Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chester Bennington İntihar Etti
Linkin Park'ın solisti Chester Bennington Los Angeles'taki evinde kendini asarak intihar etti.
Hergün en az 2-3 parçasını dinlerim, gerçekten çok üzüldüm :/
Olay 4 günlük ama sizlerin de haberi olsun istedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sebebi neydi? Bilgin var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2017 Saat: 22:49)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sebebi neydi? Bilgin var mı?

Hayır :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Internet Explorer yazacaktım ki son cümleyi gördüm. MSN nesli zamanında çok dinlemişti...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Barış Özcan meslekle ilgili video attığında outroya Chester'ın bi klibini koymuştu. Bende yorumlardan öğrendim. Sanki yakın arkadaşımmış gibi içimde burukluk oluşturdu. Acaba intahar ettiren psikolojisi neydi? İşte bunu hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz. Belkide burkan bu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metalciler pek sevmez bu grubu ( @Albırt Enişten triggered). Ben de sevmiyorum. Sebebi ise metali popüler müzikle etkileşime geçirip berbat etmeleri. E tabii zevk bu tartışılmaz. Zevki bir yana bırakırsak dünyaya izini bırakan bir grubun solistinin intihar etmesi gerçekten kötü bir durum üzüldüm ben de.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
''Linkin Park'ın solisti Chester Bennington Los Angeles'taki evinde intihar etti. Bennington, yıllarca uyuşturucu ve alkol bağımlılığı nedeniyle tedavi görmüştü.''
''Bennington, yaşamına son veren Soundgarden'ın eski solisti Chris Cornell'in doğum günü olan 20 Temmuz'da intihar etti. Bennington, olaydan sonra açık bir mektup yayınlamıştı.''
Chester Bennington Kimdir?
Chester Bennington 20 Mart 1976 tarihinde ABD'nin Phoenix şehrinde dünyaya geldi. Çocukluktan beri müzik yapmaya ilgi duyan Bennington, bir süre boyunca eroin ve diğer uyuşturularla mücadele etti. Bir süre boyunca fast food dükkanında çalışan Chester Bennington, gençlik yıllarında evinin çevresinde şarkı söyledi.
1993'te ilk müzik grubu olan Grey Daze'i kurdu. Phoenix şehrinde oldukça ünlü olan bu müzik grubu onun tanınmasını sağladı ancak müzik grubu olarak hiç albüm anlaşması yapmadılar.
Chester Bennington, kendi şarkı sözü yazarken diğer grup üyelerinin bundan kendilerine pay çıkarmasından da endişe duydu.
Bir süer sonra gelen teklifler üzerinde Kaliforniya'ya taşındı ve burada Linkin Park grubuna katılarak bu grupta vokalist olarak müzik kariyerine başladı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allah Rahmet Eylesin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2017 Saat: 01:27)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Metalciler pek sevmez bu grubu ( @Albırt Enişten triggered). Ben de sevmiyorum. Sebebi ise metali popüler müzikle etkileşime geçirip berbat etmeleri. E tabii zevk bu tartışılmaz. Zevki bir yana bırakırsak dünyaya izini bırakan bir grubun solistinin intihar etmesi gerçekten kötü bir durum üzüldüm ben de.

Dediklerine katılıyorum, üzücü bir durum. Bir de Chris Cornell'in doğum gününde intihar etmesi ayrı bir üzücü durum. Rest In Peace Chris Cornell&Chester Bennington
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping