Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech nedir ?
Bu konu benim hakkımda değil bir markanın hakkındadır :)
Logo_logitech_black.jpg

Logitech İnternational S.A. İsviçre merkezli olan Amerikan Bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Şirket, bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır. 

Logitech, İsviçre'de 1981 yılında, iki Stanford Masters mezunu tarafından kuruldu. Şirketin üretimini yaptığı ilk bilgisayar parçası Bilgisayar faresidir. Bu fareler üretildikleri zaman bilgisayar pek az kesimde bulunuyordu ve bu nedenle şirkete beklenilenden az ilgi gösterildi. Ancak şirket, 1990lı yıllarda Bilgisayar pazarının yükselişi ile büyük bir çıkış yakaladı ve Dünyanın en iyi parça üreticilerinden biri oldu. Logitech, günümüzün en önemli bilgisayar parçası üreticilerinden biridir.

g430.png

Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler,adın kulaklık yapman biraz saçma muratbaykam iyiydi aslında :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 20:21)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,adın kulaklık yapman biraz saçma muratbaykam iyiydi aslında :)

Sadece kulaklık değil.
"Logitech İnternational S.A. İsviçre merkezli olan Amerikan Bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Şirket, bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır. "
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 20:22)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2017 Saat: 20:21)baransahinkaya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,adın kulaklık yapman biraz saçma muratbaykam iyiydi aslında :)

Sadece kulaklık değil.
"Logitech İnternational S.A. İsviçre merkezli olan Amerikan Bilgisayar ve dijital platform parçaları üreticisidir. Şirket, bilgisayarlar için çevresel aygıtlar gibi ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır. "

Hm,bilmiyodum hocam bilgi için teşekkürler.Okumamışım konuyu direk ilk söze baktım .D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mouseunu kullanıyorum kullandıkça Murat aklıma geliyor :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 20:25)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mouseunu kullanıyorum kullandıkça Murat aklıma geliyor :)

Sorun değil :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar piyasasının önemli bir kuruluşu. Haterı fazla değildir diye düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 21:26)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar piyasasının önemli bir kuruluşu. Haterı fazla değildir diye düşünüyorum.

Kulaklık şekillerini hiç sevmiyorum bu haterlığa giriyor mu :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2017 Saat: 21:39)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-07-2017 Saat: 21:26)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar piyasasının önemli bir kuruluşu. Haterı fazla değildir diye düşünüyorum.

Kulaklık şekillerini hiç sevmiyorum bu haterlığa giriyor mu :D

Bir sürü marka var. Bunlar küçük parça edevat vs. üretiminde yapıyor. İlla kulaklığı bundan almak zorunda değilsin :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping