Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüksek bütçeli oyun odaklı bilgisayar toplama| Intel
Bütçe 4000 lira olarak belirlenip çevre birimleri haricinde toplanmıştır.
0B3BoZ.png
Not: Bilgisayarın ekran kartını ikinci el almanız size her zaman + sağlar.Kart sağlamsa.
Normalde bu tarz sistemler için i7 kullanıldığını görürsünüz fakat i7 2066 pin genellikle.2066 pin anakartlar baya pahalı.Ayrıca en az 3200 mhz olduğu için ram da pahalı geliyor sadece ram ve anakart 2500 felan tutuyor.Zaten i5 7500 ile i7 7700 arasında gta 5 te 3fps fark var.
Edit: Anakart fazla araştırmadım z170 takılabilir de yeni aklıma geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
4000TL orta segment bilgisayar için bence yüksek bütçeli bilgisayarlar 5000den aşağı olmamalı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayaller bu gerçekler 256 mb ram
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada ekran kartını 2.el önermek nasıl bir düşünce? En ufak bir sıkıntıda garantisi yok, sağlam gözükebilir ama ekran kartı zaman geçtikçe yorulur. Standart bir ekran kartının süresi 3 4 senedir böyle birşeyi önermen hata.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 00:59)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada ekran kartını 2.el önermek nasıl bir düşünce? En ufak bir sıkıntıda garantisi yok, sağlam gözükebilir ama ekran kartı zaman geçtikçe yorulur. Standart bir ekran kartının süresi 3 4 senedir böyle birşeyi önermen hata.

2. el olup piyasada bulunmayan kartlar var.RX 470,480 hd serileri vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet piyasada olmamasının sebebide mining yapanlar yüzünden. Mining görevi görüp 2.ele satılığa çıkarılan ekran kartlarının maksimum ömrü 5 6 ay.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 01:33)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet piyasada olmamasının sebebide mining yapanlar yüzünden. Mining görevi görüp 2.ele satılığa çıkarılan ekran kartlarının maksimum ömrü 5 6 ay.

Hepsi mining için kullanılmıyor.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-r9-270-oc-256-bit-ekran-karti-471467913/detay
mesela şunun gibi bir kart bulmak zor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten düzgün kart bulunabilse alsınlar. Ama çok nadir ve onlarada güvenilmiyor. En iyisi 0 1060 almak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
i7 koysak nasıl olur @Radison ? Bana i7'li lazım da 4000 tlyi de 1-2 senede anca toplarım herhalde :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 04:13)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: i7 koysak nasıl olur @Radison ? Bana i7'li lazım da 4000 tlyi de 1-2 senede anca toplarım herhalde :D

i7 ne için lazım ? i7 koyarsan ekran kartından kısman veya ssd yi kaldırman gerekiyor.İ5 yazdığına bakma en faz i7 kadar performansı var.Ama toplayacak olursan bence ryzen li sistem topla.
Eğer ssd gerek yok dersen bitane daha res çekeriz sisteme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 10:57)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2017 Saat: 04:13)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: i7 koysak nasıl olur @Radison ? Bana i7'li lazım da 4000 tlyi de 1-2 senede anca toplarım herhalde :D

i7 ne için lazım ? i7 koyarsan ekran kartından kısman veya ssd yi kaldırman gerekiyor.İ5 yazdığına bakma en faz i7 kadar performansı var.Ama toplayacak olursan bence ryzen li sistem topla.

i7 Gtx 1060 lı sistem toplamıştım ben. Kasa falan almayacaz zaten. i7 render için lazım. Ben renderi daha çok hızlı halletmek istiyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2017 Saat: 13:35)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2017 Saat: 10:57)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

i7 Gtx 1060 lı sistem toplamıştım ben. Kasa falan almayacaz zaten. i7 render için lazım. Ben renderi daha çok hızlı halletmek istiyorum.

Tamam bide render odaklı sistem dizeriz.Başlıkta yazıyor bu oyun odaklı ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping