Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü] - neden?
(23-07-2017 Saat: 23:38)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben konu açıom adamın sorunu genl bakıştan düşmek geliyor bana laf atıp gidiyor yöneticiler de çekirdeği kolayı almış izliyor kendi adamlarına biri laf etse de banlasak die

Sanırım şöyle demek istedin;
"Ben konu açıyorum. Adamın sorusu genel bakıştan düşmemiş, geliyor bana laf atıyor. Yöneticiler de çekirdeği kolayı almış izliyor. Kendi adamlarına biri laf etse de banlasak diye"

Eğer dediğin gibi ise merak etme. O yöneticilerin başında liderler, liderlerin başında ben varım. Yani kimse "bizden birine laf etse de banlasak" mantığı güdemez. Saatlerdir anlata anlata dilimde tüy bitti. Diyorum ki her soracağın soru için konu açmana lüzum yok. 1 tane konu aç, o konudan sor soracaklarını. Ama sen ne yapmışsın;
10tl.net tüm forumlar sekmesi çalışmıyor
10tlnet forumu olanların terfisi arada sırada duruyor mu?
soru soranlara çemkirenlere ceza veriliyor mu?
Sitedeki bu yazı neyi anlatıyor?
mybb forum kurulabilecek free hosting tavsiye
Dükkandan ürün alıp da teslim alan oldu mu?

neredeyse her şeye bir konu açmışsın. Halbuki 10TL.NET hakkında sorularım diye bir konu açsan, kalın yazdığım 6 konunun 4 tanesini tek konuda cevap alabilirdin.

Anlatabildim mi?

@leojely @SmorqAngeL her şeye maydanoz olup durmayın. Atlamayın her şeye.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş forum kurallarını aykırı şeyler yapıp, bana sövüyor atlamıyım öyle mi ? güzel mantık admin bey.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim adımı kullanıyor maydanoz oluyorum güzel mantık.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:47)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2017 Saat: 23:38)HASTALAVİSTABEBEĞİM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben konu açıom adamın sorunu genl bakıştan düşmek geliyor bana laf atıp gidiyor yöneticiler de çekirdeği kolayı almış izliyor kendi adamlarına biri laf etse de banlasak die

Sanırım şöyle demek istedin;
"Ben konu açıyorum. Adamın sorusu genel bakıştan düşmemiş, geliyor bana laf atıyor. Yöneticiler de çekirdeği kolayı almış izliyor. Kendi adamlarına biri laf etse de banlasak diye"

Eğer dediğin gibi ise merak etme. O yöneticilerin başında liderler, liderlerin başında ben varım. Yani kimse "bizden birine laf etse de banlasak" mantığı güdemez. Saatlerdir anlata anlata dilimde tüy bitti. Diyorum ki her soracağın soru için konu açmana lüzum yok. 1 tane konu aç, o konudan sor soracaklarını. Ama sen ne yapmışsın;
10tl.net tüm forumlar sekmesi çalışmıyor
10tlnet forumu olanların terfisi arada sırada duruyor mu?
soru soranlara çemkirenlere ceza veriliyor mu?
Sitedeki bu yazı neyi anlatıyor?
mybb forum kurulabilecek free hosting tavsiye
Dükkandan ürün alıp da teslim alan oldu mu?

neredeyse her şeye bir konu açmışsın. Halbuki 10TL.NET hakkında sorularım diye bir konu açsan, kalın yazdığım 6 konunun 4 tanesini tek konuda cevap alabilirdin.

Anlatabildim mi?

@leojely @SmorqAngeL her şeye maydanoz olup durmayın. Atlamayın her şeye.
saçmalık ya benim aklıma aynı dakkada gelmiyor ki o sorular. Ayrıca ne alaka tek konuda niye soruyorum ki? Destek vermeyecekseniz vermeyin zaten sorar sorar bakarım yazan yok giderim alay konusu etmenize gerek yok üyelere
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tek konuda sormayınca spam oluyor.
Forum kurallarını okuyun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2017 Saat: 23:49)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş forum kurallarını aykırı şeyler yapıp, bana sövüyor  atlamıyım öyle mi ? güzel mantık admin bey.

ne konuşuyorsun. Ben soru konusu açıorum gelip dengesizlik yapıon yorumlarını okuyan bir yetkili yok mu ya anlatamıyorum heralde.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Senle daha fazla uğraşmıyacağım.

Sen burda ilk bana küfür ediyorsun. hadi eyvallah dedim. forum kurallarına aykırı şeyler yapıyorsun uyarıyorum dengesizlik yapıyorsun diyorsun.

Sen beni anlamadın galiba ? ben seni uyardım. uyarmakta dengesizlik oluyorsa eyvallah.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu çok fazla uzattınız. Gerekli cevapları verdim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping