Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çiçek Çekimi - [HD]
https://i.hizliresim.com/G0MRv2.jpg
Nikon d3400 18-55 odak uzunluğu: 38mm f/4.8
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık görüntü 10 üzerinden 10 süper çekim olmuş hd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha Önceden görmüştüm ;) Çok güzel.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Niko denince aklıma gta 4 geliyor nedense diğer çiçekler bulanık olmuş .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel baya iyi kamera fiyatı nedir acaba bir bilginiz varmı fiyatına göre iyimi yani kullanışı felan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Berat sizin orda çiçekten bol bişey yok galiba :D güzel çekim olmuş eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şahane. :)
Tebrik ederim. Siz çektiyseniz eğer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:08)LogiTeCh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niko denince aklıma gta 4 geliyor nedense diğer çiçekler bulanık olmuş .

Odak öndeki çiçek olduğu için diğer çiçeklerin bulanık olması sence de mantıklı değil mi ?
- Yorumlar için teşekkür ederim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanki bir dizi gibi geldi ilk başta :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:08)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel baya iyi kamera fiyatı nedir acaba bir bilginiz varmı fiyatına göre iyimi yani kullanışı felan

Makinenin çok güzel bir özelliği var. Hareketli nesneyi durdurarak çekiyor. Fps özellikleri vs. çok kaliteli. Fiyatına göre en çok hak eden makinelerden. Bazıları canon sevdalısı nikonu markadan saymıyor :) Fiyatı 2000 TL ancak sigortası vs. vs. derken 2500+ çıkıyor. Çiçek çekimleri, manzara ve portre için aldım. 50mm alıcam yanına. Portre lensi olarak geçiyor kendileri. Çiçek çekimlerinde de yarar bana. f/1.8 olduğu için 50mm lens tercih ediliyor. Tavsiye ederim makineyi. @WarTR
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:08)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel baya iyi kamera fiyatı nedir acaba bir bilginiz varmı fiyatına göre iyimi yani kullanışı felan

2.500 tl civarında
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_n%C4%B1kon-d3400-af-p-18-55-mm-vr-kit-lens-dijital-slr-foto%C4%9Fraf-makinesi-1168917.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjwiLDMBRDFARIsACNmiX_iM4hSY-rSIb4a9XBs3ToGgag2K8UcUGaTOo4I8UrcuzuLqcOjDzUaAm0lEALw_wcB
Burdan aldım fakat aldığım zaman 1900 tl falandı :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir
yani fiyatına göre iyi makine burdan bunu anlıyorum sağlık problemlerinden dolayı işe gidemiyordum yeni işe başlayınca listeme yazıyorum bu makineyi ( gezmeyi seven biri olarak )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:14)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir
yani fiyatına göre iyi makine burdan bunu anlıyorum sağlık  problemlerinden dolayı işe gidemiyordum yeni işe başlayınca listeme yazıyorum bu makineyi ( gezmeyi seven biri olarak )

Turlar düzenliyorlar haftalık veya aylık olarak. Alırsanız haber verin beraber çıkalım :)
@WarTR Üzerine lens alacaksanız Canon'dan daha fazla para veriyorsunuz şimdiden söyleyeyim. Canon'un lensi 200 TL ise Nikon 350-400 TL oluyor.

Madem hızlı çekiyor dedik şöyle bir örnek vereyim:
https://i.hizliresim.com/gWM8p2.jpg
* Arabayla gidiyoruz, araba durmadan çektim. Yani enstantene hızı mıydı hatırlamıyorum :D Onu ne kadar arttırırsanız o kadar net ve hızlı çekiyor. Bu makinenin en önemli özelliklerinden. @WarTR
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Terminatör gibi makine mübarek, bizim makineler 3MP. Eline sağlık. Fotoğraf açılmıyor, o kadar kaliteli ve detaylı bir fotoğraf.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:44)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Terminatör gibi makine mübarek, bizim makineler 3MP. Eline sağlık. Fotoğraf açılmıyor, o kadar kaliteli ve detaylı bir fotoğraf.
Estağfurullah :) 24 mp fakat o kadar göstermiyor sanırsam :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir çalıştıktan sonra alırsın zaten bir problem değil işe başlarsam şu ayağım düzelsin bi yarın görüşme var olursa olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cahillik işte :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 23:51)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cahillik işte :)

Estağfurullah :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fotoğraf çok güzel çekilmiş, eline sağlık. Hadi bir iş fikri daha! Stok resim alan birkaç yabancı site var. Araştır, çektiğin resimleri satışa koy aynı zamanda. Bu işi daha önce yapan arkadaşlarım az çok kazandıklarını söylemişlerdi ben pek aldırış etmemiştim kameram bozulduğu ve yenisini almaya üşendiğim için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping