Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röpörtaj & Edward
Sevdiğim koca yurekli admin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Okumayı pek sevmeyen biri olarak röportajın hepsini okudum. Ancak bir sorum olucak @Edward 'a. Yen'i forum kuralları ile birlikte yetkilerde yani yetkili alımlarında her hangi bir değişiklik veya yeni bir düzen getirilecek mi?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her alan için kurallar getirilecek. Öncelik ana forum kurallarında. Sonrasında yetkili alımları için de bir dizi kural yazılacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok akıcı olmuş soru ve cevaplar. İkinizin de ellerine sağlık. Sıkılmadım okurken. Ayrıca böylesine saygılı, karakterli bir admini forumun tamamına yakını tanımış olur en azından.
Azimli, hırslı ve canayakın birisi Hakan. Tabii alçakgönüllü olduğundan bazı şeylerden bahsetmiyor, yaptığı iyiliklerin lafını dahi etmiyor.
D10'un altyapısını kurmuştum Support'u açarak. O foruma verdiği destek sayesinde ben daha çok ASiPaTRoN oldum, o daha çok Edward oldu. Gerçekten çok çalışkan ve efendi bir insan. İlk defa hakettiği yerde olan birisi olduğu için şahsım adına mutluyum, Allah yolunu açık etsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2017 Saat: 12:48)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #Artemis diye birini hatırlıyorum ancak nereden, nasıl hatırlıyorum hiçbir fikrim yok.

http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=11563
@Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping