Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RandEVU 1.1 Premium - Hastaneler için sistem
4MyEDL.png
Geliştirmekte olduğum hastaneler için bir sistem 
Ekrana hastanın adını yazdırma vb bir çok işlemi gerçekleştirebiliyor .

Şimdilik ana sürümde ayarladığım fiyat 75 TL

ZEovpz.png
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam belirttiğiniz fiyat böyle bir program için müthiş yüksek. Hiçbir hastaneden talep geleceğini sanmıyorum, ayrıca böyle bir şeyi yazmak orta düzey bir programlamacının 10 bilemedim 20 dakikasını almaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hastaneler zaten devletin randevu yazılımını aktif olarak kullanıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence bunu davetiye sistemi olarak D10'a Kodla.Üyeler Adminlere e posta yoluyla ulaşır vb.

(12-08-2017 Saat: 16:05)kaanware Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam belirttiğiniz fiyat böyle bir program için müthiş yüksek. Hiçbir hastaneden talep geleceğini sanmıyorum, ayrıca böyle bir şeyi yazmak orta düzey bir programlamacının 10 bilemedim 20 dakikasını almaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben fiyatımı yazdım değişim yok alan alacak almayan da eleştirebilir , Siz fiyatı fazla görebilirsiniz ihtiyacım olduğumdan fiyat sabit ileride 25 tl düşürebilirim .

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
C# ile yazılan uygulamalar .NET Core harici şu anda Java'ya ya da C++'a nazaran çok daha az stabil oluyor. Hız ve performans bakımından bu 2 dil her zaman tercih edilir. Türkiye Devleti, bildiğim kadarıyla programlarında dil olarak Java, web yazılımlarında back-end kısmında ASP.NET kullanıyor. Eğer bu programı Java ya da C++ ile yazmış olsaydın 25TL bu uygulama için çok az bir fiyat olacaktı. Hız bakımından kusursuz, muhtemelen daha az açığı olan bir program yazmış olacaktın.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 18:24)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: C# ile yazılan uygulamalar .NET Core harici şu anda Java'ya ya da C++'a nazaran çok daha az stabil oluyor. Hız ve performans bakımından bu 2 dil her zaman tercih edilir. Türkiye Devleti, bildiğim kadarıyla programlarında dil olarak Java, web yazılımlarında back-end kısmında ASP.NET kullanıyor. Eğer bu programı Java ya da C++ ile yazmış olsaydın 25TL bu uygulama için çok az bir fiyat olacaktı. Hız bakımından kusursuz, muhtemelen daha az açığı olan bir program yazmış olacaktın.

C# biliyorum zaten 10tl forum kurma programını c# ile yaptım , C++ Eğitimini bıraktım pek yardımcı olmadı .

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping