Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia XA Ultra sahibi var mı?
Acaba bu cihazı kullanan var mı? Almayı düşünüyorum fakat kullananlar cihazın sinyal problemi ve ses problemi olduğunu söylüyorlar. Bu doğru mu acaba? Bir de cihazın kendi dosya yöneticisi yokmuş galiba, kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dosya yöneticisi yoksa es dosya yöneticisi indir.
Sinyal sorunu var ama çözümüde var.(https://www.youtube.com/watch?v=mSxy8X4vEkw)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sence bu telefonu almaya değer mi? Samsung veya Asus mu almalıyım? @SnowyNight
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Huawei Kullanıyorum. Şık ve performansı iyi :) P9 öneririm huawei alacaksan.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alacaksanız iphone 6 alın 2000 lira civarında değmez bence sony , biraz eklersen ayfon alırsın karar senin .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütçem 1500 TL, üzerine eklemem mümkün değil, farklı kişilerin tavsiyelerini bekliyorum. Kararsızlıktan öleceğim birazdan :(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Xiaomi Mi6 öneririm. Bütçeni zorluyorsa Mi 5. Telefoncu tavsiyesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İphone 5 yada https://www.teknosa.com/urunler/125076096/samsung-galaxy-j710fq-j7-gold-akilli-telefon?gclid=EAIaIQobChMIk8zg4anU1QIV24eyCh3uRwYBEAQYBSABEgK4ZvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iphone 5s güzel alabilirsin.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telefon gayet iyi hiç bir sinyal sıkıntısı yok kardeşime bundan aldım bir sorun olmadı 3-4 aydır. Ve fiyatına göre gayet uygun bir telefon kesinlikle almalısın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iPhone iyi gibi ama kamerası ve ekran boyutu bana çok düşük gibi geliyor. Kamerası lens vb. şeyler ile güçlü olabilir fakat ekranı bana uymuyor. @EmSaLSiZ acaba 4.5G ile kullandınız mı cihazı? Başka öneriler de lazım bana arkadaşlar, herkese teşekkür ederim :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu anda iPhone 6s Plus kullanıyorum. Her şekliyle şahane.
iPhone 7 almaya hiç değmez, daha iyi telefon. Daha prestij.

Büyük istiyorsan 6s Plus küçük istiyorsan 6s tavsiye ederim. Ama öncesine bakma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abimde var gayet memnun. Bende 1-2 Haftaya telefon alacağım. Ya Sony XA Ultra Ya Da Samsung.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1.5 yıldır iPhone SE kullanıyorum, iPhone 6'dan daha iyi özellikleri var, sadece ekranı küçük ve bence bu bir avantaj. Şarjı da iPhone 6'dan çok daha fazla gidiyor. Fiyatı da daha ucuz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
General Mobile GM5 Plus.Hayatımda gördüğüm en hızlı telefon.Yaklaşık 6 aydır kullanıyor tanıdığım ilk gün ki hız gibi.Git bi gün turkcell bayisine felan orda var telefon play store açılması felan 1 saniye sürmüyor.8 çekirdek işlemci ve 4 gb ram fiyat ise 1200 1300 felan :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 17:42)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iPhone iyi gibi ama kamerası ve ekran boyutu bana çok düşük gibi geliyor. Kamerası lens vb. şeyler ile güçlü olabilir fakat ekranı bana uymuyor. @EmSaLSiZ acaba 4.5G ile kullandınız mı cihazı? Başka öneriler de lazım bana arkadaşlar, herkese teşekkür ederim :)

Hiç bir sıkıntısı yok cihazın ben iphone 6 kullanıyorum telefonun sesi benimkinden daha fazla çıkıyor hatta.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iPhone'nin fiyatı beni aşıyor biraz. 5S'in ekran boyutu da bana göre küçük geliyor. Bu yüzden iPhone tercih etmeyeceğim sanırım. En iyisi eleme yöntemi ile gitmek. Aklınıza gelen modeller varsa lütfen söyleyin bana.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iPhone SE'yi 1500 liraya bulabilirsin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Samsung j7 pro al öneririm.Bu siteden alabilirsin rengi sana kalmış.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-j7-pro-32-gb-akilli-cep-telefonu-cift-hatli-297520948?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*236136807*22544670567*58375879647*{type}*297520948*pla-77411290767&gclid=Cj0KCQjw8b_MBRDcARIsAKJE7llxy9-KcqtvtCi6P2fJfhxelbVo-EonFqDmTs-In2r0NvpREjXzsowaAudiEALw_wcB&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 18:54)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iPhone SE'yi 1500 liraya bulabilirsin.

2500 TL olmuş :D Iphone 6 alıcam ben de
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping