Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R5 220 hk.
Selamun aleyküm.R5 220 ekran kartı var far cry 4 kasıyordu araba sürülmüyordu.Bu karta o.c. yaptım şimdi tam ekran rahatlıkla oynanıyor.Fakat arabalarla aniden dönüş yapınca 1 snlik kasma oluyor o işlemciden dolayı mı ? Yoksa ekran kartı aniden gelen grafik isteğini kaldırmıyor mu ? Ayrıca bu işlemci %80 kullanımla ultrada oynatabiliyor far cry 4 ü.Eğer ekran kartından felan kaynaklıysa kondanstör şişmesi felan yaparsa direk yeni ekran kartı alayım ne dersiniz ?
i3 4170 3.70 Ghz 4CPu(s)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
i3'mü ? Ben i5 kullanıyorum. Çoğu oyun kasmıyor (300 Küsür Tl) ekran kartı almıştım. Onun etkiside vardır.

Buyrun Link ; Ekran Kartı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 12:10)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: i3'mü ? Ben i5 kullanıyorum. Çoğu oyun kasmıyor (300 Küsür Tl) ekran kartı almıştım. Onun etkiside vardır.

Senin ekran kartı ile benimkinin arasında dağlar var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
soğutma sistemin yeterli olmayabilir. o.c yaptığın için ısı artacaktır. buda ara ara bazı yerlerde kasma yapacaktık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 12:22)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: soğutma sistemin yeterli olmayabilir. o.c yaptığın için ısı artacaktır. buda ara ara bazı yerlerde kasma yapacaktık.

Dediğin gibi oluyor zaten soğutma sistemini geliştirdim.Ekran kartında fan yok kasanın yan tarafını açtım system fanını ekran kartına monteledım eğer memory clock çok artarsa bazen donuyor 2 saniyelik çok aşırı arttırmassam normalce oynuyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ekran kartında fan yoksa riske atmışsın. ne olursa olsun ekran kartındaki fanın yerini tutmaz, ekran kartlarındaki fanların hızları stock fanlara göre yüksek olur yani verimli bir soğutma sağlar. 
ekran kartından ne kadar büyük fan ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 12:36)Thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ekran kartında fan yoksa riske atmışsın. ne olursa olsun ekran kartındaki fanın yerini tutmaz, ekran kartlarındaki fanların hızları stock fanlara göre yüksek olur yani verimli bir soğutma sağlar. 
ekran kartından ne kadar büyük fan ?

80mm :) Ayrıca stok fan değil.System fan yani psu nun altında ki fan 3000 rpm ile dönüyor yeterli bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2017 Saat: 12:16)Radison Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-08-2017 Saat: 12:10)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: i3'mü ? Ben i5 kullanıyorum. Çoğu oyun kasmıyor (300 Küsür Tl) ekran kartı almıştım. Onun etkiside vardır.

Senin ekran kartı ile benimkinin arasında dağlar var :)

Para topladım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91558
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91657

Bunlarda benim para toplamış şeylerim.Neyse daha yeni çok büyük risk atlattım nasıl yaptım bilmiyorum ama yaptım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping