.Aldım benim olan hakkımı db yedeğimi felan.Sıfırdan yapsınlar 150 kategori 50 eklenti 200 konu açayım adam yatarak gezsin forumda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 01:39)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Radison @Tugrul olayı açarak anlatır mısınız?

Şimdi bu arkadaşımız konuyu yanlış yere açtı sonra yetkilide taşıdı sonra bu arkadaş niye adminin konusunu taşıyorsun diye olay oldu sonra yetkili yetkisini alıp banladır.

-Sonra ben banlanan kişiyi geri çağırdım adam haksız yere banlandı falan.

Sonra bırakıyorum dedi adminlikten çıktı(ftp hala var)

biraz zaman geçtikten sonrada bunu yaptı.

(18-08-2017 Saat: 01:41)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum ben siteye 20 saat uğraştım 2 gün içinde.Adam benden yetkisi küçük bana abilik yapmaya çalıştı. @SnowyNight şahittir.Spam üyelikler açıp bana küfür ettiler konunun üste gidip emek verdiğim forumu yiyecekler düşüncesi ile erkenden shell soktum.Aldım benim olan hakkımı db yedeğimi felan.Sıfırdan yapsınlar 150 kategori 50 eklenti 200 konu açayım adam yatarak gezsin forumda.

Peki lap diye neden yetkisini aldın ? lap diye alırsan tabi eder.

Ek olarak: db yedeği yok mu sanıyorsun bende sen ? + zaten kurmuyacağım senin emeğine laf edende olmadı zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada arkadaşın küfürü,spam kayıtları bende hala ss olarak var.İsterseniz konuya eklerim.Hala bana sen haksızsın deniyor.

(18-08-2017 Saat: 01:42)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2017 Saat: 01:39)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Radison @Tugrul olayı açarak anlatır mısınız?

Şimdi bu arkadaşımız konuyu yanlış yere açtı sonra yetkilide taşıdı sonra bu arkadaş niye adminin konusunu taşıyorsun diye olay oldu sonra yetkili yetkisini alıp banladır.

(18-08-2017 Saat: 01:41)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum ben siteye 20 saat uğraştım 2 gün içinde.Adam benden yetkisi küçük bana abilik yapmaya çalıştı. @SnowyNight şahittir.Spam üyelikler açıp bana küfür ettiler konunun üste gidip emek verdiğim forumu yiyecekler düşüncesi ile erkenden shell soktum.Aldım benim olan hakkımı db yedeğimi felan.Sıfırdan yapsınlar 150 kategori 50 eklenti 200 konu açayım adam yatarak gezsin forumda.

Peki lap diye neden yetkisini aldın ? lap diye alırsan tabi eder.

eklediğim uyarıyı silmek..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tugrul 'a anlatmış bulunuyorum. Sen bana uyarı silme bahanesi ile yetkimi aldın. Ben nazikçe uyardım sen sert cevap verdin. Neyse kolay gelsin hekır bey.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumu kirletmeye gerek yok.Güvenen güvenir güvenmeyen güvenmez.Kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 01:43)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada arkadaşın küfürü,spam kayıtları bende hala ss olarak var.İsterseniz konuya eklerim.Hala bana sen haksızsın deniyor.

(18-08-2017 Saat: 01:42)..... 50 eklenti 200 konu açayım adam yatarak gezsin forumda. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki lap diye neden yetkisini aldın ? lap diye alırsan tabi eder.
[quote pid='610059' dateline='1503006146']
.....

eklediğim uyarıyı silmek..
[/quote]
Haksız yere eklenen uyarı demi..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 01:42)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Peki lap diye neden yetkisini aldın ?
Anladığım kadarıyla bir çekememezlik var. Böyle çocuksu şeylerle kalp kırmayın. Site hala çalışır haldeyse uzatmaya gerek yok.
Birdaha birlikte iş yapmazsanız olur biter. Konuyu açman baltalamaktır, gerek yok boşver büyüklük sende kalsın. Evet var bir ayıp ama uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Edit: Konunun kitlenmesini arz ederim, olay daha fazla büyümesin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ek olarak bunu da ekleyeyim: Sitedeki her şeyi gönüllü olarak yaptı ben şunu yap bunu yap diye zorlamadım/söylemedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkimi boş yere alırsan tabi böyle yaparım. Bide üstüne üstlük siteyi hekliyor. Sesli güldüm.

Edit: Bana adminken hakaret eden ve güvenilmez biriyle daha fazla tartışmayacağım. Adalet yerini buldu :) İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Radison o adamla ne sorunun vardı onu acıklarmısın bi şimdi ona yaptıgın icin acıkların ortaya cıktı ve zaten illegalde mod oldugunuda biliyoruz rahat ol bence
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Destek sitesi dışındaki sorunlarınızı burada büyütmeyin yetişkin insanlarsınız aranızda halledin. Konu kilit.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben kimin ne yaptığını biliyorum,neyse burada tartışma yaratmayın herkes kendi yoluna.
Destek forumu dışındaki tartışmalarınız için burayı kirletmeyin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping