Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-Thewolf diye bir üye var idi..
Thewolf diye bir üye ve böyle muhteşem bir site vardı :)
Herneyse ben bu şahsiyeti tanımam bile. Sitemizde yetkili olmuşluğuda vardı, heralde kalıcı konu yorum silme kapalı olunca bir halt yiyemedi daha doğrusu yediği kaba pisledi :)
Ağlamalarını zırlamalarınıda görmüştüm burada. Bilgisayara format atacaktım dosyaları yedekliyordum ki bunun sitesinin yedeğini gördüm, bunlarla uğraşacak değilim ama ne kadar interesting insanlarda olsa emek vermiş.
arkadaşa öm atacaktım uzaklaştırılmış forumdan. bana ulaş thewolf yedeklerini ileteyim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rocky denilen arkadaşın multisisin demek
PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2017 Saat: 20:54)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rocky denilen arkadaşın multisisin demek

Dostum rocky kim :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rocky Balbao. Hani serisi vardı 1-2-3-4 diye. Sonra Creed oldu. Ondan bahsediyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2017 Saat: 20:56)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rocky Balbao. Hani serisi vardı 1-2-3-4 diye. Sonra Creed oldu. Ondan bahsediyor.
Balboa değil miydi yav
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2017 Saat: 20:56)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rocky Balbao. Hani serisi vardı 1-2-3-4 diye. Sonra Creed oldu. Ondan bahsediyor.

Kardeşlerim çok güzel bir sorum var. Balici misiniz ? Tanışıyormuyuz acaba :) Bu forumda ilk açtığım üyeliğim :) thewolf adlı karaktersizin emekleri çöpe gitmesin diye geldim de bu neymiş yav :)

http://badeshan.biz/uye-hashtag-621.html
Forum üyeliklerim: http://mybbdepo.com/uye-hashtag.html
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-07-2017 Saat: 20:57)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Balboa değil miydi yav

Hep yanlış yazıyordum, düzelttim. Bilbao daha akılda kalıcı :-/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
72JGT.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sizden çektiklerimiz yetmez devamınız gelsin :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş bu neymiş ya :D egoistlik tavırlara bak. Yönetici arkadaşlar konuyu ve ardından üyeliğimi silermisiniz ?

çok absürt biryermiş cd alıp eve gelip format cdsi yazdırıyordum ben buraya nasıl geldim acaba :D Bilgisayarı formatlamaya gidiyom ben yedekte zaten 10mb birşey boştur yani gereği yok.

hadi harika forumunuzda iyi forumlar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam hiç Youtube kanalınız var mı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kimsenin üyeliğini gereksiz sebepten silmiyoruz.
Çıkış yap butonuna basıp birdaha "destek.10tl.net" 'e girme istersen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu, sanırım kapandığı, halledildiği, karara bağlandığı,çok uzun zaman geçtiği ya da yapılacak birşey kalmadığı için, konu başlığına "Bitti" eklenmiştir.
Eğer konu sahibinin diyeceği/itirazı varsa yöneticiye özel mesaj yazsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping