Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeter
.Arkadaşlar bu aralar bazı kişiler ad vermeyeyim,
benim çok üstüme geliyor ama kırılıyorum,
çok konuşmasıyla,yorum kasmasıyla arkadaşlar
yorum kasmıyorum sadece güzel olduğunu belirtip çıkıyorum,
yani post kasmak gibi amacım yok arkadaşlar,
zaten çoğu kişi post kasıyor diyor ve alınıyorum bazılarıda çok konuşuyor,
tarzında yorumlar yazıyor kırılıyorum ama benim hatırlamadığım,
bir sürü şey söylemişsiniz dahada onları anlatmıyorum,
arkadaşlar bilmeden kalp kırıyorsunuz,
bu konuyuda amacım konu kasmak veya post kasmak için açmadım,
sadece sizin bilmeden kalp kırdığınızı söyledim.
Biraz daha dikkatli olursanız sevinirim,
tartışma içinde açmadım bu konuyu.
Uzatmaya gerek yok,Söyleyeceklerim bukadar.

İyi Forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İsim vermessen sorunun çözüme ulaşmaz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 00:35)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İsim vermessen sorunun çözüme ulaşmaz

Hocam arkadaşlar kırılmasın o yüzden vermedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu yeri yanlış bu bir, biz senin "çok beğendim eline sağlık" gibisinden yorumlarına mesaj kasıyorsun demiyoruz bu iki, sen örnek verecek olursak forumda neyi ile ünlü oyununda herkese "avatarıyla, imzasıyla, avatarıyla, imzasıyla" gibi yorumlar atıyorsun. Ayrıca üzerine gelmiyoruz, sadece hoş bir davranış sergilemediğini anlatmaya çalışıyoruz. İsim verecek olursan büyük ihtimalle benim ismimi söyleyeceksin, söyleyebilirsin herkes fikirlerini söylemekte özgür.
PGM
Teşekkür verenler:
Twitter Tarzı geyik-deniyoruz

bu bölüme açma amacını merak ettim :O
PGM
Teşekkür verenler:
Bir git kardeşim ya yorum kasmıyomuş onun için her konuda 3 4 tane gereksiz yorumun var.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O kişilerden biri benim sanirim . Amacimiz kalbini kirmak degil seni uyarmakti . Birkez yorum yapsan kimsenin gozune batmaz . Ardarda yorumlar atman rahatsiz ediyor

*Yinede kirildiysan hepimiz adina ozurdiliyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 00:37)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu yeri yanlış bu bir, biz senin "çok beğendim eline sağlık" gibisinden yorumlarına mesaj kasıyorsun demiyoruz bu iki, sen örnek verecek olursak forumda neyi ile ünlü oyununda herkese "avatarıyla, imzasıyla, avatarıyla, imzasıyla" gibi yorumlar atıyorsun. Ayrıca üzerine gelmiyoruz, sadece hoş bir davranış sergilemediğini anlatmaya çalışıyoruz.

Hocam o konuda neyiyle ünlü belirtiyorum,
eğer bişe bulamayınca tekrar yazıyorum.

(12-08-2017 Saat: 00:37)Kingtt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir git kardeşim ya yorum kasmıyomuş onun için her konuda 3 4 tane gereksiz yorumun var.

Dediğim gibi tartışmak için açmadım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 00:38)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2017 Saat: 00:37)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu yeri yanlış bu bir, biz senin "çok beğendim eline sağlık" gibisinden yorumlarına mesaj kasıyorsun demiyoruz bu iki, sen örnek verecek olursak forumda neyi ile ünlü oyununda herkese "avatarıyla, imzasıyla, avatarıyla, imzasıyla" gibi yorumlar atıyorsun. Ayrıca üzerine gelmiyoruz, sadece hoş bir davranış sergilemediğini anlatmaya çalışıyoruz.

O zaman yazmayacaksın. Aynı şeyi yazmanın bir anlamı yok. İsim belirtmiyorsan kırılacaklarını düşünüyorsanda sen kırılmaya devam edeceksin. Yapacak birşeyimiz yok bizim bu konumda
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir şey bulamıyorsan illaha yazmak zorunda değilsin.
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2017 Saat: 00:39)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2017 Saat: 00:38)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O zaman yazmayacaksın. Aynı şeyi yazmanın bir anlamı yok. İsim belirtmiyorsan kırılacaklarını düşünüyorsanda sen kırılmaya devam edeceksin. Yapacak birşeyimiz yok bizim bu konumda

Peki hocam ama ben size dedim demedimki isim vermedim yapacak bişeyimiz yok demişsinizde
neyse hocam iyi günler.

Uzatmaya gerek yok arkadaşlar sadece bilmeniz için açtım @tardis kapatırmısın?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yavaş ciğerimi soktün
PGM
Teşekkür verenler:
Konu sahibi isteği üzerine konut kilit.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
İşte burada yine post kastın mantıken. Saçma işlere kalmışma. Dediğinin arkasında duramıyorsun daha.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf Koç açıklamış zaten. Sana yorum kastığını söyleyenlerden biri de benim, belki amacın o değil ama fazlaca gereksiz yorumlar atıyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping