Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WeBBoSS ilgilenecek kişiye devredilecektir
WeBBoSS'u almak için pusuda beklediğimi hatırlıyorum bilgisayarım yanınca birdaha el atamadım verecektim birisine ama vermedim burdaki eski dostlarımdan birisi CİDDEN ilgilenecekse bana öm yoluyla ulaşsın konuşup bedavaya vereceğim hit'i boşa gitmesin bari diye

site: webboss.10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Helper ne dersin? FOTR u bu alan adına taşıtsak? Biliyorsun çok sıkıntı sitenin ismi. Webbos güzel bir isim. Ertan bizi tanıyorsun zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ö.m ile ulaştım ertan
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2017 Saat: 22:16)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Helper ne dersin? FOTR u bu alan adına taşıtsak? Biliyorsun çok sıkıntı sitenin ismi. Webbos güzel bir isim. Ertan bizi tanıyorsun zaten.

Benim için bir sıkıntı yok almak istiyorsan özelden tükürürüm hemen şifreyi kardeşim benim tanıyorum seni tabi :)

(07-08-2017 Saat: 22:17)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ö.m ile ulaştım ertan
Tardis arkadaşı ile devam ettirecekse ona vereceğim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
AloneBoss'a ne oldu? Eskiden çok tutulan bir siteydi orası :P
PGM
Teşekkür verenler:
Webfast'ı bana ver bari :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yeni bir proje arıyordum verirsen devamını getirebilirim..
Ama alıcı çıkmış başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2017 Saat: 22:16)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Helper ne dersin? FOTR u bu alan adına taşıtsak? Biliyorsun çok sıkıntı sitenin ismi. Webbos güzel bir isim. Ertan bizi tanıyorsun zaten.

Mantıklı. Bana uyar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2017 Saat: 22:48)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Mantıklı. Bana uyar.

@ertank Ertan pmden admin bilgilerini yolla kanka. Admine pm atacağım bende. Doğrulama için bilgiler istenebilir. Sağol birde :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2017 Saat: 22:56)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-08-2017 Saat: 22:48)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Mantıklı. Bana uyar.

@ertank Ertan pmden admin bilgilerini yolla kanka. Admine pm atacağım bende. Doğrulama için bilgiler istenebilir. Sağol birde :)

Yolladım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
edit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forum Tardis'e verilmiştir konu kilitlenebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıcı isteğine göre konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Vali Webboss'u sonradan mı devralmıştın ? :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform