Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ronaldo VS Messi Banner
Herkes yapıyor. Ben niye yapamayayım :)
VMzb7R.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yazı fontu ne
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalışma yapılırken ayrı olarak profesyonel durmasına da bakılır. Çalışma profesyonel duruyorsa kalitelidir zaten. Şimdi bak nasıl daha kaliteli olur sana yazayım:
- "Devrim Umut" yazısı ve loguyu ya kaldır, ya da ilgi çekmeyen bir şekilde daha ufak bir yere koy. (Öneri: Siyah bir yazı yap. "Kaplama" olarak ayarla bir köşeye ilgi çekmeyecek şekilde koy.)

- Ben adam akıllı efekt göremedim açıkçası. Flare kullanmanı tavsiye ederim hoş duruyor, insandan insana zevkler değişebilir..

- HD bir fotoğraf seçip üzerine uygulamalar yap. "Google'dan nasıl HD fotoğraf aranır ?" tarzı videolar mevcut. Büyük olarak ayarlıyorsun vs. vs. sen biliyorsundur bunu zaten :)

- Banner değil, wallpaper yap. Çünkü bu tarz efekt çalışmaları wp'lere daha uygundur.

- Verdiğin tabaka görüntüsü veren büyük ihtimal "Eğim ver ve kabart" kısmını açmışsın. O bence kötü duruyor, yapmasan daha iyi olurmuş..

Eline sağlık daha iyisini yaparsın inanıyorum ^-^
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aslında o Devrim umut yazısının rengi efekt verdiğim için değişti. normalde avatarımdaki gibi bir rengi var. onu küçültecektim unutmuşum.

Efekt eklemeye çalışıyorum bulabildiğim ve güzel olanlardan.

- Teşekkürler önerini dikkate alacağım.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 15:58)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: aslında o Devrim umut yazısının rengi efekt verdiğim için değişti. normalde avatarımdaki gibi bir rengi var. onu küçültecektim unutmuşum.

Efekt eklemeye çalışıyorum bulabildiğim ve güzel olanlardan.

- Teşekkürler önerini dikkate alacağım.

Bir çalışmayı kısa sürede yetiştirmeye çalışma. Benim kafamı toparlayamadığım zamanda siparişleri bırakıyorum mesela oyuna giriyorum. Kafa yerinde değilse hiç girme o işlere ne yaptığını unutuyor insan.
- Uzun bir süre uğraşıp bir şeyler dene. Sana texture atmışmıydım ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Texture değil de Avatar Arşivi Atmıştın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 16:03)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Texture değil de Avatar Arşivi Atmıştın.

& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pardon '_'

https://i.hizliresim.com/Jlz17J.png

bunun gibi birşeyler atmıştın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 16:06)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pardon '_'

https://i.hizliresim.com/Jlz17J.png

bunun gibi birşeyler atmıştın.
Buradakileri kullan.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping