Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bilgisayarım Hakkında HK
Bilgisayarı yarın satın alacağım 2. el. 
Eleman bana ekran kartının 4 gb olduğunu söyledi.
Fakat aklımda soru işaretleri kaldı windowstan pek anlamadığım için size soruyorum.
Sorum şu ekran kartı kaç gb? 4 gözüküyor gerçekten 4 mü ?
Akj3LB.png

Sistem özellikleri: i5 işlemci 6 gb ram ekran kartı amd 7500m-7600m series kaç gb olduğunu bilmediğimden sizlere soruyorum geta 5 bi 50 60 fps görsün yeter ya canım sıkılıyor eğlence amaçlı alacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GB'ını soruyorsan evet 4 GB'lar rakamsal olarak kullanılabilir 3800 civarı görünürler. Kaça alıyorsun bu bilgisayarı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:50)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarı yarın satın alacağım 2. el. 
Eleman bana ekran kartının 4 gb olduğunu söyledi.
Fakat aklımda soru işaretleri kaldı windowstan pek anlamadığım için size soruyorum.
Sorum şu ekran kartı kaç gb? 4 gözüküyor gerçekten 4 mü ?
Akj3LB.png

Sistem özellikleri: i5 işlemci 6 gb ram ekran kartı amd 7500m-7600m series kaç gb olduğunu bilmediğimden sizlere soruyorum geta 5 bi 50 60 fps görsün yeter ya canım sıkılıyor eğlence amaçlı alacağım

Arama kısmına dxdiag yazıp Görüntü kısmına gelince orada yazıyor biliyorum yani bu ekrandaki o olabilir mi bilmem bilgisayardan fazla anlamıyorum :) dxdiag'ı atsın :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dxdiag 4 gözüküyordu ama ben şimdi gta 5 e girdim diyelim ayarlarda 4 gb ı kullanabilecekmiyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç Para? Hayırlı olsun şimdiden darısı bizim başımıza :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gta 5 ekran kartından ziyade daha çok ram kullanır. Ama 4 gb olması birşeyi fazla değiştirmez kaç bit olduğu lazım. Tahminimce 128bit veya 256 bittir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 21:54)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç Para? Hayırlı olsun şimdiden darısı bizim başımıza :)

600 e anlaştım haylrısı bro

(17-08-2017 Saat: 21:57)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gta 5 ekran kartından ziyade daha çok ram kullanır. Ama 4 gb olması birşeyi fazla değiştirmez kaç bit olduğu lazım. Tahminimce 128bit veya 256 bittir.

rami yükseltirim o sorun deil ekran kartını öğreneyim yeterli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
4GB ama 3GB'ı paylaşımlı ekran kartın var. Paylaşımlı ekran kartları bilgisayarın sahip olduğu rastgele erişimli hafızayı kullanır (RAM). Etkin performans gereken uygulamalar için bilgisayarın RAM'i yetersiz seviyeye düşebilir bu yüzden. Soruna gelecek olursak; GTA 5'i saniyede maks. 25 kare ile oynarsın. (25FPS)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 22:06)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4GB ama 3GB'ı paylaşımlı ekran kartın var. Paylaşımlı ekran kartları bilgisayarın sahip olduğu rastgele erişimli hafızayı kullanır (RAM). Etkin performans gereken uygulamalar için bilgisayarın RAM'i yetersiz seviyeye düşebilir bu yüzden. Soruna gelecek olursak; GTA 5'i saniyede maks. 25 kare ile oynarsın. (25FPS)

Şimdi 3 gb paylaşımlı derken ben oyuna girdim ayarlarda 3 gb mı çıkacak yoksa 1 gb mı anlamadım ben oyunda ekran kartını tam olarak kullanabilecek miyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 22:09)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 22:06)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4GB ama 3GB'ı paylaşımlı ekran kartın var. Paylaşımlı ekran kartları bilgisayarın sahip olduğu rastgele erişimli hafızayı kullanır (RAM). Etkin performans gereken uygulamalar için bilgisayarın RAM'i yetersiz seviyeye düşebilir bu yüzden. Soruna gelecek olursak; GTA 5'i saniyede maks. 25 kare ile oynarsın. (25FPS)

Şimdi 3 gb paylaşımlı derken ben oyuna girdim ayarlarda 3 gb mı çıkacak yoksa 1 gb mı anlamadım ben oyunda ekran kartını tam olarak kullanabilecek miyim

"Ekran kartını tam kullanabilecek miyim" diye bir soru olmaz. 4GB'ı kullanabilirsin tabii ama alacağın performans düşük olacak. Ekran kartında belleğin yüksek olması iyi olduğunu göstermez. AMD Radeon HD 7x serileri ortalamadan biraz alt seviye ekran kartıdır. Benchmark testlerinde en düşük ayarlarda 7-25 fps arası değişiyor gelen sonuç.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar toplama rehberi olarak konuşuyorum.Ekran kartın 1 gb 128 bit. Büyük ihtimal i5 dir.İyi bir bilgisayar değil..
İşlemcide büyük ihtimal 2 veya 4. nesil
Böyle laptoplardan uzak durmanızı tavsiye ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 22:24)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar toplama rehberi olarak konuşuyorum.Ekran kartın 1 gb 128 bit. Büyük ihtimal i5 dir.İyi bir bilgisayar değil..

En iyi toplama rehberini yapıp etiketler misin Berat? Sağlam analiz bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 22:41)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 22:24)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar toplama rehberi olarak konuşuyorum.Ekran kartın 1 gb 128 bit. Büyük ihtimal i5 dir.İyi bir bilgisayar değil..

rehberini yapıp 

ne demek istedin anlamadım @Helper
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 22:50)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

rehberini yapıp 

Donanımdan anladığınızı söylediniz. Bir toplama rehberi konusu istedim. Ucuz ama performanslı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun şimdiden.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 22:59)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 22:50)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

rehberini yapıp 

Donanımdan anladığınızı söylediniz. Bir toplama rehberi konusu istedim. Ucuz ama performanslı.

Açayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kararsız kaldım. napsam ya alsam mı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 23:07)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kararsız kaldım. napsam ya alsam mı

Fiyatı ne kadardı _
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 23:09)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 23:07)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kararsız kaldım. napsam ya alsam mı

Fiyatı ne kadardı _

6oo tl
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 23:57)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2017 Saat: 23:09)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Fiyatı ne kadardı _

6oo tl

hmm elinde kasa felan yokmu hocam ? yoksa illa laoptp mı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping