Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suriyeliler Hkk
Buyrun Suriyelilere vatandaşlık felan verilmiyor diyen çomar arkadaşlar.
450.000 Suriyeli TC. Vatandaşlığına Alındı.
260.000 Suriyeli Turkiyede Okula Gidiyor.
Türkiyede Son 5 Senede Yaklaşık 340.000 Suriyeli Doğdu.
Turkiyede Hergün Ortalama 250 Suriyeli Doğuyor. Yıllık 100.000'e Yakın Suriyeli Bebek demek.
Valilik Ve Kaymakamlık Tarafından Her Ay 2.900.000 Suriyeliye Ödeme Yapılıyor.
Istanbulda Her 10 Kişiden 1'i 
Hatay'da 3 Kişiden 2'si
Kiliste 4 Kişiden 3'ü
Mersinde 15 Kişiden 1'i 
Urfa da 3 Kişiden 1'i Suriyelidir.
Türkiyede Suriyeli Mülteciler Tarafından Toplam 73 Türk Öldürüldü , Yaklaşık 800 Türk Çıkan Olaylarda Yaralandı.
Suriyeli Zenginler Türkiye'ye 9 Milyar Dolarlık Yatırım Yaptı. Suriyelilere Her Ay Harcanan Tutar 4 Milyar Dolar. Toplam harcanan Para ise RTE Tarafından 35 Milyar Dolar Olarak açıklandı.
Ülkemizde 18-50 Yaş Arası 1.2Milyon Suriyeli Erkek Olmasına Rağmen Türkiye'nin Finanse Ettiği Özgür Suriye Ordusuna Türkiye'den Sadece 6000 Suriyeli Katıldı Katılanların 2000'i Arapken 4000'i Türkmen.
Evet Arkadaslar Durum Böyle Siz Ne Düşünüyorsunuz ?

Kişinin özel bilgilerini içerdiği için editlenmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek sitesinde tartışılmaz falan diyenler olacak neyse.
Şimdi yeni bir ülkede ikamet eden bir insanın çocuğunun adı o bölgenin isimlerinden olmalı mı? Mesela U.K'da yaşıyorum Elsie ismini vermem mi gerekir yoksa Büşra, Beyza'ya devam etmek doğru mudur?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çomar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Radison kaynak nedir çünkü ben 94 bin 204 kişi diye biliyorum bunların 12 bin 242 suriyeli diye biliyorum insanlara bu kadar kötü bakmayın 18 yaş üstünün gelmesini bende doğru bulmuyorum çünkü savaş var ülkelerinde savaşmalılar ama çocuk kadın yaşlı bunların gelmesi doğru. 
Çomar sözüne uyarı veriyorum  kimseye hakaret etme hakkın yok !

@Helper isteyen istediği ismi alabilir türkiye sınırlarında böyle bir sınırlama yok diye biliyorum.Türkiye vatandaşı olup birçok yabancı isim alanlarda var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@SnowyNight kimlikleri düzenlemenizi rica ediyorum, kimlik numaraları gözüküyor. @Helper @Ripbyrustavi02
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 18:05)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Radison kaynak nedir çünkü ben 94 bin 204 kişi diye biliyorum bunların 12 bin 242 suriyeli diye biliyorum insanlara bu kadar kötü bakmayın 18 yaş üstünün gelmesini bende doğru bulmuyorum çünkü savaş var ülkelerinde savaşmalılar ama çocuk kadın yaşlı bunların gelmesi doğru. 

@Helper isteyen istediği ismi alabilir türkiye sınırlarında böyle bir sınırlama yok diye biliyorum.Türkiye vatandaşı olup birçok yabancı isim alanlarda var.
Forum içerisinde kimseye hakaret etmedim.Forum dışınada karışma hakkın bulunmuyor @ByPiskan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zorunluluğu sormuyorum etik olanı soruyorum. Ayrıca basit birşeyi bile tartışamıyorsunuz. Kıvılcım mı arıyorsunuz anlamadım ki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 18:10)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2017 Saat: 18:05)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: e kaynak nedir çünkü ben 94 bin 204 kişi diye biliyorum bunların 12 bin 242 suriyeli diye biliyorum insanlara bu kadar kötü bakmayın 18 yaş üstünün gelmesini bende doğru bulmuyorum çünkü savaş var ülkelerinde savaşmalılar ama çocuk kadın yaşlı bunların gelmesi doğru. 

Forum içerisinde kimseye hakaret etmedim.Forum dışınada karışma hakkın bulunmuyor @ByPiskan

@Radison hakaretin forum dışı içi yoktur ozaman kişi gelsin şu şöyledir felan diye sövsün ama o kişi forumda olmasın normal birşeymi bu.

@Helper etik olanda bu özgürlükten hürriyetten bahsedersen.Bunun neresinde kıvılcım gördün. Anlat dinleyeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 18:12)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2017 Saat: 18:05)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: e kaynak nedir çünkü ben 94 bin 204 kişi diye biliyorum bunların 12 bin 242 suriyeli diye biliyorum insanlara bu kadar kötü bakmayın 18 yaş üstünün gelmesini bende doğru bulmuyorum çünkü savaş var ülkelerinde savaşmalılar ama çocuk kadın yaşlı bunların gelmesi doğru. 

@Radison hakaretin forum dışı içi yoktur ozaman kişi gelsin şu şöyledir felan diye sövsün ama o kişi forumda olmasın normal birşeymi bu.

@Helper etik olanda bu özgürlükten hürriyetten bahsedersen.
Ben sana ne kadar anlatacak olsam yine bildiğini okursun.Birileri yetkisini kullanma cabasında.Neyse..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Duyduğuma göre sosyal mecralarda(ki burası da bir sosyal mecra sayılır) Suriyeliler hakkında paylaşım yapılması yasak? Dediklerinden bazılarına hak veriyorum. Bazı densiz insanlar Dağdan gelip bağdakini kovuyorlar. Yani kastetmek istediğim Türklere saldırıyorlar. Fakat sizin genel olarak böyle bir şey yapmaya hakkınız yok. Diyeceklerinizi belirli bir kitle hakkında kısıtlamanızı istiyorum. Ha, ileride sorun çıkabilir bu konuda bir şey diyemem, savaşa falan katılırız. Sonra derler biz bağımsızlık istiyoruz diye.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 18:14)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben sana ne kadar anlatacak olsam yine bildiğini okursun.Birileri yetkisini kullanma cabasında.Neyse..

@Radison şu yorumu göndermeseydin keşke söyleyecek birşey bulamayınca atılmış bir yorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 18:15)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2017 Saat: 18:14)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Radison şu yorumu göndermeseydin keşke söyleyecek birşey bulamayınca atılmış bir yorum.

Bak güzel kardeşim.Bu post bir gruba ait.Yaklaşık 4 bin kişi yorum yapınca c/p ile forumda açtım konuyu tartışma konusu olması için.Burada daha önce suriyeli konusu vs. tartışıldı mı ? Ben birine çomar diyeyim...Konu eleştiriye açıkken gelip attığın yorum yetkini kullanma cabasında olduğunu gösteriyor.Bi sor bakalım çomar kime deniyor.Forumda çomar lakabını hakedecek birileri varmı ?
Burada şahsiyete edilen bir küfür veya hakaret yok.Yetkili olupta bir üyeyle dalavereye girmek ayrı değişiklik.Bir görevli bir üye gibi davranamaz.Laf yetiştirmekten tilt etmekten önce bir bunu öğren.Ben seninle tartışmaya girmişsem sen bitireceğine daha artislik yapmaya çalışıyor :) Merak ediyorum sizi neye göre seçiyorlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

@Helper etik olanda bu özgürlükten hürriyetten bahsedersen.Bunun neresinde kıvılcım gördün. Anlat dinleyeyim.

"Çomar sözüne uyarı veriyorum kimseye hakaret etme hakkın yok !"

Ünlem kullanımı yasak lel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önce sözlü uyarı sonra uyarı
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 18:26)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu post bir gruba ait.

Darkweb mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 20:34)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2017 Saat: 18:26)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu post bir gruba ait.

Darkweb mi?

hatırlamıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her konuyu kavgaya çevirmek zorundamısınız?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping