Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10TL.NET Ana Forum Kuralları [2019]
lWgb8g.png

1. Destek sitesi üzerinde yazılacak mesajlar tamamı ile mesajı yazan kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcıların yazdıkları mesajlardan ötürü DESTEK.10TL.NET sitesi yönetimi sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Tüm üyelerin ve yöneticilerin küfürlü yazışması, kısaltılmış küfür yazması, hakarete varan mesaj yazması, hakaret içerikli ifade kullanması, küfür ve hakaret sayılacak imada bulunması, hakarete yol açabilecek resimler paylaşması yasaktır.

1. Forumlara sinirliyken bir şeyler yazmayın. Sonra boşuna tartışmalar oluyor.
      1. Sinirliyseniz, gerekirse gidip elinizi yüzünüzü yıkayın, sinirin geçmesini bekleyin.
    2. Özel mesajdan küfür, hakaret, +18 içerik paylaşımı, 10tl.net dışı site reklamı yasaktır. 
  3. Forum kullanıcıları konu açmadan önce ARAMA bölümünü kullanarak forumda arama yapmalı, sonuç alamıyorsa konu açmalıdır.
    Arama yaparken dikkatli etmelisiniz. Aynı hata farklı bir isim ile açılmış olabilir.

4. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Yahudi, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Göçmen gibi.)
  5. DESTEK.10TL.NET sitesi 10TL.NET uzantılı forum sahiplerine ücretsiz, gönüllü ve amatör destek vermektedir. Burası fikir alışverişinde bulunulması ve seviyeli arkadaşlıklar edinmek üzere kurulmuştur. 
  6. Forum yöneticileri tarafından, bir üyenin birden fazla hesabı olduğu tespit edilirse ANA hesabı hariç diğer hesapları forumdan uzaklaştırılır ve ANA hesabı uyarı puanı alır. 
  7. Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. Ayrıca uygun kategoriye konuyu açmayan kullanıcılara gerekli cezai işlem -uyarıların ardından- yapılabilir.
  8. Başka sitelerde paylaşılmış kod bloklarını, kodlamaları, grafik malzemelerini, grafiksel her türlü çalışmayı "Ben yaptım" diyerek paylaşmak yasaktır. (Kısaca (Ç)alıntı tasarım yapmayın)
  9. 10TL.NET dışı site tanıtımı, imzalarda 10tl.net dışı site bulunması, yönlendirilmiş 10tl.net sitesi paylaşımı yasaktır. 10TL.NET Dışı Yardım almak isteyenler [code] etiketleri arasında açtıkları konuya site adreslerini ekleyebilirler. Ancak 10TL.NET dışı açılan konulara yardım etmek tamamı ile forum üyelerinin inisiyatifine bağlıdır. Yani yardım zorunlu değildir.

1. Herhangi bir onay olmadığı sürece link kısaltma servislerine ait linklerin paylaşımı yasaktır. Eğer konuya link kısaltma servislerine ait link eklenecekse orijinal linkin de eklenmesi gerekmektedir ve orijinal link kısaltılmış linkin üstünde olacak, yazı puntolarında(boyutlarında) herhangi bir düzenleme yapılmayacaktır. Eklenecek linkler [code] etiketleri arasında eklenmelidir.

2. İmzalarda, herkese açık ortamda 10tl.net dışı site paylaşımı, sosyal medya hesabı paylaşımı da yasaktır.

3. 10TL.NET dışı forumlarda yaşanan olaylar 10TL.NET'i ilgilendirmemektedir. Farklı forumlarda yaşanmış olaylar için Destek.10TL.NET sitesi üzerinde konu açıp hak aramaya çalışmayın. Bizi alakadar etmeyen bir durum. Benzeri biçimde 10TL.NET uzantılı sitelerin birbiriyle tartışmalarını Destek.10TL.NET sitesine taşımayın. Özel mesajla halledin.
  10. Forum ortamında hangi amaçla olursa olsun müstehcen içerikli yazı/resim paylaşımı yapılamaz. +18 filmlerde yer alan karakterlerin resimleri de paylaşılamaz. +18 terimleri forum ortamında rahat rahat kullanmayın. Sonuçta forumu tek kullanan siz değilsiniz.

11. Ceza alıp haksızlığa uğradığını düşünen kullanıcılar farklı bir hesap açarak kim olduklarını, neden ceza aldıklarını ilgili bölüme konu açsınlar. Nihai bir karara varıldıktan sonra açtığı hesap kapatılacaktır.

12. Hangi amaçla olursa olsun clickbait (tıklama tuzağı) ve troll amaçlı konular yasaktır.
  13. Kişilere hakaret etmek yasaktır (Uygun dille eleştiri olabilir). 
  14. Forumda gerçekleşen kavgalarda,tartışma gibi durumlarda her 2/veya birden çok tarafı dinlendirmek için 6 saatlik ban uygulanabilir.
  15. Bu forumun kurallar bölümünde yayınlanacak diğer kuralları da gözönünde bulundurunuz. 

Burada yer alan kurallar yalnızca ana forum kurallarıdır. Forum kuralları belli aralıklarla değiştirilebilir.

Son Güncelleme: 02.03.2019
Ara
PGM
Ara ara bu konudaki kuralları, içerikleri değiştireceğim. Sonra veryansın etmeyin diye bildiriyorum.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Dream41 , Corleone , Alexaloove
Güncelledim bazılarını. Düzenledim de. Yakında tekrar bir güncelleme getireceğim. Bazı maddelerde düzenleme yapıp bazılarını kaldıracağım, bazılarını da ekleyeceğim(yeni maddeler gelecek).

Takipte kalın, sonra veryansın etmeyin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose , Alexaloove , HaZely

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping