Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema Yardım #
Merhaba, beraber tema çizebileceğimiz yardım edebilecek fikirleri güzel biri arıyorum. Çizim konusunda fikir vermesi az da olsa tasarımdan anlaması bana yeterli. Teşekkür ederim.
& Site beratdemir.com (kişisel olduğu için reklam olacağını zannetmiyorum.)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım etmeyeyim ama öneride bulunayım; siyah tonları ve kırmızı ya da mavi sitene çok yakışır.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teamwiever varsa yardım ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 22:43)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardım etmeyeyim ama öneride bulunayım; siyah tonları ve kırmızı ya da mavi sitene çok yakışır.

Siyah kırmızı düşündüm aslında. Fakat çok kapalı olur diye düşünüyorum şu an. Yani benim çizdiğim gibi olsa onun renklerini düzeltip biraz daha düzenlesek olur mu acaba :)
* @Escobar hoca steam gel :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence ilk renkler güzeldi .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
flat renkler kullanabilirsin daha şık durur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema çizmemiş miydin sen? Bence o çizdiğin temayı kodlat, çok hoş bir çizimdi o.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 00:17)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema çizmemiş miydin sen? Bence o çizdiğin temayı kodlat, çok hoş bir çizimdi o.

Header kısmı iyi hoş, alt kısımlarda biraz çalışmak lazım.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyaz, mavi, kırmızı üçlemesi yapmanı öneririm siyah boğucu olabilir. İnsanlar sitene girdiklerinde içleri daralmasın. Yine de sen bilirsin denemekten zarar gelmez siyah da dene :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 01:48)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyaz, mavi, kırmızı üçlemesi yapmanı öneririm siyah boğucu olabilir. İnsanlar sitene girdiklerinde içleri daralmasın. Yine de sen bilirsin denemekten zarar gelmez siyah da dene :)

Beyaz turkuaz kırmızıya yakın pembe nasıl olur @Asipatron hocam ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siyah iç karartıcı bir renk değildir. Aslında, göz yormasını engeller. Son zamanlarda da moda oldu zaten, çoğu site yavaş yavaş karanlık renkleri tercih ediyor (Youtube, Twitter'ın gece modları ve Spotify, Steam'ı örnek gösterebilirim)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 03:24)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2017 Saat: 01:48)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyaz, mavi, kırmızı üçlemesi yapmanı öneririm siyah boğucu olabilir. İnsanlar sitene girdiklerinde içleri daralmasın. Yine de sen bilirsin denemekten zarar gelmez siyah da dene :)

Beyaz turkuaz kırmızıya yakın pembe nasıl olur @Asipatron hocam ?

Harika olur. Beyaz turkuaz ve tok kapalı bir pembe de olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2017 Saat: 11:17)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siyah iç karartıcı bir renk değildir. Aslında, göz yormasını engeller. Son zamanlarda da moda oldu zaten, çoğu site yavaş yavaş karanlık renkleri tercih ediyor (Youtube, Twitter'ın gece modları ve Spotify, Steam'ı örnek gösterebilirim)

Bir beyaz bir de siyah tema yapsam acaba nasıl olur ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renk önerisi yapayım Açık pembe,turkuaz,ve beyaz çok iyi yakışır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım hakkında 2-3 fikir verebilecek kişileri steamden veya discordtan bekliyorum. Teşekkürler.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping