Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia XA Ultra sahibi var mı?

Acaba bu cihazı kullanan var mı? Almayı düşünüyorum fakat kullananlar cihazın sinyal problemi ve ses problemi olduğunu söylüyorlar. Bu doğru mu acaba? Bir de cihazın kendi dosya yöneticisi yokmuş galiba, kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Dosya yöneticisi yoksa es dosya yöneticisi indir.
Sinyal sorunu var ama çözümüde var.(https://www.youtube.com/watch?v=mSxy8X4vEkw)
Kendini beğenmiş insanları severim. Hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek, Ayrıcalık’tır.

Teşekkür verenler:
Sence bu telefonu almaya değer mi? Samsung veya Asus mu almalıyım? @SnowyNight
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Ben Huawei Kullanıyorum. Şık ve performansı iyi :) P9 öneririm huawei alacaksan.
CarryPotter Forever <3
Teşekkür verenler: yusufkoc
Alacaksanız iphone 6 alın 2000 lira civarında değmez bence sony , biraz eklersen ayfon alırsın karar senin .
Bana ulaşmak için

Hedef mybb 1.10 yakında göreceğiz...
Selâmetle...

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Bütçem 1500 TL, üzerine eklemem mümkün değil, farklı kişilerin tavsiyelerini bekliyorum. Kararsızlıktan öleceğim birazdan :(
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Xiaomi Mi6 öneririm. Bütçeni zorluyorsa Mi 5. Telefoncu tavsiyesi.

#HAILSITHIS
# Önemli olan Tasarımı yapmak değil, kafanda kurgulamaktır.
# Taklitler aslını her zaman yükseltmez. Taklit edilenlerin sözüdür. Seni taklit edenden başarılı değilsen, bu senin başarısızlığındır. - Her zaman zirveye oyna!

İphone 5 yada https://www.teknosa.com/urunler/12507609...lsrc=aw.ds
Kendini beğenmiş insanları severim. Hiç kimsenin beğenmediği bir şeyi beğenmek, Ayrıcalık’tır.

Iphone 5s güzel alabilirsin.
Yarı profesyonel tasarımcı, illüstratör & amatör fotoğrafçı
Ekipman: Nikon d3400 18-55 AF-P  &  Wacom Intous Tablet
" Gökyüzü sadece uçmaktan korkanIarın sınırıdır. "
" Eğer insanoğlu dudaklarını çalıştırmaya devam etmezse, beyni çalışmaya başlar. "
Imagine the best future and strive for it!
Telefon gayet iyi hiç bir sinyal sıkıntısı yok kardeşime bundan aldım bir sorun olmadı 3-4 aydır. Ve fiyatına göre gayet uygun bir telefon kesinlikle almalısın.
03.03.2012-16.02.2018
iPhone iyi gibi ama kamerası ve ekran boyutu bana çok düşük gibi geliyor. Kamerası lens vb. şeyler ile güçlü olabilir fakat ekranı bana uymuyor. @EmSaLSiZ acaba 4.5G ile kullandınız mı cihazı? Başka öneriler de lazım bana arkadaşlar, herkese teşekkür ederim :)
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
Şu anda iPhone 6s Plus kullanıyorum. Her şekliyle şahane.
iPhone 7 almaya hiç değmez, daha iyi telefon. Daha prestij.

Büyük istiyorsan 6s Plus küçük istiyorsan 6s tavsiye ederim. Ama öncesine bakma.
Abimde var gayet memnun. Bende 1-2 Haftaya telefon alacağım. Ya Sony XA Ultra Ya Da Samsung.
      ~ Keisly ~
1.5 yıldır iPhone SE kullanıyorum, iPhone 6'dan daha iyi özellikleri var, sadece ekranı küçük ve bence bu bir avantaj. Şarjı da iPhone 6'dan çok daha fazla gidiyor. Fiyatı da daha ucuz.
.ainsworth - 2017 ©
"Once there was only dark. If you ask me, the light's winning."

deviantart

Teşekkür verenler: bretwskin , yusufkoc
General Mobile GM5 Plus.Hayatımda gördüğüm en hızlı telefon.Yaklaşık 6 aydır kullanıyor tanıdığım ilk gün ki hız gibi.Git bi gün turkcell bayisine felan orda var telefon play store açılması felan 1 saniye sürmüyor.8 çekirdek işlemci ve 4 gb ram fiyat ise 1200 1300 felan :)
leojely.design

Şimdi ben nerdeyim, sen nerde ?

Bu yerlerde trenler doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider gelirdi... Bu yerlerde demiryolunun her iki yanında ıssız, engin, sarı kumlu bozkırların özeği sarı özek uzar giderdi. Coğrafyada uzaklıklar nasıl greenwich meridyeninden başlıyorsa, bu yerlerde de mesafeler demiryoluna göre hesaplanırdı. Trenler ise doğudan batıya, batıdan doğuya gider gelir, gider, gelirdi...

Know your role,shut your damn mouth.

(08-13-2017, 04:42 PM)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  iPhone iyi gibi ama kamerası ve ekran boyutu bana çok düşük gibi geliyor. Kamerası lens vb. şeyler ile güçlü olabilir fakat ekranı bana uymuyor. @EmSaLSiZ acaba 4.5G ile kullandınız mı cihazı? Başka öneriler de lazım bana arkadaşlar, herkese teşekkür ederim :)

Hiç bir sıkıntısı yok cihazın ben iphone 6 kullanıyorum telefonun sesi benimkinden daha fazla çıkıyor hatta.
03.03.2012-16.02.2018
iPhone'nin fiyatı beni aşıyor biraz. 5S'in ekran boyutu da bana göre küçük geliyor. Bu yüzden iPhone tercih etmeyeceğim sanırım. En iyisi eleme yöntemi ile gitmek. Aklınıza gelen modeller varsa lütfen söyleyin bana.
fenerbahçe.
Teşekkür verenler:
iPhone SE'yi 1500 liraya bulabilirsin.
.ainsworth - 2017 ©
"Once there was only dark. If you ask me, the light's winning."

deviantart

Teşekkür verenler:
Samsung j7 pro al öneririm.Bu siteden alabilirsin rengi sana kalmış.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefon...818-2357-0
Ölüm Meleği
Teşekkür verenler:
(08-13-2017, 05:54 PM)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  iPhone SE'yi 1500 liraya bulabilirsin.

2500 TL olmuş :D Iphone 6 alıcam ben de
Yarı profesyonel tasarımcı, illüstratör & amatör fotoğrafçı
Ekipman: Nikon d3400 18-55 AF-P  &  Wacom Intous Tablet
" Gökyüzü sadece uçmaktan korkanIarın sınırıdır. "
" Eğer insanoğlu dudaklarını çalıştırmaya devam etmezse, beyni çalışmaya başlar. "
Imagine the best future and strive for it!

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• PowerFRM | Mutlu Yıllar - 2015 -