Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Surx-Grafiker başvuru formu.
(08-08-2017 Saat: 22:20)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:19)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:18)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:15)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu konuyu örnek vereyim -> http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=84144
taa 2016 yılından kalma başvuru formum. İlk açtığımda ki gibi hiçbir şey eklemedim konuma. Doluluğu görebiliyorsun sanırım.
3-4 senelik çabamla aldım bu yetkiyi (2. hesabım bu)

Anlatmak istediğim şey başvurunu önceden açmaman. Hem göze batarsın hem kötü izlenim oluşturursun. Yetki almak o kadar kolay değil. Uzun süre forumda bulunman güven kazandırman gerekiyor. O çalıntı tasarım şeysini 1 kere yaparsın bir daha yapmazsın. Forum olarak üzerine çok gitmeyin arkadaşın. Bende bir sefer emek hırsızlığı yaptım fakat sonradan hatamı anladım, telafi etmeye çalıştım. Olur böyle şeyler.
Arkadaşın üzerine çok fazla gidenleri de kınıyorum. Pusuda bekliyormuşsunuz laf atmak için. Yaşı bize göre küçük. Siz ona hatasını anlatmak yerine böyle laf çarpıtırsanız bilmeden kalp kırarsınız.

İyi forumlar...

Zaten son başvurum daha açmıcam bi cevap gelirse.

Hayır asla öyle bir şey yapma. Kendini geliştirdikten sonra kendini uygun görüyorsan bu göreve o zaman tekrar başvurunu yap.

Yok hocam ya boşver ben bu işlerden anlamıyorum en iyisi üyelik ben böyle kalayım bidahada şöyle şeyler açmayayım,
zaten laf yiyorum yediğim kadar şu bi açıklansın daha başvuru işine kalkışmıcam.

Yine de senin kararın ben yazdım yukarıdaki önerimi. Hatta bu başvurun beni bir kararımdan vazgeçirdi teşekkürler :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2017 Saat: 22:24)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:20)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:19)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:18)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:15)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu konuyu örnek vereyim -> http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=84144
taa 2016 yılından kalma başvuru formum. İlk açtığımda ki gibi hiçbir şey eklemedim konuma. Doluluğu görebiliyorsun sanırım.
3-4 senelik çabamla aldım bu yetkiyi (2. hesabım bu)

Anlatmak istediğim şey başvurunu önceden açmaman. Hem göze batarsın hem kötü izlenim oluşturursun. Yetki almak o kadar kolay değil. Uzun süre forumda bulunman güven kazandırman gerekiyor. O çalıntı tasarım şeysini 1 kere yaparsın bir daha yapmazsın. Forum olarak üzerine çok gitmeyin arkadaşın. Bende bir sefer emek hırsızlığı yaptım fakat sonradan hatamı anladım, telafi etmeye çalıştım. Olur böyle şeyler.
Arkadaşın üzerine çok fazla gidenleri de kınıyorum. Pusuda bekliyormuşsunuz laf atmak için. Yaşı bize göre küçük. Siz ona hatasını anlatmak yerine böyle laf çarpıtırsanız bilmeden kalp kırarsınız.

İyi forumlar...

Zaten son başvurum daha açmıcam bi cevap gelirse.

Hayır asla öyle bir şey yapma. Kendini geliştirdikten sonra kendini uygun görüyorsan bu göreve o zaman tekrar başvurunu yap.

Yok hocam ya boşver ben bu işlerden anlamıyorum en iyisi üyelik ben böyle kalayım bidahada şöyle şeyler açmayayım,
zaten laf yiyorum yediğim kadar şu bi açıklansın daha başvuru işine kalkışmıcam.

Yine de senin kararın ben yazdım yukarıdaki önerimi. Hatta bu başvurun beni bir kararımdan vazgeçirdi teşekkürler :)

Peki,ozaman yetki işini bırakayım ben bi photoshop kurcalayım bi wallpaper yapdım atayım bi bakın isterseniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim kararım olumsuz yönde başvuru için çok erken tasarım bilgisi düşük %30 luk bir bilgisi yok ve hangi programı kullanacağını bilmiyor konuşma uslubu hiç hoşuma gitmedi dediğim gibi benim kararım olumsuz.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Biz çalıntı tasarım yaptık diye sınırsız ban yedık..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2017 Saat: 22:30)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim kararım olumsuz yönde başvuru için çok erken tasarım bilgisi düşük %30 luk bir bilgisi yok ve hangi programı kullanacağını bilmiyor konuşma uslubu hiç hoşuma gitmedi dediğim gibi benim kararım olumsuz.

Bugün açılmış bir konuya biraz erken karar vermiyor musunuz sizce? Ben biraz davranışlarını gözleyin derim.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Ainsworth Davranışlarını uzun zamandır gözlemliyorum bazı uslupları hoşuma gitmiyor ama eğer kendini geliştirip özgün tasarım yaparsa neden olmasın ben şuanlık uygun görmüyorum yorumdada belirttim şuanlık erken diye.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2017 Saat: 22:42)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-08-2017 Saat: 22:30)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim kararım olumsuz yönde başvuru için çok erken tasarım bilgisi düşük %30 luk bir bilgisi yok ve hangi programı kullanacağını bilmiyor konuşma uslubu hiç hoşuma gitmedi dediğim gibi benim kararım olumsuz.

Bugün açılmış bir konuya biraz erken karar vermiyor musunuz sizce? Ben biraz davranışlarını gözleyin derim.

Göz önünde olmak için herşeyi yapan bir insan. İster istemez herkes gözlemliyor :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alınırsam çok sevinirim biraz daha effectleri geliştirmeye çalışıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yorum yapmak istedim dilerim kırıcı olmam. İyi bir gözlemciyim ve yazılanlardan karakter analizi yapabiliyorum çok şükür. Burada olmadığım iki senede de psikoloji üzerine çalışmalarda bulundum.
Sen şuanda yetkili olmak istiyorsun; yani diyorsun ki kendimi şu ekibe bir atayım öyle geliştiririm kendimi. Ben seni anlayabiliyorum.
Fakat bu tarz orta seviye aktif forumlarda bu pek mümkün değil. Sana tavsiyem şu ki; başka 10tr forumlarında da aktif ol ve kendini kanıtlamaya çalış. Laftan çok icraatlarınla kendini göster. Burası sana o zaman bir şans verecektir. Bol şans diliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2017 Saat: 22:20)surx. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam ya boşver ben bu işlerden anlamıyorum en iyisi üyelik ben böyle kalayım bidahada şöyle şeyler açmayayım,

Yolun başında kaybediyorsun.
@Asipatron hocam biraz daha çabuk gelir misiniz rica etsem :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkeze teşekkürler yorumları için son kararı dream hocama bırakıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkili olmak için kendini tasarımda değil, kişisel olarak geliştirirsen alınırsın.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2017 Saat: 23:17)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetkili olmak için kendini tasarımda değil, kişisel olarak geliştirirsen alınırsın.

Peki hocam dediklerinizi uygulayacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha nasıl açık konuşacağımı bilmiyorum :'(
--
Bir kontrol eder misin lütfen? http://destek.10tl.net/warnings.php?uid=14960
08-24-2017, 07:32 pm tarihine kadar uyarın devam ediyor. Ve başvuru kuralları kısmında bitene kadar başvuru yapamazsın diye bir kural var. Önceki ikazım da son uyarım diye bahsetmiştim, ama siz laftan anlamayan birine benziyorsunuz.
--
Başarılar, ben hak ettiğinizi sanmıyorum.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş banlandığına göre konu kilitlenebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform