Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ensiferum - Token of Time
@ismaililhan bunu seversen seni metal müziğe bağımlı yapabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzelmiş bu. Metal olarak bayadır dinlediğim tek şarkı bu :)

- Bilirmisin bilmem ama Black Veil Brides'in tüm şarkıları hoşuma gidiyor heavy herhalde bunlar?

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2017 Saat: 20:43)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzelmiş bu. Metal olarak bayadır dinlediğim tek şarkı bu :)

- Bilirmisin bilmem ama Black Veil Brides'in tüm şarkıları hoşuma gidiyor heavy herhalde bunlar?

Unforgiven II hard rock, heavy metal şarkısı.
Black veil brides ise ses özellikleri olarak metalcore, heavy metal alanında görünüş olarak, yani yaptıkları makyaj gothic metal. Metalcore şu anki popüler metal müzik türüdür.

Bu attığım melodic death metal şarkısı. Dinleye dinleye benim dinlediklerime kadar gelebilirsin bunları seviyorsan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Unforgiven II hard rock, heavy metal şarkısı.
Black veil brides ise ses özellikleri olarak metalcore, heavy metal alanında görünüş olarak, yani yaptıkları makyaj gothic metal. Metalcore şu anki popüler metal müzik türüdür.

Bu attığım melodic death metal şarkısı. Dinleye dinleye benim dinlediklerime kadar gelebilirsin bunları seviyorsan.

Senni attığın fazla sarmadıda bu benim attıklarım gayet güzel dinlediğim müzikler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2017 Saat: 20:58)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Unforgiven II hard rock, heavy metal şarkısı.

Senni attığın fazla sarmadıda bu benim attıklarım gayet güzel dinlediğim müzikler.

Benim de aynı şekilde şu anki dinlediklerim daha önce güzel gelmezdi dinleye dinleye duymaya başlıyorsun.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=92046 buna bakmış mıydın @ismaililhan aşırı ritmiktir davulu dikkatli dinlersen iyi olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben bunları dinlediğim zaman sapıtıyorum. :D
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2017 Saat: 22:08)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunları dinlediğim zaman sapıtıyorum. :D

Benim bunları dinlememdeki amaçlardan biri zaten enerjimi atmak :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
token moken hack programı sandım
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-07-2017 Saat: 22:15)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: token moken hack programı sandım

Aynen Oğuz zamanı hekliyoz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dediğim gibi sarmıyor mesela onlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App