Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bırakıyorum
Herkeze merhaba arkadaşlar bugün üzücü bir olay ile karşınızdayım,
artık forum işlerini bırakıyorum zaten burayada zaman geçirmek için giriyordum ve sıkıldım artık dahada girmem
Kendinize iyi bakın hepinizi hatırlamama gerek yok siz zaten benim kalbimdesiniz
burdan üzücü olarak gitmek istemiyorum mutlu olalım daha güzel arkadaşlar umarım
sohbetiniz bol olur 
Görüşmek Üzere :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok erken bıraktın, forumdaki mesaj kasma uyarılarından dolayı mı bırakıyorsun? Eğer öyleyse hakkını helal et :(
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91687

Yarın foruma dönmek istersen kesinlikle cezayı hakediyorsun.
PGM
Teşekkür verenler:
Bak forumda destek alırsın, MyBB istiyorsan MyBB öğrenirsin istemiyorsan Photoshop öğrenirsin. Öğrenmek için sormak gerek. Yani forum işlerini bırakıyorum deyip de forumda birilerine danışmadan gelişmeyi tercih ediyorsan hakkını helal et.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 00:29)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91687

Yarın foruma dönmek istersen kesinlikle cezayı hakediyorsun.

Yok hocam dönmem merak etmeyin bu sondu gerçekten girdiğimi görürseniz direk banlayın
sadece bu konuya bakıp çıkacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tekrardan Hayatında ve sitende başarılar dilerim aradada uğra buraya :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Girmekle yasaklamanın alakası yok, girebilirsiniz arada sırada bilsoft hocamda bıraktı ama arada sırada giriyor.
PGM
Teşekkür verenler:
Konunun bazılarının istediği ilgiyi almaması için kilit. Lütfen bırakıyorum konuları açmayın. İstediğiniz ilgiyi maalesef yanlış yerlerde arıyorsunuz.

Büyük ihtimal ile geri döndüm konusu açıp ileride yetkili başvurusu yapacaksınız. Unutmayın ki bu forum çocuk oyuncağı değil. Bilgisayarı kapattığınızda hayatınız bitmesin yeni uğraşlar edinin. 2.Bırakıyorum konunuz olunca sert tepki vermiş olabilirim. Amacım kimseyi kırmak değil elbette ki, her zaman yapıcı bakmaya çalışıyorum.

-Kilit.
PGM
Teşekkür verenler:
Hadi güle güle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 00:32)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Girmekle yasaklamanın alakası yok, girebilirsiniz arada sırada bilsoft hocamda bıraktı ama arada sırada giriyor.

Foruma bile dönecekti de. Neyse.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping