Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu websitesi Scam mı ?
Arkadaşlar market bölümü scam mı ? Neredeyse aylar geçti. tamam sitenin ortamı vs. hoş kafa dengi insanlar var. ama scam olduğunu düşünmekteyim. 

elbetteki bu websitesini savunanlar olacak yorumlarda, bla bla gönüllü hizmet. vs. kardeşim aksaklıklar olabilir elbette ama bakıyorumda market içeriklerine ulaşabilen yok zannedersem. scam damgası vurmaktan çekinmem bende.

sitenin ortamına baktığımdada cidden çok tahrik edici üyeler/yöneticiler mevcut. yaş ortalamasını ergenlerin düşürmesinden kaynaklı komik bir durum bu. yani bazı kişiler bazı konulara atlayıp tahrik edici davranışlar sergileyip üyeyi banlatıyor :) bu paragrafıda ne için yazdım ? hakkımı istediğimi, konuyu baltalayanların olmamasını istediğim için yazdım.

teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuçta o dükkandan aldıkların sanal birşey neden scam olsunki, adminin bir zararı olmuyor sonuçta.
Admin müsait değildir, ne aldın ki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gördüğüm kadarıyla arkadaş destek sitesi reklamı ve ftp almış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Jahrein SCAM kelimesini bir tanımlayayım sana. SCAM kelimesi İnternet ortamında Tamamı ile gerçek para kazandırma vaadiyle kurulmuş dolandırıcı sitelere denir. Örneğin yakın zamanda türeyen çiftlik siteleri gibi.

Öncelikle;
1-) Destek.10TL.NET sitesinin Gerçek para kazandırma amacı yoktur

1.1-) Destek.10TL.NET sitesi üzerinde yer alan SP (Sanal Para) gerçek değildir. Bir websitesinin SCAM olabilmesi için gerçek para ile iş yapması gerekmektedir.

1.2-) Destek.10TL.NET sitesinde alacağınız ürünlerde gerçek para kullanılmadığı için SCAM durumu oluşamaz. Burada kazanılan Sanal Para konulara yorum atmanız, referans kullanmanız, yorum yazmanız sonucu kazanılır ve gerçek paraya dönüştürülemez.

2-) Marketten aldığınız ürünlerin 3 tanesi ile ben(Edward) ve TaaRRuz admin, 3 tanesi ile de admin ilgileniyor. FTP Alanı, Hosting ve Tüm 10tl.net forumlarında reklamı ADMİN ekliyor, diğerlerini ben ve TaaRRuz admin ekliyoruz. Eğer ki reklamını yayınlatmak istiyorsan destek sitesi üzerinde bana özel mesaj atman yeterli.

3-) Neredeyse aylar geçti. demişsin. Daha siteye kayıt olalı 11 gün bile olmamış. Sizin köyde 1 gün 1 hafta olarak mı geçiyor?

4-) Şimdi hemen git o KonuDisi sitende konu aç. Böyle böyle dediler de.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
artık yayın açacak mısın acaba beklemekten rengim soldu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kriz ortamlarını yönetmek zordur. Fazlasıyla sabırlı ve sakin duruşundan ötürü @Edward 'ı tebrik ederim. Bu derece soğukkanlı birisi olduğu için zaten şuan hakettiği konumda. Ama bu insanların sakin kalması senin fake hesaplarla d10'u karalayabileceğin anlamına gelmez.
Kendi siteni inceledim de kendince ortam kurmuşsun, kendi hikayeni yazıyorsun. Yok üyeler ayıkıyor yok bunlar bilgi mi çalıyor. Sen kimsin ki bu gibi şeyler yazabiliyorsun?
Herkesin bir sınır çizgisi vardır, o çizginin ötesine attığın adımı ya geri al ya da beğenmiyorsan başka sistemlere çevir rotanı arkadaşım. Bu insanlar seni zorla tutmuyor burada...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dediğinizi anlayamadım.

sitemde: saglik.10tl.net üye bile yok ayrıyetten fake hesaplar konusunuda anlayamadım. çalışan bir insanım arada vakit bulabiliyorum bugün tatilim mesela. sanalla pek haşır neşir biri insan değilim. scam dan kasıtım boş vaatler veren, dolandırıcı bir site anlamında mı diye soruyor olmam.

edward kardeşim scam sadece gerçek para kazandırma vaadine dayanmamaktadır. scam hertürlü dolandırıcılığı kapsar, aldatmaca anlamına gelir. tam olarak scammı şeklinde soruyorum.

önceki postlarımada bakarsanız forumu karalamak gibi bir niyetimde yoktur, ne için böyle bir çıkış yaptığınızı anlamış değilim.

ayrıyetten fake hesapların ve siten mevzusunu anlamış değilim. d10 falan demişsiniz daha önce hiçbir site açmışlığım yok.

ücretsiz diye bir sağlık forumu açayım dedim. sağolsun arkadaşlar birşeyi yapamadım (kategori açamadım) konu açtım hemen desteğini verdiler. desteğe lafım yok, adminin ilgisizliğine lafım var.

aylar oldu dememdeki sebep ise, 1.5 hafta olduğunu bizde biliyoruz. daha önce çok fazla türkçe konuşmadınızmı ? Türkçede bu şekilde abartılı cümleler kullanılabilir bazı durumlarda.

bkz; geç kalan bir arkadaşa nerde kaldın 10 saattir bekliyorum falan şeklinde konuşabiliriz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 15:26)Jahrein Nickli Kullanıcıdan Alıntı: dediğinizi anlayamadım.

sitemde: saglik.10tl.net üye bile yok ayrıyetten fake hesaplar konusunuda anlayamadım. çalışan bir insanım arada vakit bulabiliyorum bugün tatilim mesela. sanalla pek haşır neşir biri insan değilim. scam dan kasıtım boş vaatler veren, dolandırıcı bir site anlamında mı diye soruyor olmam.

edward kardeşim scam sadece gerçek para kazandırma vaadine dayanmamaktadır. scam hertürlü dolandırıcılığı kapsar, aldatmaca anlamına gelir. tam olarak scammı şeklinde soruyorum.

önceki postlarımada bakarsanız forumu karalamak gibi bir niyetimde yoktur, ne için böyle bir çıkış yaptığınızı anlamış değilim.

ayrıyetten fake hesapların ve siten mevzusunu anlamış değilim. d10 falan demişsiniz daha önce hiçbir site açmışlığım yok.

ücretsiz diye bir sağlık forumu açayım dedim. sağolsun arkadaşlar birşeyi yapamadım (kategori açamadım) konu açtım hemen desteğini verdiler. desteğe lafım yok, adminin ilgisizliğine lafım var.

aylar oldu dememdeki sebep ise, 1.5 hafta olduğunu bizde biliyoruz. daha önce çok fazla türkçe konuşmadınızmı ? Türkçede bu şekilde abartılı cümleler kullanılabilir bazı durumlarda.

bkz; geç kalan bir arkadaşa nerde kaldın 10 saattir bekliyorum falan şeklinde konuşabiliriz :)

Aynen biraderim aynen ondan. Bu site kesinlikle scamdır 19 mesaja dolu sanal paran olduğundan istediğini alabilirsin marketten. Kargo şirketleri yavaş biraz. Scam olduğu için herhalde. Sen en iyisi mi bu siteye bir daha girme.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 12:21)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Jahrein SCAM kelimesini bir tanımlayayım sana. SCAM kelimesi İnternet ortamında Tamamı ile gerçek para kazandırma vaadiyle kurulmuş dolandırıcı sitelere denir. Örneğin yakın zamanda türeyen çiftlik siteleri gibi.

...

4-) Şimdi hemen git o KonuDisi sitende konu aç. Böyle böyle dediler de.

Açmış bile :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Scam kelimesini duymuş acaba nerede kullansam demiş.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://translate.google.com/#en/tr/Scam :)

Herneyse arkadaşım.

Eleştiriye gelemiyorsanız, yapmayınız bu işi. benim saglik.10tl.netden başka bi site adresim yok, pekte beceremedim zaten. beceririm belki diye birşeyler satın aldım, oysa bana sadece yoğunluk var, şu zaman hallederiz falan deseniz amenna. tamam der geçerim.

iftira atılmadığı kalmadı, yan hesaplarımda varmış, üstüne dalga geçilmediğide kalmadı. belliki birisiyle karıştırıyorsunuz. çünkü üzerime site açmadığınız kalmadı, yan hesaplar açmadığınız kaldı. eğer varsa sıkıntı yöneticilerle iletişimede geçebilirim sesli / görüntülü şekilde vs. ip adresimide kontrol edebilrsiniz. (opera hızlı eklentisini kullanıyorum, ip lokasyonu başka gösteriyor tabi. aynı şekilde opera kullanıp giriş yapan kullanıcılarıda ip havuzunda ben olarak gösterebilir onu bilemem.)

birileri uğraşmış sizle anlıyorum, kriz ortamı falan demişsiniz ama o bahsini ettiğiniz kişi ben değilim yorumlarınızı ona göre yaparsanız sevinirim. üye yazmış zaten siteye bir daha girme diye. umursamıyacağım tabiki. yöneticilerde aynı fikirdeyse banlayın hesabımı girmem zaten.

hayırlı günler diliyorum hepinize, iyi dileklerimle. başınızdaki dertlerden kurtulursunuz umuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
D10 sitesinin eleştirildiği bir konu gördüm ve yorum yapmak istedim. Üye değilken konuyu görebildim ama üye oldum ne konu açıldı ne de herhangi birinize mesaj atabildim. Bi şahıs "troll kişilikler" demiş. Banlanınca küfürler etmeye başlayıp ağlayan yöneticili bir forumdan bu yorumu görmek güldürdü. Foruma giriş yapınca kendimi çöplükte hissettim. admin hiçbir ödemeyi gerçekleştirmiyor ve scam yakıştırması yapılmış. Ayrıca bu konuda translateden ne anlama geldiğini atmışsın @Jahrein . Terim anlamları biliyorsundur umarım. Webde geçen scam kelimesi ile sözlükte geçen scam aynı anlama gelmiyor. Edward admin güzel açıklamış. Biraz ağır olmuş kaldıramamışsınız. Ayrıca admin benim aldığım 3-4 ürünüde gerçekleştirdi. Siz adminin yoğun olduğu zamana denk gelmişsiniz. Dükkana emzik eklenirse ilgilenirler. Ayrıca laf yaptığınız site subdomain aldığınız sitenin gerçek destek sitesidir. Buraya yapılan hakaret sitenizede döner. Sonra of sitemizi kapattılar diye başka siteler ararsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 19:27)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 sitesinin eleştirildiği bir konu gördüm ve yorum yapmak istedim.
ve hemen yaptım ki prim kasıyım da bölüm şefi seviyem yükseltilsin

velhasıl kelam adam insan gibi veda etmiş ama size kanklar lazım, adminepostagelmiyormoruk lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumumuzun tanrı egolusuda gelmiş. Fikir söylemek için yetki gerekmiyor değil mi? Yetkide benden daha yüksek yerlerdeydin. Kendinle çelişmen büyük ironi. Tanımadığın kişiler hakkında yorumlar yapmazsan daha çok sevilirsin. Şahsen gözümden düştün. Önyargıyı çok seviyorsun belliki. @rayray93
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 19:37)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumumuzun tanrı egolusuda gelmiş. Fikir söylemek için yetki gerekmiyor değil mi? Yetkide benden daha yüksek yerlerdeydin. Kendinle çelişmen büyük ironi. Tanımadığın kişiler hakkında yorumlar yapmazsan daha çok sevilirsin. Şahsen gözümden düştün. Önyargıyı çok seviyorsun belliki. @rayray93

Senin gözünden düşsem ne olacak, kimsin ki?

Tanrı egolu değilim, olsam da kimsenin ilgileneceğini zannetmiyorum. Birilerinin beni sevmesini de istemiyorum, sevmeyin? Sevilmeye mi muhtacım? Size mi muhtacım? Bu güne kadar siz mi vardınız yanımda? Yarın siz mi olacaksınız? Fikir söylemek ile yetki gerekmesi ne alaka? Ben fikrini saf düşünce ile belirtmediğini savunuyorum. Senden de onu anlamanı bekliyorum, tanrı egolu değilim ama salağım galiba

Bu arada "tanrı egolusu 'da' gelmiş" ne demek? Ne demeye çalışıyorsun yav? Ben hep buradaydım zaten
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gücendirmesin. Gücendirir mi emin değilim. İnsanların fikirlerini umursayacak biri değilsin bunu sende beyan ettin. Forumda eskiden beri sevdiğim kişilerdendin. Röportajında eğlenceli biriyim güldürmeyi severim diyordun. Foruma 2 ay önce döndüm her yorumun eleştiri veya iğneleyici. Egolu gelmen bundan dolayı. Ayrıca ne zaman yönetim yalakalığı yaptığımı gördün? Kendimi şişirmiyorum 2,5k mesajda ilk yetkini almıştım ve rank önemli değil diye söylenirdim hep. Zaten yetkiyide berat istedi diye aldım. Beni gocunduran şey yetkimi arttırma çabası. Aynı ters düşünceni ismaililhan a da belirtmiştin. Kendimi savunmak ve rahatlatmak için bunları söylüyorum. Olumlu birşey söyleyince fikirleri umursamıyorsun ama tanrı egolu dediğimde bi kıvrandın. Sende ezilmeyi sevmiyorsun herhalde. Belki bir parça salaklık?

Düzenleme: Bak bende ne diycem biliyor musun? Aslında sende umrumda değilsin kime ne? Anca kendi beynin ve fikirlerinle dar havuzda söylenirsin. Herkesin beğenisini toplayamam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 18:22)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Scam kelimesini duymuş acaba nerede kullansam demiş.

Edward'ın dediklerinin tek cümleyle özeti.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 19:50)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gücendirmesin. Gücendirir mi emin değilim. İnsanların fikirlerini umursayacak biri değilsin bunu sende beyan ettin. Forumda eskiden beri sevdiğim kişilerdendin. Röportajında eğlenceli biriyim güldürmeyi severim diyordun. Foruma 2 ay önce döndüm her yorumun eleştiri veya iğneleyici. Egolu gelmen bundan dolayı. Ayrıca ne zaman yönetim yalakalığı yaptığımı gördün? Kendimi şişirmiyorum 2,5k mesajda ilk yetkini almıştım ve rank önemli değil diye söylenirdim hep. Zaten yetkiyide berat istedi diye aldım. Beni gocunduran şey yetkimi arttırma çabası. Aynı ters düşünceni ismaililhan a da belirtmiştin. Kendimi savunmak ve rahatlatmak için bunları söylüyorum. Olumlu birşey söyleyince fikirleri umursamıyorsun ama tanrı egolu dediğimde bi kıvrandın. Sende ezilmeyi sevmiyorsun herhalde. Belki bir parça salaklık?

Düzenleme: Bak bende ne diycem biliyor musun? Aslında sende umrumda değilsin kime ne? Anca kendi beynin ve fikirlerinle dar havuzda söylenirsin. Herkesin beğenisini toplayamam.

-de eklerini düzgün yaz sonra görüşelim seninle

Ben bütün ters düşüncelerimi belirtirim. Bir yerde herkes aynı düşünüyorsa yeteri kadar düşünülmemiş demektir. "Yalaklık" kelimesini kullanmadım. Bunu ilk kez sen kullandın.

İsmaile de söyledim. Berat'a da söyledim. Gokks'a da söyledim. Admine taşıyın mevzuyu, yasaklanana kadar da söylerim. İticiliğe gerek yok ben birine karşı ne görüyorsam onu söylerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 19:56)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-07-2017 Saat: 19:50)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gücendirmesin. Gücendirir mi emin değilim. İnsanların fikirlerini umursayacak biri değilsin bunu sende beyan ettin. Forumda eskiden beri sevdiğim kişilerdendin. Röportajında eğlenceli biriyim güldürmeyi severim diyordun. Foruma 2 ay önce döndüm her yorumun eleştiri veya iğneleyici. Egolu gelmen bundan dolayı. Ayrıca ne zaman yönetim yalakalığı yaptığımı gördün? Kendimi şişirmiyorum 2,5k mesajda ilk yetkini almıştım ve rank önemli değil diye söylenirdim hep. Zaten yetkiyide berat istedi diye aldım. Beni gocunduran şey yetkimi arttırma çabası. Aynı ters düşünceni ismaililhan a da belirtmiştin. Kendimi savunmak ve rahatlatmak için bunları söylüyorum. Olumlu birşey söyleyince fikirleri umursamıyorsun ama tanrı egolu dediğimde bi kıvrandın. Sende ezilmeyi sevmiyorsun herhalde. Belki bir parça salaklık?

-de eklerini düzgün yaz sonra görüşelim seninle

Ben bütün ters düşüncelerimi belirtirim. Bir yerde herkes aynı düşünüyorsa yeteri kadar düşünülmemiş demektir. "Yalaklık" kelimesini kullanmadım. Bunu ilk kez sen kullandın.

İsmaile de söyledim. Berat'a da söyledim. Gokks'a da söyledim. Admine taşıyın mevzuyu, yasaklanana kadar da söylerim. İticiliğe gerek yok ben birine karşı ne görüyorsam onu söylerim

-de ekinin ayrı yazılmasına bu kadar dikkat ediyorsunuzda, özel isimlere gelen eklerin ayrılacağını bilmiyorsunuz sanırım. 
*İsmail'e
Ayrıca son cümlenin sonunda nokta yok.
Düşmanlık vs. olarak algılamayın, gözlemlediğim kadarıyla çok dikkat ediyorsunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eyvah da yı ayrı yazmadım google'a indexlenemiycez şimdi. Yusuf'un dediği gibi kendinle hala çelişiyorsun. Senin yaptığın yapıcı eleştiri değil iğnelemek. Son yorumumda bu olsun istediğin kadar iğnele dahada baltalamayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping