Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni bir Web Projesi için fikirler?
Daha önce çook fazla birlikte iş yaptık benden sana dost tavsiyesi olarak menfaatçi,kendi çıkarlarını düşünenlerle sakın ama sakın yola çıkma :) kuracağın proje öyle bir şey olmalı ki her telden forum tarzı yerine daha önce görülmemiş birşey olmalı. Ben sağlam ekiple farklı bir forum yoluna girdim şuan meyvelerini topluyorum çok şükür. Ama önce kuracağın ekibe dikkat et ilk başta biraz paraya da kıyacaksın 1-2 yıla karşılığını fazlasıyla almaya başlarsın :)

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 01:16)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce çook fazla birlikte iş yaptık benden sana dost tavsiyesi olarak menfaatçi,kendi çıkarlarını düşünenlerle sakın ama sakın yola çıkma :) kuracağın proje öyle bir şey olmalı ki her telden forum tarzı yerine daha önce görülmemiş birşey olmalı. Ben sağlam ekiple farklı bir forum yoluna girdim şuan meyvelerini topluyorum çok şükür. Ama önce kuracağın ekibe dikkat et ilk başta biraz paraya da kıyacaksın 1-2 yıla karşılığını fazlasıyla almaya başlarsın :)

Yola çıkmayı bir kenara koy, sohbetim bile olmaz o tiplerle. Çok şükür az çok anlıyorum bu işlerden en azından pazarlama konusunda sunumum hoş olur yani kullanıcı çekerim bir şekilde reklamlarla vesaire. Ekip zaten çok önemli, o ruhu yakalamak için bir şeyler yapacağım sağol :) Sermaye şart zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben forumdan çok wordpress kurup teknoloji & web karışık blog olmasını isterdim. Ayrıca öyle bir şey oluşturursan yardımcı da olabilirim. Eğer ille de forum olsun istiyorsan vBulletin kullanmanı tavsiye ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bence kesinlikle XenForo kullanmalısınız. XenForo daha sık güncelleniyor daha seo yanlısı ayrıca Technopat , ShiftDelete gibi büyük siteler vBulletini bırakıp XenForo'ya geçiyorlar. Uzun lafın kısası XenForo'yu göz ardı etmeyin bence.
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2017 Saat: 11:55)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bence kesinlikle XenForo kullanmalısınız. XenForo daha sık güncelleniyor daha seo yanlısı ayrıca Technopat , ShiftDelete gibi büyük siteler vBulletini bırakıp XenForo'ya geçiyorlar. Uzun lafın kısası XenForo'yu göz ardı etmeyin bence.

Kullanılacak script içeriğe göre değişiyor.O tarz sitelerde onlara kullanışlı gelen XenForo çünkü blog scriptleriyle entegresi çok.Ama bizim gibi forum geliştiricilerine kesinlikle bir çizgisi var ve orası geçilmiyor.Yani mybb gibi özgürlük yok herşeyi yapamıyoruz ona :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öneriler için teşekkür ederim yeni yorumlara açıktır konu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrardan selam. Gün itibariyle web sitenin alan adını vesaire belirledim. Ekstra olarak halen kategoriler konusunda önerilere açığım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-08-2017 Saat: 19:13)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrardan selam. Gün itibariyle web sitenin alan adını vesaire belirledim. Ekstra olarak halen kategoriler konusunda önerilere açığım.

Sitenin ismini verirseniz net önerilerde bulunabiliriz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-08-2017 Saat: 19:18)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2017 Saat: 19:13)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrardan selam. Gün itibariyle web sitenin alan adını vesaire belirledim. Ekstra olarak halen kategoriler konusunda önerilere açığım.

Sitenin ismini verirseniz net önerilerde bulunabiliriz :)

O biraz işin sürprizi şimdilik açıklamayacağım zaten 10tl dışı paylaşım yasaklanmış site adı geçmeden önerileri toplamak en mantıklısı.
Zaten site adında herhangi bir ilgi alanı, hobi bulunmayacak genel bir forum olacak seo çalışmaları vs. ayarlayacağım site için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping