Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü] - Denetleme Ekibi
Selamlar arkadaşlar. Denetleme ekibine girebilmek için şartlar nelerdir? 
Ben forum da aradım ama bulamadım, yardım ederseniz sevinirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:32)Knooker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar arkadaşlar. Denetleme ekibine girebilmek için şartlar nelerdir? 
Ben forum da aradım ama bulamadım, yardım ederseniz sevinirim.

Liderler seni düşünürse sana öm atıyor. Yani ben öyle alınmıştım. Liderim rica etmişti ben de katılmıştım. Tabii böyle de olmayabilir @ismaililhan 'a sormamız lazım.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Genellikle yetkililer içinden seçiyoruz şuanlık bir açık yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yardımınız için teşekkür ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sitenin gizemli ekibi. Altında bir buzdağı yatıyormu bilemeyiz ama onca başvuru varken 2 kişinin yeterli olduğunu şahsen sanmıyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumun CIA denilebilir .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Genelde daha önce ekip ile çalışmış kişileri alıyorlar. Herkesi almıyorlar tecrübeli olması şart.
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:37)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenin gizemli ekibi. Altında bir buzdağı yatıyormu bilemeyiz ama onca başvuru varken 2 kişinin yeterli olduğunu şahsen sanmıyorum
Eğer lazım olursa seve seve yardım ederim ben. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Formu gizliden gizliye denetliyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:37)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sitenin gizemli ekibi. Altında bir buzdağı yatıyormu bilemeyiz ama onca başvuru varken 2 kişinin yeterli olduğunu şahsen sanmıyorum

Tamamdır Liderlik Bandını Sana Bırakıyorum Bundan Sonrasında 10 kişi devam edebilirsiniz ekibe.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:39)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Formu gizliden gizliye denetliyor

Neler neler var bi bilsen..
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:40)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tamamdır Liderlik Bandını Sana Bırakıyorum Bundan Sonrasında 10 kişi devam edebilirsiniz ekibe.

Anlıyorum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:41)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Anlıyorum..

Düşünmenin önemini söyleyen kişiler düşünmeden yorumlar yapıyor malesef :) Herkes bir göz önüne çıkma çabasında devam böyle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:42)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Anlıyorum..

Düşünmenin önemini söyleyen kişiler düşünmeden yorumlar yapıyor malesef :) Herkes bir göz önüne çıkma çabasında devam böyle.

Düşünmekle uzaktan yakından alakası olmayan insanlarında düşünmeyi savunanları eleştirmesi gerçekten üzücü :) Göz önüne çıkma çabasında olanlar göz önüne çıkıyorsa sorun yoktur :) Ki o kişiler acaba göz önüne çıkmayı önemsiyorlarmı? Bir düşünsün bunu idda edenler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 22:45)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-08-2017 Saat: 22:42)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Anlıyorum..

Düşünmekle uzaktan yakından alakası olmayan insanlarında düşünmeyi savunanları eleştirmesi gerçekten üzücü :)  Göz önüne çıkma çabasında olanlar göz önüne çıkıyorsa sorun yoktur :) Ki o kişiler acaba göz önüne çıkmayı önemsiyorlarmı? Bir düşünsün bunu idda edenler.

Gençler herhangi bir tartışmaya gerek yok. Ben bir sorunun cevabını merak ettim, cevabımı aldım konu kapanabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
2 yetkili olarak örnek davranış göstermelisiniz. Düşünceleriniz zıt olsa bile gönüller bir olsun. Konu kapatılmıştır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping