Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Zamanlar "diyar" diye biri vardı :)
Hatırlar mısınız? Haksız yere ban yemiştim,haksız ithamlar ve dahası. Ben bunları geride bıraktım yeni bir yaşam yeni bir internet alemine girdim. Sizleri suçlamıyorum. Beni hatırlayan var hatırlamayan var saygı duyuyorum. Amacım sadece muhabbet etmek ve böyle bir forumdan nasıl bir birey çıkacağını göstermek. Heralde ban yiyeli 1.5 sene olmuştur. Lafı fazla uzatmadan ne iş yaptığımdan nasıl bu günlere geldiğimden bahsetmek istiyorum. Bu işlerde inanılmaz paralar yürüttüm. Şimdi diyorum ki iyiki banlanmışım. Yanlış anlaşılmasın forumu sevmediğimden değil vaktimi daha farklı işlere yöneltebildiğim için.
Peki nasıl geliştim? 
Wolink isminde bir site kurdum büyüttüm geliştirdim. Sadece 4 ayda hiçbir sitenin gelişemediği kadar çok geliştirdim. Geliştirmeye ve gelişmeye devam ediyor/ediyorum. Daha sayısız websitem var. Alexada Türkiye sıralamasında 2 bine ilk bine giren siteler de dahil. 
Arkadaşlar,
Burda iyi dostluklar edindim. Örneğin Ertan gibi. Facebook'ta baya bi muhabbetimiz oldu kendisiyle samimi içten birisidir. 
Birçok kişiyle dostluk kurmuştum buradan tam hatırlamıyorum. İyi kötü düşmanım dostum oldu.. O zamanlar yaşımın etkisiyle kötü davranışlarda bulunduğumuda kabul ediyorum. Lakin bana haksızlık yapıldığını her daim dile getirmişimdir ve getirmeye de devam edeceğim. Ama mevzular kapandı artık ben çoktan kapattım. Amacım barış ve husuneti sağlamak.
Şuan 17 yaşındayım. Webmaster olarak ilerliyorum. Nasıl bu kadar geliştiğimi merak edenler için bu konu altında cevaplarım olacak. Sizleri seviyorum 10tl.net ailesi.

Saygılar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yeni biriyim ondan durumları pek bilmiyorum da . Birkaç sorum olcak . Bu işlere nasıl başladınız ve nasıl gelişdiniz :) ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrardan hoşgeldin.
Ben Ayberk Demir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hatırlıyor gibiyim çok konuşmuşluğum olmasa da. Neden banlandığınızı falan bilmiyorum fakat bu forumdan çıkan başarılı oluyor gibi bir şey yok. Ben bu forumda kendime çok şey kattım. Kaily gibi üstadlarla ft. atarak bana öğrettiklerini anlatamam bile. Yani bence forumda tartışmalı bir ortamda isen çıkman en mantıklısı. Tartışmasız bir konumdaysan çıkmak seni geliştirmez diye düşünüyorum ben :)
* Başarılarınızın devamını dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda barınmak bilginden bir şey eksiltmez yaptıklarını yine yapabilirdin fakat günün her saatini bu forumda geçiriyorsan o zaman doğrudur başarısızlık normal. Kendinizi bu forumla sınırlı tutmayın diye her zaman derim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hatırlıyorum seninle bir zamanlar büyük işler yapmıştık Diyar bey şimdiler de unuttun bizi ama olsun :)))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 22:36)bretwskin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yeni biriyim ondan durumları pek bilmiyorum da . Birkaç sorum olcak . Bu işlere nasıl başladınız ve nasıl gelişdiniz :) ?
Selam dostum. Mesela örnek vereyim şuan 10tl de kullandığımız sistemin adı MyBB ben o zamanlarda yani ban yediğim zamanlarda wordpresse merak salmıştım. Wordpress siteler kurmuştum blog yazılarıyla ve adsense reklamlarıyla ilerlemeye başladım. Sonrası malum reklam verenler sayesinde siteleri ayakta tutuyorum.

@SnowyNight hoşbulduk dostum
@beratdemir ahh evet eski profilimi incelersen nasıl tartıştığımı kimlerle söz dalaşına girdimi görebilirsin :D ben bile nasıl yaptım diyorum bazen. ama güzel günlerdi yani o yaşta mybb ye merak salmak bile tecrübeydi benim için 10tl buna en büyük destekçim oldu diyebilirim ftp yi ilk burda öğrendim mesela :p

@Asipatron evet günümün çoğu zamanını bu forumda geçirerek harcıyordum :) Senide hatırlıyorum

@ertank ayıpsın unuturmuyum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 22:40)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2017 Saat: 22:36)bretwskin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yeni biriyim ondan durumları pek bilmiyorum da . Birkaç sorum olcak . Bu işlere nasıl başladınız ve nasıl gelişdiniz :) ?
Selam dostum. Mesela örnek vereyim şuan 10tl de kullandığımız sistemin adı MyBB ben o zamanlarda yani ban yediğim zamanlarda wordpresse merak salmıştım. Wordpress siteler kurmuştum blog yazılarıyla ve adsense reklamlarıyla ilerlemeye başladım. Sonrası malum reklam verenler sayesinde siteleri ayakta tutuyorum.

@SnowyNight hoşbulduk dostum
@beratdemir ahh evet eski profilimi incelersen nasıl tartıştığımı kimlerle söz dalaşına girdimi görebilirsin :D ben bile nasıl yaptım diyorum bazen. ama güzel günlerdi yani o yaşta mybb ye merak salmak bile başarı bence

@Asipatron evet günümün çoğu zamanını bu forumda geçirerek harcıyordum :) Senide hatırlıyorum

@ertank ayıpsın unuturmuyum :D
Bir ara Facebook grubuna moderator alacaktın sonra umursamadın unutmadım kankacım :))))))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Unutamadıkki :) Forumumuzun eski asabi üyesi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 22:47)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Unutamadıkki :) Forumumuzun eski asabi üyesi

Ya cidden şimdi bile aklıma geldikçe nasıl o davranışları sergiledim diyorum :D Cidden baya saçmalamışım :DD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 22:48)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2017 Saat: 22:47)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Unutamadıkki :) Forumumuzun eski asabi üyesi

Ya cidden şimdi bile aklıma geldikçe nasıl o davranışları sergiledim diyorum :D Cidden baya saçmalamışım :DD

Vallahi bir sövmediğin kalmıştı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben AvanT2,
Tekrardan hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Unutulur mu hiç :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 22:48)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2017 Saat: 22:48)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Vallahi bir sövmediğin kalmıştı :D

Gerçekten kusura bakma ya ergenliğin verdiği saçma hissiyatlardan olsa gerek

@avant2
hoşbulduk senide unutmadım forumumu az stalklamamıştın :D frmapk.10tl.net burdaki çoğu hesap benimdi aslında kimse yoktu forumda kendi kendime yanıtlar yazıyordum DG.hg

@radison bnde seni unutmadım *-*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben seni hatırlıyorum da sen beni hatırlıyor musun? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Knooker hatırlıyor gibiyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kral taçlı bir avatarın vardı sanırım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 23:54)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kral taçlı bir avatarın vardı sanırım.

Metin2 sörvırımızın logosuydu o (:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
haksız yere ban yediysen hakkını ara kardeş :) Ama ben aradım da noldu kimse tınlamıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2017 Saat: 00:11)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı: haksız yere ban yediysen hakkını ara kardeş :) Ama ben aradım da noldu kimse tınlamıyor.

Eskiden olsa ohoo :D defalarca spam mı dersin arsız mesajlar mı dersin ama hayatı umursamamayı da öğrendim hesabımın kapatılması şuan pek umrumda olduğunu düşünmüyorum bu hesabı açma nedenim eskilerden kimlerin kaldığını görmekti ve birazda sohbet hepsi bu ortamı özlemişim sadece
insanın hakkını araması güzel tabiki desteklerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping