Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun hilesi sitelerine ilk kez ceza verildi # Cezası 205 Bin TL
http://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/1579179-oyun-hilesi-siteleri-turkiye-de-ilk-kapatma-ve-tazminat-cezasini-aldi
Buradan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu haber eski herhalde haberde belirtilen siteler eski çünkü hile evreni hatırlıyorum
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
28 Temmuz 2017 Cuma, 14:22:09 Güncelleme: 14:24:54 Diyor. Televizyonda da çıkmış haber.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2017 Saat: 23:28)ASiPaTRoN61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu haber eski herhalde haberde belirtilen siteler eski çünkü hile evreni hatırlıyorum

bNK71.png
@beratdemir @ASiPaTRoN61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hile evreninin allah belasını verdi
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kapatılan siteleri tanımıyorum fakat hilelerin sona ermesi için iyi olmuş bence.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu haberede bakabilirsiniz:
http://fulloyuntr.10tl.net/showthread.php?tid=2111
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hileevreni'nin sahibine bişey olmaz diye düşünüyorum. Adam bulgar sonuçta, türk lokasyonlu mu desem türk kayıtlı bir site değil yani hitlan da aynı şekilde. Ceza yerse hakeder ama üzülürüm yani kaç yılım o sitede geçti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İllegal, warez tarzı sitelerin de hepsine aynısı yapılması lazım diye düşünüyorum. Hepsi emek hırsızlığını amaçlayan siteler...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2017 Saat: 12:21)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hileevreni'nin sahibine bişey olmaz diye düşünüyorum. Adam bulgar sonuçta, türk lokasyonlu mu desem türk kayıtlı bir site değil yani hitlan da aynı şekilde. Ceza yerse hakeder ama üzülürüm yani kaç yılım o sitede geçti.

Kaç sitede yıllarını verdin Yusuf :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2017 Saat: 12:42)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2017 Saat: 12:21)Jinpachi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hileevreni'nin sahibine bişey olmaz diye düşünüyorum. Adam bulgar sonuçta, türk lokasyonlu mu desem türk kayıtlı bir site değil yani hitlan da aynı şekilde. Ceza yerse hakeder ama üzülürüm yani kaç yılım o sitede geçti.

Kaç sitede yıllarını verdin Yusuf :D

Fexe, hileevreni, d10 bu kadar :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site Sahipleri Yabancı Ve Sohbet Ettim Sıkıntı Yok Dokunamazlar Bize Dedi Adam Bulgaristanda digeri belcikada diyorlar yani sıfır sıkıntı demişler sitelere erisim var ayrica bu dava acan firma her yil goz korkutmak icin boyle haber yapiyor kisaca free reklam yapiyorlar inanmayin yani yola devam.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping