Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röportaj & ismaililhan
(09-10-2018 Saat: 14:01)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :) Aynı burcuz Terazi bende :) bende Tufan kardeşim

Üst üste zaten doğum günleri :) memnun oldum. Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-10-2018 Saat: 14:11)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-10-2018 Saat: 23:33)Türkçü Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-10-2018 Saat: 23:29)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmeyenlerin görmesini sağlamak tanımayanların bir nebzede tanıması için güncel çekmiş olabilir bu sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım.
admin yardımcısı adayımız :Dsadas

Umarım bu bozuk üslubunu düzeltirsin,hayır komik olduğunu düşünüyorsan eğer değilsin mizah seviyenide bi gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Mizah seviyemi tabiri caizse uşaktan öteye gidemeyenlere kullanmıyorum.Üslup konusunda bizde adama adam denir, adamına göre muamele hadi eyvallah..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-10-2018 Saat: 18:07)Türkçü Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-10-2018 Saat: 14:11)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-10-2018 Saat: 23:33)Türkçü Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-10-2018 Saat: 23:29)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Görmeyenlerin görmesini sağlamak tanımayanların bir nebzede tanıması için güncel çekmiş olabilir bu sizi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım.
admin yardımcısı adayımız :Dsadas

Umarım bu bozuk üslubunu düzeltirsin,hayır komik olduğunu düşünüyorsan eğer değilsin mizah seviyenide bi gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Mizah seviyemi tabiri caizse uşaktan öteye gidemeyenlere kullanmıyorum.Üslup konusunda bizde adama adam denir, adamına göre muamele hadi eyvallah..

İnsanlara karşı saygı göstermen gerekli. Bunu bilmiyorsan öğretebilirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adamlıktan söz edebiliyorsunuz ha? Hatta hiç konuşmadığın 1-2 cümle bile kurmadığın adamın röportaj konusuna gelip bunları yazıyorsun. Adamlıktan bahsediyorsun... Çocuklarla yeterince uğraştım galiba... 1 tane cümle kurmadığın adama bunları söylüyorsan, birileri sana lanet kinini kusmuş. Bir şeyleri araştırmadan sorup öğrenmeden bir tek kaynaktan bakmak Türklüğün sembolüdür.. Ki burada Türklük sembollerin kabarmış. Atatürk'ün emanet ettiğin ülkenin "insanları" sizlerseniz. Maalesef bende sizle ve gibilerle dışarıda çok. Yaşamak zorundayım maalesef.  

Adam olmayanı adam yapmaya çalışmak en büyük ahmaklıktır. Bu sözü gördüğümden beri sizlerle uğraşmayı kestim. Banane sizle Hocalarınız, arkadaşlarınız, aileniz uğraşsın.  Adamlık öğrenmek istiyorsan gel ben sana adam olmayı da kime nerede ne konuşacağını da seve seve öğretirim... Klavye delikanlıları.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Adam değil İNSAN, lütfen daha evrensel olun ve konuşmalarınıza dikkat edin.Sizin gibi yöneticiye yakışmıyor @admin @Shelby @TaaRRuz @BizeHerYer61 @Türkçü
Lütfen kavga çıkarmayın....
Breda
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Corleone , admin
Kavgalık bir durum yok yazılanlar ortada görüyorsun. Konuşmayayım dedikçe ağzımı açtırıyorlar benim de :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping